RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Emmy -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (31.7.2013 9:43:26)

Kažu da je kreč (kreda) efikasan, informacija iz druge ruke, navodno netragom nestali.........




aidana -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (31.7.2013 10:11:59)


IZVORNA PORUKA: elvy

Neznam koliko ce vam pomoc al moj savjet vam je da kupite sebi Akvacid i njega koristite na prozore,balkone znaci komplet naprskate sa vanjske strane...ili neopitroid alfa.....a za u kucu neopitroid plv....nije otrovan...dezinsekcija jednog stana ako zivite u zgradi je samo bacanje para...jer ce vam se opet od komsije uselit neko....da bi bilo uspjeha u tome mora se cijela zgrada ocistit.....


Ma znam ja to, ali je nemoguce da se uradi u citavoj zgradi, ima 17 spratova. Ali smo dogovorili sa komsijama do nas da i oni urade isti dan kad i mi, pa barem nesto. A poslije toga cu staviti jos i neopitroid. Nego komsije mi nisu tu trenutno i doci ce samo taj dan pa treba ja da nadjem nekog.

A za krec prvi put cujem, iskreno meni zvuci kao da ce oni to prije pojesti nego sto ce ih otjerati.




Lalali -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 11:16:00)

Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svale[sm=smiley36.gif]




Marija13 -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 11:23:47)


IZVORNA PORUKA: Lalali

Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svale[sm=smiley36.gif]


Je li to neki njihov proizvod!? Mogu li se te kućice redati po kuhinji? Svu hranu moramo držati u frižideru ! napadaju čak i kuhalo za vodu, grozno!




elmaL -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 11:50:52)


IZVORNA PORUKA: Lalali

Ja sam mrave jedino uspjela istjerati onim kucicama iz DM-a, izadju iz nje kao pjani i samo se svale[sm=smiley36.gif]


i mene zanima, kakve su to kućice, taman bih mogla ostaviti u sobu, dok nismo u stanu nekoliko dana?




Lalali -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 11:58:05)

male, bijele, ima ih u svakom DM-u, ima posebno za mrave. Mozes ih staviti ispod namjestaja ili kod mjesta gdje ti izlaze




elmaL -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 13:25:54)


IZVORNA PORUKA: Lalali

male, bijele, ima ih u svakom DM-u, ima posebno za mrave. Mozes ih staviti ispod namjestaja ili kod mjesta gdje ti izlaze


super, hvala ti draga nadam se da ću ih se riješiti [sm=smiley1.gif]




Lalali -> RE: Kako se rijesiti podstenara- mrava?? (6.8.2013 22:39:53)

Nema na cemu. Vjeruj da sam ja svasta sipala od cimeta, soli, sode, domestosa i nista samo bi prejahali preko tog i nasatvili, te kucice su me spasile ali je trebalo jedno 2-3 dana da pocnu reagovati




MajkaTereza -> RE: kako se rijesiti podstanara- mrava?? (14.6.2014 8:58:45)

Imas koliko znam dva nacina -u posudi dl borne kiseline i dl secera, ili sok limuna, nadam se da ces rjesiti brzo.. Mi zivimo u staroj austrougarskoj zgradi, vjeruj mi da znam kako je [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]