RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


nudzejma -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (28.6.2016 14:17:39)


IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: nudzejma

Zna li neko kome treba da se obratim obzirom da sam kremu osvojila u aprilu a jos je nisam dobila[sm=zmeden.gif]

Polako dok mi martovci dobijemo [sm=smiley36.gif]
Zezam se...mi smo u martu osvojili, ali još ništa [sm=zmeden.gif]


Pa ovo je bas bezze.Pogotovo sto su zene koje su osvojile zajedno samnom kremu dobile a ja svoju nisam[sm=zmeden.gif].Glupo mi je da treba jos da molim da mi je posalju iako sam je valjda osvojila kao i one.Ja jos uvijek cekam odgovor marketinga RR.




ninuska -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (28.6.2016 16:19:53)


IZVORNA PORUKA: nudzejma


IZVORNA PORUKA: Maya_K


IZVORNA PORUKA: nudzejma

Zna li neko kome treba da se obratim obzirom da sam kremu osvojila u aprilu a jos je nisam dobila[sm=zmeden.gif]

Polako dok mi martovci dobijemo [sm=smiley36.gif]
Zezam se...mi smo u martu osvojili, ali još ništa [sm=zmeden.gif]


Pa ovo je bas bezze.Pogotovo sto su zene koje su osvojile zajedno samnom kremu dobile a ja svoju nisam[sm=zmeden.gif].Glupo mi je da treba jos da molim da mi je posalju iako sam je valjda osvojila kao i one.Ja jos uvijek cekam odgovor marketinga RR.

Napisi Visnji pp. Moguce da su zagubili...




nudzejma -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (28.6.2016 21:05:00)

Pisala sam....cekam odgovor[sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (2.7.2016 2:21:51)


Nudžejma, dobili smo informaciju da krema uskoro stiže. Izvinjavamo se što se odužilo.
Pozdrav!




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (2.7.2016 2:22:37)



Pišite nam i dalje iskustva, jer najbolja iskustva na kraju meseca nagrađuje kompanija Vitamedic [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

[img]http://www4.slikomat.com/13/0225/cfa-cortin.jpg[/img]


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.









Latinka -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (9.7.2016 10:03:45)

Samo da napisem sve preporuke za Cortina T kremu. Nema vise crvenila ni suhe koze ni svraba. I ja i djeca smo imali iste probleme, ali stvarno, uz ovu kremicu je nestalo i perutanje. Odlicna!
Hvala vam jos jednom :-)




Maya_K -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (15.7.2016 7:53:17)

Samo da javim da je kremica stigla..hvala vam. Iskustva pišem čim probamo.




loptica7 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (21.7.2016 22:12:56)

Danas sam dobila kremu. Zahvaljujem se kompaniji Vitamedic. Iskustva javim cim je probamo.




almac -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (25.7.2016 23:48:10)

Danas stigla kremica.. Javljam uskoro iskustva




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 11:44:00)

Prva dobitnica CortinaT kreme za jun je Kengur [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Kengur

Do sada nisam imala priliku da koristim kremu CortinaT, ali citajuci iskustva i preporuke drugih mama i nakon malo vise informisanja o sastavu ove kreme definitivno ce biti u kucnoj apoteci. Super je sto je mogu koristiti bebe od rodjenja i sto je na prirodnoj bazi.
[sm=bravo.gif]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 11:44:48)

Druga dobitnica Cortinat kreme za jun je hatepsut [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mi se i dalje mažemo cortinaT kremom, od osipa,ojeda do psorijaze. Godi i mališanima i nama velikima .





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 11:45:31)


Treća dobitnica CortinaT kreme za jun je niki83 [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: niki83

Topla preporuka za CortinaT kremu! Kod mene je koriste 3 clana porodice [sm=smiley36.gif] to su ovi koji imaju atopijski.. Lijepog je mirisa, super njeguje kozu, lahko se nanosi, ne ostavlja tragove na odjeci, i najbolje je sto se moze koristiti duzi vremenski period, bez zasicenja!
Hvala sponzorima jos jednom!





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 11:46:42)

Drage dobitnice, molimo vas da nam do 31.7. pošaljete podatke - ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona, kako bi vam sponzor poslao CortinaT kremu.


Čestitamo [sm=bravo.gif]




Kengur -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 12:46:31)

Diivno :)
Hvaala.. [sm=bravo.gif]




kocka -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (26.7.2016 13:44:02)

Cestitam dobitnicama i vjerujem da ce i ove koje nisu dosad probale biti veoma zadovoljne. [sm=bravo.gif]
Za djeciju kozu je idealna, a i za nas odrasle kad zatreba. Jedna od meni bitnih karakteristika, pored blagotvornog djelovanja, je i to sto jako lijepo mirise. [sm=smiley1.gif]




Cakan -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (27.7.2016 18:08:38)

Cestitam svim dobitnicama,nadam se da ste zadovoljne kao i ja :) .Vidjela sam preporuke i odlucila da kupim Cortinu u nasoj apoteci,imali smo dermatitis i nakon upotrebe ove "cudo" kremice 90% osipa se povuklo,imamo jos malo na vratu,nadamo se da ce i to uskoro nestati :) .Prije Cortine T smo koristili par preparata ali nazalost osip bi se vracao :( .Sad smo super sretni jer ga odavno nema [sm=bravo.gif] .Preporucujem svima da probaju,nama je pomoglo :)




Leptirica87 -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (27.7.2016 20:04:23)

Samo da se i ja javim.Mi smo jucer dobili kremu.Jos jednom hvala sponzorima.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (31.7.2016 16:27:41)

Mame, pišite komentare, uskoro saznajemo ko su 3 julske dobitnice [sm=bravo.gif]




hatepsut -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (1.8.2016 13:49:08)

[sm=bravo.gif] ja sam kupljenu skoro potrošila,sad čekamo osvojenu [sm=smiley1.gif] Stvarno sam oduševljena ,inace imam problematičnu kozu,uz to i psorijazu. Izmedju ostalog prednost je sto je stalno smijete mazati,za razliku od drugih.

A pao maleni i udario se u koljeno ,te otišao u sobu i sam mazao cortinaT kremu kaze da mu prije prodje [sm=smiley36.gif].




meryma -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (2.8.2016 10:58:26)

Mom malenom suncu pojavio se osip, požalila sam se svojoj cimerici iz porodilišta i ona mi je preporučila kremu cortinaT. Kremicu smo koristili par dana i osip se sav povukao, od tada je svima preporučujem, kremica je čudesna.




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (3.8.2016 19:27:12)




Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumjeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

[img]http://www4.slikomat.com/13/0225/cfa-cortin.jpg[/img]


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.







meryma -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (3.8.2016 19:31:58)

Mom malenom suncu pojavio se osip, požalila sam se svojoj cimerici iz porodilišta i ona mi je preporučila kremu cortinaT. Kremicu smo koristili par dana i osip se sav povukao, od tada je svima preporučujem, kremica je čudesna.




almac -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (4.8.2016 23:00:06)

Krema je sjajna nema vise osipa ni crvenila prezadovoljni smo




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (9.8.2016 22:30:22)

Prvi dobitnik CortinaT kreme za jul je Cakan [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Cakan

Cestitam svim dobitnicama,nadam se da ste zadovoljne kao i ja :) .Vidjela sam preporuke i odlucila da kupim Cortinu u nasoj apoteci,imali smo dermatitis i nakon upotrebe ove "cudo" kremice 90% osipa se povuklo,imamo jos malo na vratu,nadamo se da ce i to uskoro nestati :) .Prije Cortine T smo koristili par preparata ali nazalost osip bi se vracao :( .Sad smo super sretni jer ga odavno nema [sm=bravo.gif] .Preporucujem svima da probaju,nama je pomoglo :)





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu! (9.8.2016 22:31:55)

Drugi dobitnik CortinaT kreme za jul je kocka [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: kocka

Za djeciju kozu je idealna, a i za nas odrasle kad zatreba. Jedna od meni bitnih karakteristika, pored blagotvornog djelovanja, je i to sto jako lijepo mirise. [sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>