Efikasne kuglice protiv zohara (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


amrara -> Efikasne kuglice protiv zohara (18.2.2016 0:32:24)

Drage zene tri godine sam se borila,sa zoharima u stanu. Onda sam stavila kuglice protiv zohara i vise se nikad nisu pojavili pa,sam i zaboravila na njih. Kako drzimo trgovinu u toj zgradi su se pojavili zohari pa tako dosli.i do nas u radnju. Muz jr prosle sedmice plredao kuglice i jutros kaze da ni on.ni radnici ih vise nisu primjetili. Ako imate zohare u stanu a zdlite probati i ovo ja ih prodajem 10 KM 10 kuglica.




henna ze -> RE: Efikasne kuglice protiv zohara (19.2.2016 12:28:27)

bogme dobra zarada...
ulozi se 4 KM..a izađe sigurno 20 kuglica..





amrara -> RE: Efikasne kuglice protiv zohara (19.2.2016 16:59:40)

jeste ako.kupujes obican acidi borici koji je 3 KM. Ovo je prava kiselina u prahu i nije tako jeftina. A svako ima.pravo da pravi sam i kupi sta zeli. Jos je moj postarina kad saljem u drugw gradove. Mnogo me razocara kad vidim da neko samo ponizava tudji rad. Kome se isplati neka prodaje za 2 KM uopce me ne zanima




Isha -> RE: Efikasne kuglice protiv zohara (19.2.2016 17:19:40)

Mislim da nista nije skupo da se rijesis ovih nametnika. Zivjela sam u jednom stanu na Mojmilu i tamo ih ima, zvali smo ljude koji rade dezinsekciju i stvarno ih vise nije bilo, ne znam cime su prskali, ali je efikasno. Hvala Bogu gdje zivim nema zohara.

Zanima me onako koliko je tih kuglica potrebno, gdje se to stavlja, je li u coskove prostorija?




Stranica: [1]