pravo na povraz poreza u slucaju trudnickog bolovanja i porodiljskog odsustva (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finansijske dileme roditeljstva



Poruka


mamin_djecak -> pravo na povraz poreza u slucaju trudnickog bolovanja i porodiljskog odsustva (17.3.2016 15:59:49)

Prije par dana sam dobila informaciji da imam pravo na povrat poreza u slucaju bolovanja. Ja sam bila na cuvanju trudnoce od marta-oktobra a sad sam na porodiljskom. Svo vrijeme poslodavac isplacuje punu platu bez ikakvog umanjenja :-) . Da li je iko upoznat sa ovim? Rok je do 31.03!




Pikapolonica -> RE: pravo na povraz poreza u slucaju trudnickog bolovanja i porodiljskog odsustva (18.3.2016 9:40:30)


IZVORNA PORUKA: mamin_djecak

Prije par dana sam dobila informaciji da imam pravo na povrat poreza u slucaju bolovanja. Ja sam bila na cuvanju trudnoce od marta-oktobra a sad sam na porodiljskom. Svo vrijeme poslodavac isplacuje punu platu bez ikakvog umanjenja :-) . Da li je iko upoznat sa ovim? Rok je do 31.03!

Znam da se moze ostvariti povrat ukoliko je bilo troskova zdravstvenih usluga (placanje pregleda, lijekovi, i sl), a konkretno samo bolovanje mi zaista nije poznato.




mamin_djecak -> RE: pravo na povraz poreza u slucaju trudnickog bolovanja i porodiljskog odsustva (18.3.2016 17:25:16)

I ja sam tako cula, cudno mi ali izgleda da moze. Vrijedi pokusati.




Stranica: [1]