Pomoć djevojčici bez roditelja! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Humanitarnost



Poruka


Visnja RR -> Pomoć djevojčici bez roditelja! (23.4.2016 12:14:27)

Preuzet tekst s FB

Jucer ja u bingu kupujem i cujem kako malena djevojcica moli nenu da joj kupi cokolade da pocasti drugare u skoli rodjendan joj, a nena kaze nemam kceri kad budem imala uzet cu ti i neki ljudi koji su bili tu culi i kupise malenoj cokolade, dam' joj 5 km i uzmem broj mobitela, sinoc odem kupim joj tortu za rodjendan a nena kaze hvala sine nemam ni kafe da vam skuham, zive u tuzlanskom naselju Kuzici. Djevojcici je 8'godina zivi sa nenom i djedom. Majka joj je umrla od karcinoma dok je jos bila beba a oca nikad nije upoznala, nena i djed su je odhranili al' su i oni stari i bolesni, nemaju nikakva primanja, u kuci nemaju ni tepiha, crno bijeli televizor, frizider potpuno prazan, ogrijeva nemaju nikako. Nena place i govori zao mi curice danas joj rodjendan a ja joj ni cokolade nemogu kupit sta ce bit sa nje kad mene i djeda ne bude, jedva cekam ljeto da me neko zove da kopam il bilo sta radim govori nena, tuzno i zalosno, molim sve ljude koliko mogu da pomognu ovoj porodici bar zbog djevojcice. Kontakt osoba njen djed Katanic Semso 061688371 tuzlansko naselje Kuzici pored policije pravo put zadnja kuca! ‪#‎HVALA‬😣😔☺😏🙏😊 ...A političarima jebem javno mater!!!!

https://www.facebook.com/DamirSexittMan/posts/10206475447388282?fref=nf

u komentarima na tekst ima i adresa:

!ja znam tacno gde oni zive istina ziva zalosno ko moze da pomogne evo vam adres: GORANA PAVLA ILIJE BB SEMSO KATANIC DJED NENA SENA CURICA SE ZOVE MIRSADA zamolio bi i ja da se pomogne koliko ko moze hvala svim dobrim ljudima"




Stranica: [1]