Privatno urinokultura (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


GOT_ -> Privatno urinokultura (30.4.2016 21:45:39)


Drage mame.Nova sam, na forumu stoga mi ne zamjerite jer sam vjerovatno fulila temu...
Naime mene zanima gdje privatno u Sa. mogu uraditi urinokulturu bebi.
Hvala unaprijed.... i daaaa, veliki ljubac vasim [sm=duda.gif]




LieToMe RR -> RE: Privatno urinokultura (30.4.2016 22:22:24)


IZVORNA PORUKA: GOT_


Drage mame.Nova sam, na forumu stoga mi ne zamjerite jer sam vjerovatno fulila temu...
Naime mene zanima gdje privatno u Sa. mogu uraditi urinokulturu bebi.
Hvala unaprijed.... i daaaa, veliki ljubac vasim [sm=duda.gif]

Prije svega zelim ti dobrodoslicu, lijepo i ugodno druzenje.
Na srecu nisam imala priliku da radim urinokulturu djecici ali mislim da sve privatne poliklinike rade urinokulturu (laicki gledano ne razlikuje se nista od urinokulture odraslih izuzev sto ih "hvatas" na drugaciji nacin).
Ne znam starost djeteta ali imas dvije varijante: kesice za urin i contrice. Jedino bih ti skrenula paznju da prilikom uzimanja urina djeteta obavezno kupis rukavice i probas na sto sterilniji nacin da uzmes urin jer kod djece je tesko uhvatiti urin i cesto nalazi znaju biti lazno pozitivni.
Sretno u svakom slucaju




GOT_ -> RE: Privatno urinokultura (30.4.2016 22:37:34)

Prije svega da se zahvalim na lijepim zeljama.
Drago mi je da nemate problema vezano za urin i nalaze istog.Ja nazalost borim bitku od rodjenja moje djevojcice(sada joj je 8 mjeseci).
I znam vrlo dobro na koji nacin se uzima urin.Nismo se shvatile.Ja trazim privatno ordinaciju.Znam da postoji par u gradu, ali meni trebaju nalazi jako brzo (jer sljedecu sedmicu moram sa bebom u bolnicu nazalost) a znam da su praznici,pa mi malo bed. :/
Nista, cekam da se javi neko ko ima malo vise iskustva sa time.
Tebi hvala u svakom slucaju i pozz.




LieToMe RR -> RE: Privatno urinokultura (1.5.2016 0:01:17)

Nema na cemu i razumjele smo se.
Rekoh da vecina (ako ne i sve) provatne poliklinike i laboratorije rade urinukulturu. Sad jedino sto je nezgodno vrijeme zbog praznika. Proguglab brojeve telefona a evo ti par njih za pocetak: Nalaz (Soping Grbavica), Sanasa (Grbavica), BH Laboratorija (kod Doma Armije i Luzani), Eurofarm, Atrij, Sunce...ako se sjetim jos neke javim ti pp




GOT_ -> RE: Privatno urinokultura (1.5.2016 9:15:38)

Hvala ti puno.Jako si ljubazna.




Stranica: [1]