|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Beciragic-vojna
25.12.2010 20:23:39   
Medić*
IZVORNA PORUKA: mila81

Nemoj da mi dirate Bećiragića, bit ćete bjeneuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image neka ti ga hallalolsum user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dr.Beciragic-vojna
21.4.2011 16:04:50   
Mamma2be
Znam da je ova tema stara poprilicno, ali trazeci nesto o dr. Beciragicu, dodjoh ovdje. Ja sam upravo dosla sa pregleda kod njega, i nemogu da vjerujem sta citam. Taj covjek je tako divan, bar prema meni, kao otac je pricao samnom. Jeste malo sirov, al ja ionako ne volim upakivanja tako da mi takav odgovara. Ali neznam... trudicu se da ga ne naljutim user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dr.Beciragic-vojna
30.1.2012 22:51:59   
Amyra
Pozdrav svima,

Vidim tema bas malo postarila pa da je osvjezimo , danas sam imala uzasno iskustvo sa ovim doktorom.... ukratko:

donedavno mi je receno da mi je termin poroda 20.1.12 ; kada sam dosla kod ovog doktora na kontrolu prije mozda ovako 2-3 sedmice on mi je licno rekao , vama nije termin 20.1. vec 22.1. ... i dolazim ja tako 22.1. na dan poroda kod njega opet na kontrolu, veli doktor meni , eto moze sada u roku od 14 dana nesto da se desi , prvorotkinje prenesu pretezno od 4-6 dana... bla bla da ne duljim.

danas na pregledu , naravno opet ovaj (hadaljski ) doktor, - istjerao mi je mamu iz ordinacije ono bas nekutulturno sto ni jedan doktor do sada nije uradio... i pita kao kada je vama bio termin  i govorim ja njemu 22.1. , kao ja ne vjerujem da ste vi u 41. sedmici , jel imate nalaze od pocetka trudnoce sa sobom !?!?! ...

i ja mu kulturno odgovorim nalaze imam ali kuci , jer mi niko nije rekao da to moram nosit sa sobom , nista se vi ne brinite , donesite mi za 2 dana te nalaze pa da utvrdimo eto datum poroda , (a ja vec prenosim  8 dana).

Na moje pitanje ,da li mi moze uratiti ultra zvuk , buduci da nije niko radio od kraja decembra, odgovor je bio ... nemam ja vremena sad za te gluposti , ctg je vise mjerodavan nego UZ , ja znam najbolje, vi nemate pojma kad je vama termin.

na moje pitanje sta u slucaju eto da prenesem i tih 14 dana , odgovor : retoricki cu vam odgovoriti , o tome cemo pricat kad dodje do toga, sto ne znaci da cete prenjeti jos 14 dana ... i tu sam se zgrozila , iskreno nisam znala vise sta da mu odgovorim ,

fino se danas pokupila opet kod privatinika, doktor rekao da nismo fulili datum ... da sam i dalje u 41 na 42 nedjelju da se vide i kontrakcije i na ctg-u , i da ce bebac valjda uskoro :-)....

moje misljenje , izbjegavat ovog doktora u sirokom luku -.-

LP svima :-)


_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu Mamma2be)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 8:08:18   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Amyra

moje misljenje , izbjegavat ovog doktora u sirokom luku -.-

LP svima :-)




Pa to on i hoce, da ima sto manje posla. A znam da je jaaaako strucan i dobar kad radi preko preporuke. I ljubazan sta vise.

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 8:30:39   
Srculence
Meni se lično nikad nije sviđao.Imala sam i ja groznih situacija s njim(da sad ne duljim i ne prepričavam,bilo pa prošlo).Izbjegavati ga baš treba u širokom luku.user posted image Ja sam ga izbjegavala koliko sam moglauser posted image
Zamisli da mi je na porodu on bio u smjeniuser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 11:52:09   
M kao Mama
Ovaj dr. je mene prije pet godine haman koštao života, neku noć me moj dr. koji je na godišnjem pošalje držurnom ljekaru da me pregleda i da napisemno da nastavljam sa depo progesteronomna drugi dan, Bečiragić bio u smjeni, nije me ni pogledao, vratio me sa vrata, došlo mi je da plačem, zaista ovaj čovjek više nema popravnog kod mene, strašno,

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:36:30   
Amyra
drage moje,

ja zaista ne znam sta da radim , sutra opet moram na ctg , naravno koja "SRECA" dr, Beciragic opet dezurni, SPAVA LI OVAJ COVJEK IKAD???user posted image

shpagice, nisam ja rekla da je on ne strucan ili nesto slicno tako, samo mu je pristup pacijentu grozan... dobro je pa nije postavio pitanje, jeste li vi uopste trudni user posted image

il po ovim komentarima, koje procitam ovdje na forumu o doktoru, sam ga ipak trebala pitat , koliko trebam dati u plavoj koverti da mi kazete u kojoj sam sedmici ?!?

grozno :-(


_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:39:33   
M kao Mama
spava draga amira u dežuri,on cijelu dežuru prespava

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:41:01   
Amyra
haha i to vala sto kazes... rekla sam da se aBd hoce vise ovo sve zavrsit , smucili su mi se svi doktori  posebice on -.-

_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:47:56   
animagical
meni je on bio dr mjeesc dana, dok je masic bio na GO... i samo ctg gledao, a meni skoro termin...ja ga zamolim da me pregleda, kaze on pa evo ctg, sta hoces, da te slusalicama pregledam?? cuj slusalicama....ne znam otkud mu to
toliko o onom uzv na zahtjev pacijenta koji pise da biva mozes trazitiuser posted image i da, ni on ni masic mi nisu uradili uzv od 34-41 sedmice, jer kao pipaju glavicu a stomak je dovoljno veliki...

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:57:34   
Amyra
ma de glupost cuj pipaju glavicu , haj razumijem da je ctg mjerodavan , ali kako on kroz ctg moze vidjet jel ima dovoljno plodne vode?... kako moze privatnik uradit UZ ? bez ikakvih problema , jest da ide malo sporije , al me je jucer privatnik i smirio, da je sve ok sa bebicom.

i ja sam imala krajem decembra samo UZ i to kod dr. Masica i to je to ... i ova patanja vise svaki drugi dan gore po 4-5 sati , pa dodje covjeku da se ubije i naravno ko slag na tortu zatekne te tokmak od doktora -.- , very nice i smirujuce za trudnicu


_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:59:10   
Amyra
i da nek sebe pregleda malo slusalicama -.- , mislim helloouu ?!?! zar mi zaista licimo na predmete za zaje...ciju? user posted image

_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 15:59:40   
animagical
aBd da ti sve dobro prodjeuser posted image porod narocito...

haha i ja sam se nasmijala na te slusaliceuser posted image on je nekad malo...poglup i pobezobrazan...


< Poruku je uredio animagical -- 31.1.2012 16:00:24 >

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 16:02:53   
Amyra
ja sutra idem opet gore, rekla sam Mevlid Jasarevic ce biti mala maca, nije problem dici bolnicu na noge zbog takve bahatosti i bezobrazluka i necu izaci dok me neko ne porodi user posted image user posted image

_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 16:12:27   
babina beba
Meni je vodio prvu trudnocu, jeste okrutan, drzak, grub, ali ruku na srce zna biti i fin. Mene je izmucio uzasno, ali zene ja dok sam lezala gore u bolnicu svi su mi rekli da je strucnjak za komplikovane porode u sto sam se i uvjerila!

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 20:11:45   
M kao Mama
Meni je rekao ne bi on mene porađao, jer sam u 37 dan, rekoh nikakav problem, dr. ja ću stisnuti noge dok vi kažete, a meni porod krenuo

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 20:14:55   
animagical
IZVORNA PORUKA: Amyra

ja sutra idem opet gore, rekla sam Mevlid Jasarevic ce biti mala maca, nije problem dici bolnicu na noge zbog takve bahatosti i bezobrazluka i necu izaci dok me neko ne porodi user posted image user posted image


ja na tvom mjestu ne bih trazila inducirani porod, sve da si pune 42 sedmice,ako je beba ok... prosla sam ga i ne bih preporucila... a ne kontam,sto nazor ako ne mora jos?

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 22:41:06   
Amyra
svaka cast mama alma  :-D user posted image user posted image isto bi mu rekla !

animagical - nije nazor vjeruj mi , evo danas cijeli dan imam nekakve glupe i tupe bolove ne daju mi da hodam :-( ... necu nesto da rizikujem da mi se nesto preko noci desi sa bebicom, imala sam jedan spontani  i traume su mi ostale od doticnog doktora, al sam takve "srece" da me u zadnje vrijeme uvijek on potrefi na pregledu.

ako sutra bude drugi doktor u onim dole ordinacijama , ako kazu da je sve ok , idem kuci smirena :D obecavam :D


_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dr.Beciragic-vojna
31.1.2012 23:02:50   
animagical
trazi uzv i amnioskopiju,ako ti odbije uraditi, trazi da ti da napismeno da da  odbija pregled... bilo ko da se potrefi u smjeni!
imala sam i ja spontani a poslije prenesenu trudnocu, pa induciran porod... zato ti i kazem,ako mozes prodji bez dripa...a bice aBd sve dobro...taj bol koji ne da hodati je kod mene bilo rasklapanje karlice za porod, i trudovi spustanja bebe... kad pocne znacesuser posted image puno srece!

(odgovor članu Amyra)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dr.Beciragic-vojna
2.2.2012 13:02:23   
KupusLivada
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

spava draga amira u dežuri,on cijelu dežuru prespava


Osim ako igra reprezantacija u kakvoj vaznoj utakmici... Tad niko gore ne spava user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dr.Beciragic-vojna
7.2.2012 9:24:35   
Amyra
ma sad moze gledat sta hoce :D , ja sam svoje zavrsila !!! :-D ... i sva sreca pa me on nije potrefio u smjeni user posted image user posted image

_____________________________

Prava je tajna sreće u tome da mnogo zahtijevamo od sebe, a malo od drugih

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dr.Beciragic-vojna
4.4.2013 18:13:19   
jasminaxx
Evo da malo osvježim temu... Vodila sam trudnoću privatno, kod dr. Aide u Suncu, a i to od polovine trudnoće jer nisam bila zadovoljna sa prvih 6 doktora (jesam, teška sam, znam :)). U 9. mjesecu sam forwardovana dr. Beciragicu i ni on mi se nije svidio. Iako je bio detaljan na prvom pregledu, bio je prilično grub i nesimpatičan tako da sam onda išla u istom terminu pa ko me zapadne - zapadne. Na kraju mi se opet nije niko svidio, osim Nakasa. Baš sam se nadala da će mi on biti na porodu.
Trudnoća je sve vrijeme bila školska i iako je bebi bila povelika, ja sam se iskreno nadala prirodnom porodu. Međutim, tačno na termin (sreća), desilo mi se totalno odvajanje posteljice. To se inače jako rijetko dešava, a vrlo često završi smrću, ili majke ili bebe, ili oboje. Na moju sreću, u smjeni je bio dr.Beciragic koji nam je bukvalno spasio živote, a pri tome je odstranio i miom koji sam imala, a uz sve to, rez mi izgleda kao manja ogrebotina. Dakle, sve u svemu, možda nije baš ljubazan, nježan i simpatičan, ali je iznimno stručan. Možda ga ne bih preporučila za uredne trudnoće kad je bitnije da dr. bude podrška i ohrabrenje, ali eto, i moja je bila potpuno uredna i laka, a završila ovako. Također, moram da pohvalim i dr. Spahovića, sestre Binasu i Senadu kao i ostale iz Opće bolnice, koji su bili narednih dana.
Sad gledam ovu svoju princezu i po stoti put zahvaljujem Bogu i pomenutima što smo sad obje žive, zdrave i vesele.
Ah da, zaboravih napomenuti da nismo čašćavali nikoga. I sutradan u viziti, dr.B. se ponašao kao da me vidi prvi put dok su me svi drugi konstantno obilazili i pazili jer je stvarno bio težak slučaj. Mom mužu je napricao sve najbolje o meni, kao potpuno oduševljen, ja divna i krasna, a mene i ne pozdravi. Jednostavno je takav!! I još jednom mu hvala što je takav :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dr.Beciragic-vojna
4.4.2013 18:18:21   
Medić*
Jasmina hvala Bogu pa se sve zavrsilo dobro po tebe i tvoju princezu. Kada si se porodila, jesi li skoro ?

Ja sam na prvom porodjaju imala prilike da upoznam Beciragica, nije mi se dopao bas zbog te grubosti, vise ga nisam vidjala, odmah sam izasla sutradan a porodio me drugi dr. Sestra je takodje bila Senada, ma svaka joj cast, Binasa takodjer me dobro gledala. Ostale ne znam. Nakasa jedino i odlican je.

Reci mi jesi li zadovoljna bila Aidom iz Sunce poliklinike ? Do kada si isla kod nje ?

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dr.Beciragic-vojna
14.7.2013 2:58:20   
jasminaxx
Uh dok ja vidim poruku... Jeste nedavno, to je bilo u februaru. A dr. Aida mi je stvarno predivna. Osim što je jako detaljna, bila je baš nekako ljubazna i draga i uvijek sam sretna odlazila od nje, čak i kad sam prethodno zbog nečega brinula. Doduše, i ja sam napominjala na sve što mi se činilo da je bitno, a možda ona ne bi sama pitala. U svakom slučaju, sve najbolje!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dr.Beciragic-vojna
15.7.2013 10:08:17   
Mirela_sa
Ja sam Beciragica prozvala mesaro jer kada sam se ja porodila, on je jednu zenu mucio bukvalno 5 sati jer je beba isla guzom, nije htio carski nije dao Puzicu da okrene bebu i jos na kraju kad je porod proso, ostala posteljica koju je zeni prvo pola sata nazivo radio i poslije je tek uspavao. PRavi KRETEN. A dr Aida je super samo sto je u trenutku kada sam se ja poradjala pricala na telefoni tako zena prica i meni se nasloni na stomak i ja rodih i ona se okrenu i ode nastaviti razgovor. Ne znam sad sam 15 sedmica i kad pomislim na porod prosto me strah gdje otici... Jer koliko sam cula Aida radi povremeno jer se operisala i od iole dobrih doktora samo je Nakas ostao.. Jos kad pomislim ko je direktorica zgadi mi se...

(odgovor članu jasminaxx)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *