pregled dojki (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Zdravlje



Poruka


zvijezda*padalica -> pregled dojki (24.11.2016 13:45:03)

Pozdrav svima,

Trebam hitno uraditi ultrazvuk dojki pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke sto se tice ultrazvucne dijagnostike u Sarajevu. Da li neko ima iskustva sa dr. Melikom Klancevic i koliko okvirno kosta takav jedan pregled?
Unaprijed zahvalna na odgovorima




Vanne -> RE: pregled dojki (24.11.2016 14:37:36)

Ja sam radila kod dr Ibralica na ilidji privatno,50 km je tada bilo...prije nekih 5 godina...sta je u pitanju? Zašto hitno?




zvijezda*padalica -> RE: pregled dojki (24.11.2016 15:20:50)

Hvala puno na odgovoru
U zadnje vrijeme osjecam neko peckanje u desnoj dojci,nisam nesto obrecala paznju na to do juce kada sam napipala malu kvrzicu.Jako sam uplasena posto imam historiju bolesti dojki u porodici,i zeljela bi sto prije da odem doktoru da vidim sta je u pitanju, a nemam neku predstavu kod koga da idem i ko je najbolji.Zbog prirode posla kojim se bavim nisam u stanju provoditi mnogo vremena po cekaonicama,pogotovo zato sto sam tek pocela raditi,pa bi htjela sto prije otici negdje privatno.




Vanne -> RE: pregled dojki (25.11.2016 12:01:02)

Vjerovatno je u pitanju cista,jer su one bolne...moj ti je savjet da se ne sikiras unaprijed...imam i ja historiju raka dojke u porodici i rekli su mi na osnovu uzv nalaza daa je to to,bila sam luda vjeruj,tada sam imala 21 godinu...da bi nalaz magnetne rezonance pikazao da je to samo bila žlijezda koja se zacepila,i nista više...znači dvije sedmice sam provela u agoniji misleći da imam rak...ne sikiraj se,vjerovatno nije nista,ako te boli to je dobar znak,ali ipak provjeri sta je...




mamita 2013 -> RE: pregled dojki (26.11.2016 22:58:40)

Ja sam nedavno bila kod dr. Klancevic, 50 km je pregled. Sretno.
IZVORNA PORUKA: zvijezda*padalica

Pozdrav svima,

Trebam hitno uraditi ultrazvuk dojki pa me zanimaju vasa iskustva i preporuke sto se tice ultrazvucne dijagnostike u Sarajevu. Da li neko ima iskustva sa dr. Melikom Klancevic i koliko okvirno kosta takav jedan pregled?
Unaprijed zahvalna na odgovorima





zvijezda*padalica -> RE: pregled dojki (27.11.2016 16:40:08)

Hvala puno na odgovorima,nadam se da nije nista ozbiljno[sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]