Prebacivanje u drugi razred (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


vila_7 -> Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 12:24:22)

Pozdrav svima, zanima me da li je neka od vas prebacivala dijete u drugi razred - kod druge uciteljice jer niste zadovoljni prvom ?
Zapravo me najviše zanima pored navedenih argumenata , kako odraditi a da ravnateljica odobri? (Sanse su mi male jer 80 % razreda želi 'pobjeći' )




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 14:01:16)

Jednostavnije vsm je traziti drugu uciteljicu ako 80% razreda nije zadovoljno
Predstavnik roditelja se treba ukljuciti....




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 14:24:16)

Salmy niti imamo predstavnika roditelja , niti novu učiteljicu. Imaju tri učiteljice prvacica i to je to.




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 14:43:00)

Trebali bi imati nekog predstavnika...
Jel neki veliki problem sa uciteljicom?
Mi smo recimo imali problem ove god..da je dosla druga uciteljica nigdje veze
A nasu staru koja je predaala u prvom otpustili i ponovo raspisali konkurs
Mi potpisali peticiju vecina bila za povratak stare i prijavila se na konkurs i prosla
Teskom mukom smo je vratili....
Ja ne znam sta se desava s direkrotima skola..to nafurano da Bog sacuva...
Ako je vecina protiv ili za nesto trebaju reagovati...sve za dobrobit djece




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 14:54:42)

Ne znam sta bih ti rekla, ova bila na porodiljnom i prvo polugodiste ih uvela jedna divna (ali samoje mijenjala ovu) , i dijete mi obozavalo u skolu ici, dosla u drugo polugodište ova , dijete mrzi skolu...al hajd reko promjena,proci ce....
Medjutim , ova izvaljiva tipa - kad je preskakala moja curica neku liniju - i puz skace bolje od tebe , 3 puta je molili (isli joj) da dijete sjedi u prvoj klupi zbog velike dioptrije - i dalje je nije stavila,... u ponedjeljak uletila u kucu iz skole i u WC - kaze uciteljica joj rekla da ne moze u WC. Muz otisao - ova rekla kao dijete Vam je toliko stidljivo da je nije ni čula da pita, i kao toliko je stidna da uopce ne komunicira ni sa njom ni sa drugom djecom,......
Znam da je stidna , ali dok je prva uciteljica bila, i ona je rekla da je bila bas bas povucena na pocetku ali da sad normalno odgovara i komunicira,....
Nista kao strasno ,ali nije mi ni bezazleno pogotovo ako jepostala takva kao sto uciteljica kaze da ne komunicira u skoli - mada (ispravi me ako grijesim) - opet je to njen problem , i ona kao pedagoski obrazovana osoba,trebala bi znati kako rijesiti. Jer ja kod kuće nemam problema s njenom komunikacijmo, niti sa drugom djecom , niti sa odraslim cak i nepoznatim odraslim.....




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 15:21:04)

Da sam na tvom mjestu ja bih razgovarala sa pedagogom i dirkoricom skole o tvom problemu
Sve otvoreno reci....
Ja vise ne sutim...idem direktno direktorici ma idem u vraziju mater ako treba da rjesim problem
Zelim vam srecu da sto prije rjesite problem....valjda se javi jos nea iskusnija mama
Ps.kod nas u skoli jedno odjeljenje prvacica vec treci put mjenja uciteljicu...ma strasno 😈




Visnja RR -> RE: Prebacivanje u drugi razred (5.4.2017 17:10:36)


IZVORNA PORUKA: salmy

Da sam na tvom mjestu ja bih razgovarala sa pedagogom i dirkoricom skole o tvom problemu
Sve otvoreno reci....

Ja vise ne sutim...idem direktno direktorici ma idem u vraziju mater ako treba da rjesim problem
Zelim vam srecu da sto prije rjesite problem....valjda se javi jos nea iskusnija mama
Ps.kod nas u skoli jedno odjeljenje prvacica vec treci put mjenja uciteljicu...ma strasno 😈


potpisujem salmy

traži razgovor sa pedagogicom i direktorom... predloži to i drugim nezadovoljnim roditeljima




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 7:16:52)

Hvala na savjetima [sm=smiley31.gif]




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 9:01:25)

ja mislim da ti vilo pretjerujes
stvari sagledaj iz drugog ugla




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 10:10:48)

pokusavam vesela vec mjesecima al ne ide [sm=smiley36.gif] . Zapravo mi se najvise ne svidja sto laze. Strogost mi cak odgovara.
Al evo npr.jednog malca jer je nemiran, istherala je na hodnik - mislim to si prvacici! I kad je on rekao da nece, onda ga je kaznila za to sto je rekao da nece - stajanjem u klupi . Kad mu je mama dosla uciteljica je sve ispricala kao mali, ali kad je ova poludila i rekla da stoji iza svog djeteta sto nije htio na hodnik izaci - ova se pravdala da je i ona s njim htjela izaci.
Mislim sve ove stvari se rijese, mi roditelji odemo i ona "kao" popravi - jer ako procitas , znaci meni je ostalo samo jos ravnateljici otici i za sjedenje - ako sam zamolila tri puta-radije vala reci necu zbog tog i tog, nego hocu i nista. I meni ipak i dalje nije normalno djetetu ne dati na WC - i jucer kad je muz otisao za to , rekla mu je da je uopce nije cula da pita. Pa na sta je onda odgovorila - ne moze!?




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 10:12:40)

eh da , ni velikog odmora nemaju - imaju pravo samo na njemu jesti , bez igranja. A ako ne stignu u predvidjenom vremenu odraditi skolski sat - nemaju pravo ni jesti na velikom odmoru.
Meni to nije OK, pa pretjerivala ja ili ne.




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 10:43:32)

i kod nas učitelji kaznavanju djecu stajanjem
a Ajša mi je već dva puta istjerana s časa, zbog radi nagurivanja i neposluha
nisam shvatila da sad trebam nesto
pitam je sto si istjerana s časa, kaze nagurivala se u redu s drugaricom
drugi put isjterana jer se penjala uz neki zidić na fizickom
učitelj je vidio i ostranio sa časa

prvi put sam razgovarala sa uči a sad vise i ne reagujem [sm=smiley36.gif]

a kći mi kaze da ih kaznjavaju uvlačenjem stolice i stajanjem na času
nju jos nisu al vjerovtano budu
mala je takodje drugi razred




vila_7 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 11:09:55)

Nisi me razumjela, to kaznjavanje je meni OK jer nekad ni ja SVOJU djecu ne mogu smiriti pa moram neki vid kazne i to stajanje u klupi mi je također OK. Ali prvacica istjerati na hodnih, ne znam ...meni nije OK . Dijete sam poslala u skolu i dok god je tamo , zelim da je pod nadzorom uciteljice.




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 11:41:36)

Mi imamo ucenika koji najnormalnije izadje sa casa I hoda po hodniku...ode da telefonira roditeljima...I??
Niko nista ne poduzima niti smije....
Neki dan je u sred casa ustao I rekao:jedva cekam da se ispisem iz ove skole..mrzim vas sve I uciteljicu...
To je cirkus sta djeca sve rade....a niko nista




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 11:54:44)

ja mislim da djeca nisu non sto pod nadzorom uciteljice i da to nema nigdje, uvijek one negdje šmugnu
da li je realno to i očekivati?
ode se to toaleta, telefonira se i sl

pa ni meni djeca nisu non stop kuci na oku[sm=zmeden.gif]




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 12:03:04)

Ne znam vilo bojim se da promjenom neces puno dobiti
sve ti je to u pet deka




Visnja RR -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 12:13:05)

nestade mi negdje post ...tako mi treba kad pišem čaršaf od posta [sm=smiley36.gif]


dakle ukratko:

po priči Asje učiteljica je uvijek u učionici... često ih posjećuje pedagogica a i direktorica...ono samo bane na čas ...ili bude cijeli čas.... nadgleda se valjda njihov rad i disciplina... (Asjin rad je malo nemirniji ali ništa strašno)
nikad učenik nije bio izbačen sa časa ...i to mi je baš bezveze ...šta je učiteljica s tim postigla osim što je pokazala svoju nesposobnost da kontroliše situaciju ma kakva god bila.... za problem neka zove mene a ne da mi dijete koje sam poslala u školu izbacuje s časa... ja znam kako bih to rješila [sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 12:17:47)

vilo, svako odjeljenje mora imati svog predstavnika u VIjeću roditelja....ako ne možete rješiti problem s učiteljicom na informacijama /roditeljsom onda traži od predstavnika da problem iznese na Vijeće roditelja.... ali prije toga bih tražila razgovor s pedagogom i direktorom škole


ako dijete ima bilo kakav problem napiši ga na papir i neka preda učiteljici ...npr ako mora ići u wc često napiši neka učiteljica zna za problm pa da može puštati dijete ...tako se neće desiti nesporazum tipa "nisam čula"




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 12:21:11)

ma ja mislim da treba malo poravniti

nista nije strasno

i to sto se nama nesto ne dopada kod uci, nekom se dopada, ko bi nama svima ugodio




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 12:57:08)

Ali u sred casa ustat i smugnut previse brate




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 13:03:19)

Bas jucer je djecak rekao uciteljici da je glupa...o Boze




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 13:52:24)


IZVORNA PORUKA: salmy

Bas jucer je djecak rekao uciteljici da je glupa...o Boze



ima tako neodgojene djece




salmy -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 14:11:39)


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: salmy

Bas jucer je djecak rekao uciteljici da je glupa...o Boze



ima tako neodgojene djece

Strasno...ovo djete ocajnicki zeli da se prebaci u drugu skolu...ali djaba opet ce biti isti
Nije mi jasno sta se desava sa ovim direktorima skola...niko nista ne poduzima a u svakom razredu ima po jedno dvoje djece koji su problematicni...ali sve neka "mali "su oni....a id tskvih malih izlaze veeeliki delikventi koji su u stanju svasta uraditi
Djeca ne postuju nikoga...a roditelji kreteni kojima nista pisnut ne smijes
Strasno je sta se desava....




teacher75 -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 14:36:07)

Zar je dozvoljeno u osnovin skolama djecu odstranjivati sa casa? Radim u srednjoj i to je zabranjeno, dijete se samo moze poslati pedagogu ali ne izbaciti s casa kao sto se to nekad davno radilo




veeseelaa -> RE: Prebacivanje u drugi razred (6.4.2017 15:16:59)

bome meni Ajšu dva put odstranili s casa, oba puta fizičko[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>