Stvarno neznam (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Najlica -> Stvarno neznam (11.4.2017 14:32:22)

Drage mame imam jedan problem pa cas molim za pomoc,kako da to sama s sobom rjesim. Znaci udata sam imam djecu sa muzem Je sve ok,dobro se razumjemo ono malo ponekad svadica al to ko kod svakoga mogu nabrojati na prste u godini kad docemo u konflikt. Al zadnje vrjeme me jako brine jedan momak.. Posto moj sin trenira sport Ja ga vozim na utakmice na treninge i njegov trener zadnje vrjeme meni upucuje malo drugacije poglede. Nekad se desi da se skupa u slucaju pogledamo sretnemo.. meni to jako jako bude neugodno znaci skrenem pogled i dalje gledam u pod.
Znate posle Ti neki njegovih fora mogu reci da mi je srcu prirasto!! To Je stvarno ono najgore .. bilo jedno vece oko pola 9 h kad me on zove,nisam se smjela javiti : nakon pola sata posaljem mu poruku reko sta ste trebali jesteli pogresili kad mi se javi ; ja pogresijo sam 😂😂.. Ja bi samo voljela da on ima postovanje neko prema meni a ne na taj nacin osvajanja i nekih dugih pogleda, posebno da mene pozdravi od drugih roditelja prvih i tako to. Stvarno nemogu covjeka napasti jer mi nista ni reko nije tako al eto da izpisem maloga i potrazim drugi sport bilo bi najbolje..
sta bi vi uradile??




veeseelaa -> RE: Stvarno neznam (11.4.2017 14:39:28)

nista, ignorisala
pa uvijek ima neko ko upucuje poglede na poslu, u skoli, ispred zgarde
pa necu dat otkaz i sl
samo ignorisi




ladyblue RR -> RE: Stvarno neznam (11.4.2017 15:01:02)

a da ti to nisi sve malo umislila? muškarci koji se uvaljuju udatim ženama su konkretni....ti pogledi i gluposti su za balavce i balavice.
malo ti pažnje fali meni se čini.




veeseelaa -> RE: Stvarno neznam (11.4.2017 15:01:43)

ma ima tih tako sto bi se sa udatim zenama zabavljali [sm=smiley36.gif]




ladyblue RR -> RE: Stvarno neznam (11.4.2017 15:04:10)

sve ok ali ne očijukaju nego se otvoreno uvaljuju.




salmy -> RE: Stvarno neznam (11.4.2017 15:47:05)

Ne vidim ništa strašno...To je obična svakodnevnica koja se većini žena dešava
Muško ko muško...A ti ko djete[sm=smiley36.gif]





Stranica: [1]