RE: Nova sam na forumu trudilice 😊 (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


manuela RR -> RE: Nova sam na forumu trudilice 😊 (22.5.2018 8:04:24)

mala mrvica bas mi je zao sto ti se to desilo...
Moja drugarica je imala kiretazu u 12 sed. isto joj je zamro plod...
Dr preporucila 3 mj. paauze medjutim ona je odmah slijedeci ciklus ostala trudna...
Trudnoca joj je bila uredna i bez problema....

Vjerovatno ce ti ginekolog savjetovati da uradis neke nalaze prije nove trudnoce ali vecina zena koje su imale kiretazu nije imalo nikakvih probema da ponovo zatrudne i iznesu trudnocu do kraja bez problema...
Tebi isto zelim.




vedada -> RE: Nova sam na forumu trudilice 😊 (22.5.2018 9:18:08)

Mala mrvice, mislim da će tablete sada uraditi svoje i danećeš morati na rekiretažu, dosta žena je koristilo tabletei kaže dadjeluju, eventualnoako ostane nešto dadnu dodatno još dvije tablete da se sve isćisti, i svi kažu da nije bolna kao lokalna. Preperuke doktorasu u većini slućajeva tricekati 3 mjeseca, da se oporavis ionda. U svakom slućaju uraditi nalaze.




Elastigirl -> RE: Nova sam na forumu trudilice 😊 (9.12.2021 16:30:32)

Drage zenice, da malo ozivim ovu temu. Ima li jos trudilica?

Mi radimo na [sm=duda.gif] malo vise od godinu dana...za sada nema novosti. Prvu trudnocu sam zatrudnila nakon 6 mjeseci pokusavanja.

Sada mi evo kasni dva dana, jutros sam radila test, negativan ali eto nada još uvijek postoji [sm=smiley36.gif]
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Svima koje pokusavaju [sm=nosecka.gif] zelim da uskoro ugledaju svoje [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]