|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe do 2. rođendana - (ljetni chat)
15.9.2017 11:54:35   
Bubamara92
Zenice drage treba mi savjet djevojcici ce u. Decembru 4 god al jos uvijek nosa cucu kako da je odviknem nemoze zaspati bez nje...
Manula slusal tvoj momak nasi su momci tu negdje u koji Dan

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 551
15.9.2017 20:52:46   
manuela RR
Anandi ja sam počela 7 dana prije 6 punih mj.
I to je u početku samo da okusi sad već sa 7.5 mogu reći da pojede obrok...

Bubamara jesu nasi momci su baš blizu. ..
Moj super sluša samo još neće da puže kad ga uzmem na ruke diže se nogama da stoji al puzanje jok.
Samo sjedi ležeći se okreće prevrće. ..
Bojim se da će preskočiti fazu puzanja i odmah na nogice. ...Kakav je tvoj?

Za cucu ti nemam neki savjet stariji je nikad nije ni prihvatio...
Znam da je drugarica imala problema sa malom sa 3 g po tri će tri cuce u rukama nosila i cuclala bez cuce nikako nije mogla. .Prvo je počela da joj izbacuje pomalo ,po danu joj nije davala 9a onda i navece da bi ih na kraju bacila i izmislila neku priču kako su sad druge bebe došle na red za cucle i da je ona velika. ...uglavnom nije lako jer navika je i utjeha i svašta nešto naoružaj se strpljenjem i nemoj odustati...jer vrijeme joj je odavno bilo da se oduci ☺

< Poruku je uredio manuela RR -- 15.9.2017 20:55:33 >

Na kraju od svega što je moglo biti bude onako kako je moralo.

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 552
16.9.2017 15:11:11   
Bubamara92
Manela I moj je super. Hvala allahu ne urekli se...ni moj nece puzat hoce da se voda...okrece se. Prevrce potrbuske al guza teska za puzanja...dam mu ruke on odmah na noge doduse ni mala mi nije puzala prohodala sa 12 mjeseci...danas smo bez cuce..

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 553
16.9.2017 23:14:01   
lejla80
Bubamara ma ponekad veći problem pravimo mi odrasli kad se radi o odvikavanju. Djeca baš znaju iznenaditi.

Moj stariji sin je baš bio ovisnik. Ja sam mislila da ne može bez cuce sve dok je jedne prilike nismo zaboravili ponijeti sa sobom na planinu. Gore smo bili par dana, valjda nova okolina i sve mu zanimljivo. Uopste je nije tražio. Čim smo došli kući sve sam cuce posakrivala i tako smo se i odvukli.

A vala dobro dođe cuca vidim sad po ovom malom. On nikako neće. Svako buđenje daj siku miša mu njegovog.

2011.
2016.

Neposredna veza do poruke: 554
17.9.2017 8:08:12   
manuela RR
Kod mene obrnuto prvi cucu nije nikako htio pa je visio na meni ...Sreća sad ovaj hoće. ..Puno je lakše jer bebe su pravi sisavci i sa cuclama se bas umire 🙄

Bubamara znaci tvoja curka preskočila fazu puzanja. ..
Meni neobično što je ovaj debelguzi ljenivac pa ga puzanje ne zanima posebno zato što mi je prvi sin počeo da puže sa 4.5 mj.
Pedijatrica nije mogla da vjeruje sa beba puže pa smo ga morali kod nje u ordinaciji pustiti da vidi user posted image
Al mogu ti reći da s prvim mira nisam imala nema gdje ga nije bilo.Ovaj sad fino sjede igra se ...Nema da nestane iza kauca 😂

< Poruku je uredio manuela RR -- 17.9.2017 8:09:33 >

Na kraju od svega što je moglo biti bude onako kako je moralo.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 555
17.9.2017 10:31:49   
Bubamara92
Preskocila al su mi ruke otpale nosajuci nikome nije htijela...spavali smo bez cuce uz puno budjenja...al puser posted image roci ce I to

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 556
18.9.2017 9:06:07   
eminaja
jutric ima li vas,nadam se da ste se odmorile preko vikenda....
kod nas je sve standardno,nista se ne mjenja...
ee bubamara javljaj to za cucu kako ide i mi je.moramo izbacit ali ne znam.kako po belaju primjetila sam da su zubici poceli da se krive ali opet ne znam je li od cuce.ili ne.... u aprilu punimo 3god aBd pa ce vjerovatno i tad dobit vrijeme kod zubara...do sad sto je isao bilo je sve uredu user posted image

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

Neposredna veza do poruke: 557
18.9.2017 13:16:31   
Bubamara92
Lejla upravu si najvise smo mi krivi...eminaja tesko jest jos A se razbolila pa jos vise trazi cucu bas moras imate zivce al proci ce i to...

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 558
18.9.2017 13:48:25   
ziel
Da se pridruzimo i mi cuclasima user posted image
R isto koristi, na spavanju obavezno a preko dana rijetko bas , vecinom ga necim zabavim kad je zatrazi pa zaboravi.

Malo se R prehladio. Smrca. Jutros sam mu ukapala Operil u nos pa cu i kasnije.. valjda prodjemo bez antibiotika user posted image

novembar 2015 -
decembar 2017 -

Neposredna veza do poruke: 559
18.9.2017 18:43:26   
bejbibi
Hello zenice ,sta ima :)
Sta se radi ovih dana ,kako ste ?
Mi smo dobro hB ..A mi je malo prehladjena ,kaslje al je bolje ...pije sirup ,inhaliranje i tako
Sutra idemo za sa aBd ...desetak dana ,do kraja mjeseca aBd
Eh da prijavimo da smo se posjeliuser posted image 6mj i 1sed puna :)
Zuba nemamo jos nijednoguser posted image
Propuzali haman ...napravi jedan korak i legne na stomak ,pa opet se digne u puzeci polozaj napravi jedan i legneuser posted image smjesan je i sladak :)
Eto toliko od nas ,javljat cemo se :)
Et ko je za kaficu dok smo u sa bunrum :) ako ne bude kise :)

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 560
18.9.2017 21:07:45   
lejla80
Večer dame, kako ste?
Evo i ja uspavala svoje, mm na nekom terminu a ja ću po serijama hihi..vala me ova serija opteretila, svaki slobodan trenutak gledam, jedva čekam da je se kutarisem. Srećom imam još samo par epizoda hhhuser posted image

Od sinoć razmišljam i da uzmem casove vožnje. Samo da mi je kakvu finu instruktoricu. Ovaj moj stari instruktor mnogo puši. Moram se poslije časova komplet okupati hah
Imate li kakvu preporuku? Znate li kako se kreću cijene po času.

Bejbibi bravo za drugarauser posted image Još dok malo ojača guza mala, bit će ga svuda.
Ne fališ se jesi li počela voziti?

Moj bebac je već napravio par samostalnih koraka haha...ma ne možete ni zamisliti kako nam je veselo. Nek su živi i zdravi samo.

Ostale žene šta ste se ulijenile cccc

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 561
19.9.2017 10:52:44   
Bubamara92
Jutro zenice mi bolesni A smo vodili doktoru dobila je antibiotik a sad mi I bebac dobio turu a bravo za puzanje I male korake...
Manuela ima li kod tebe zubica mi imamo 2 I dva samo sto nisu izbili...

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 562
19.9.2017 12:03:40   
Farah 00
Kako ste drage zene, nadam se da ste zdravo kao i djecica, mada sam na ovoj zadnjoj stranici po komentarima shvatila da ima prehlada, pa eto bar da brzo ozdrave.

Nije me bilo dugo, nisam imala kad ni citati, a ni pisati. Danas mi je prvi dan na poslu poslije g.o.. trebala sam biti odsutna 4 sedmice, ali desi se kupovina stana, selidba, tako da sam produzila jos jednu sedmicu, imala sam pravo i na selidbu uzeti 3 dana placenog odsustva pa sam i to iskoristila. Zadnja 2 dana selidbe (sad za vikend) kad smo organizovali i kombi za prevoz stvari, D mi dobije temp, zacepi se nosic, imala je bas puno slajma, tu jednu noc nije mogla ni spavati, ali je povratila par puta i tako fino izbacila. Hvala Bogu trajalo je samo dva dana i ovaj put smo prosli bez antibiotika i doktora, sto je za nas uspjeh. Jos uvijek je malo promukla, ali nadam se da je to sve vec u prolazu.

Umorili smo se oko selidbe bas, jos nismo to do kraja sve smjestili, ali polako sad... ne mogu da vjerujem koliko covjek ima stvari, to je bilo na tone kutija i onih velikih vreca za smeceuser posted image

Kad je rijec od dudi/cucli i mi je koristimo, ja joj dam samo dok spava, mada kad je bolesna onda popustim pa joj i ovako dam jer je to umiri, pa onda mora opet na odvikavanje po danuuser posted image Inace mi je uvijek bilo ruzno kad veca djeca imaju dudu vani u ustima. Mislim da i mojoj utice duda na zube, ili mi se samo ciniuser posted image

Odvikavanje od pelena je uspjesno proslo i sasvim spontano, mada koristimo jos uvijek po noci jer pije jos uvijek mlijeko i po noci. nekad se probudi suha, nekad trazi tutu usred noci, a nekad bude puna pelena, uglavnom neka jos nocne peleneuser posted image

Odoh vas sad malo citati unatrag da vidim sta ste pisale.

< Poruku je uredio Farah 00 -- 19.9.2017 12:09:14 >

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

Neposredna veza do poruke: 563
19.9.2017 13:31:15   
ziel
Farah neka je sa srecom selidba da budete zadovoljni novim domom user posted image i kod je skidanje pempasa uspjesno. Bas kako kazes za D , tako I R. 3 noci suh pempas pa onda upisan i tako sara, pa mu jos uvijek stavljam navecer. Po danu ne nosi. Sinoc smo u kupovini bili pa je piskio ispred marketa , malo im zalio cvijece user posted image Nije mogao vise trpiti heheh.

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 564
20.9.2017 8:08:21   
bejbibi
Zenice iz sa imam pitanje .zna li koja dobrog privatnog pedijatra.evo i bebac poceo kasljati :(((( sinoc stigli u sa i u autu vec poceo kasljati ...pravo kaslje pa me strah da mu ne predje sta na pluca :(( nemamo knjizicu pa moramo privatno . Gdje da ga vodim ????

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 565
20.9.2017 8:51:58   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Zenice iz sa imam pitanje .zna li koja dobrog privatnog pedijatra.evo i bebac poceo kasljati :(((( sinoc stigli u sa i u autu vec poceo kasljati ...pravo kaslje pa me strah da mu ne predje sta na pluca :(( nemamo knjizicu pa moramo privatno . Gdje da ga vodim ????

Dr. Nermina Perva, 061-108338
Odlicna!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 566
20.9.2017 12:09:45   
ziel
Bejbibi zao mi je bebaca malog...
I R moj kaslje puno Bgm, sinoc smo imali tako losu noc. Horor. Em kasalj oa budjenja svako malo, em je bio budan od 03:30 pa do 05:30 ... user posted image zvao mm-a plakao... pokazivao prstom na vrata....

< Poruku je uredio ziel -- 20.9.2017 12:10:27 >

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 567
20.9.2017 12:17:12   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: ziel

Bejbibi zao mi je bebaca malog...
I R moj kaslje puno Bgm, sinoc smo imali tako losu noc. Horor. Em kasalj oa budjenja svako malo, em je bio budan od 03:30 pa do 05:30 ... user posted image zvao mm-a plakao... pokazivao prstom na vrata....

Mene danas bas krenulo na forumu :)

Ziel, spas za kasalj je mjesavina meda i neke masti (guscije, putera i sl), dati djeteti 1-2 kasikice u ovisnosti od doba djeteta (i naravno, pod uslovom da su vec uvedeni i med i masnoce).

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 568
20.9.2017 16:17:52   
Bubamara92
Sta je ovo zenice virusi pravo krnuli A je ozdravila jos malo kaslje sad presklo malom I on je dobio antibiotik...da nam Pilici svi brzo ozdrave...sretno sa selidbom...

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 20.9.2017 16:24:48 >

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 569
20.9.2017 16:29:20   
bejbibi
Hvqla na odg :) ..ipak sam ih odvela ovdje u dom zdr kod nase stare pedijatrice kod koje sam vodila i M ...pluca su cista kod oboje hB .neki virus disajnih puteva pa samo inhalacije ...i fitobalm

Nadam se da ce brzo proci da malo uzivamo kod mame :)

Pozz od nas

Neki autor...

Neposredna veza do poruke: 570
20.9.2017 23:23:37   
lejla80
Ola žene kako ste...
Mi se još držimo nekako jest da smo svi pomalo slinavi al nije ni čudo s obzirom kakvo je vrijeme. Ja sve čekam da riješim ove noseve pa da konačno idemo sa vakcinisanjem al baš mi se ne da. Bebac primio samo onu vakcinu sa mjesec dana. Baš kasnimo pihh
Mi bili malo u gostima, djeca jedva izdržala do kuće i svi spavanjac. Sutra u nove radne pobjede.
Vala me je ova škola zadeverala, jedva nekako pored bebca i sa A odradim zadaću. Mali se zainatio da mu sve knjige podere. Vriska ga stoji, hoće sveske. Taman ga otkacim sa radnog stola on se uhvati za stolicu i ljulja je. Danas sam skontala da sam pogriješila sa ovom stolicom na točkiće. Elem ni A se ne buni, njemu smiješno što može zabušavati, nimalo ozbiljno nije shvatio školu hah Odose moji živci na pazar.

Et toliko od mene. Da nam svi ozdravite. Bejbibi uzivaj u Sa user posted image

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 571
21.9.2017 10:55:52   
LieToMe RR
Helou zene user posted image

vidim svi nesto prehladjeni, smrcaju...da sto prije ozdrave user posted image i kod nas L nesto kasljuca malo a N slini...za sad bez temerature i popratnih pojava.

Jutros L narucim na vakcinu...nazovem i tako objasnim, kazem treba da primi onu vakcinu do 5te godine, pitala me zena koliko ima godina bla bla...kad kaze 7.11. user posted image user posted image meni se ucini da nisam dobro cula jel reko 7.11. i krepavam od sege...kaze ona jest, jest. A ja odlagala narudzbu reko polaze sad u subotu onaj brain o brain pa da joj ne bude stresa pred polaganje, mogla sam komotno nazvati i prije mjesec dana user posted image user posted image

...od nakita je nosila jedino oči!
L 2.1.2013. Mamina slika i prilika
N 24.8.2015. Voli tata svoju N najvise na svijetu!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 572
21.9.2017 11:35:24   
Bubamara92
Dancek zenice kako bebice jesul prosli virusi mi smo
Hvala Allahu bolje bebac je sinoc spavo nema temperature nadam se da se nece veceras pojavit da je to to...

03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 573
21.9.2017 14:20:50   
anandi
Dan i od mene.
Nadam se da su virusi prosli kod bebica. Kod nas zasad nema virusa, ne ureklo se mali mi jos nijednom nije bio bolestan.
Imal zime kod vas? Jao kako je samo hladno, ja sam uvijek bila zimogrizna i sad samo cvokocem user posted image ne znam drage moje kako da dojim heheh ne znam sta da obucem... dok izvadim cicu podem se trestu od hladnoce... da nema grijalice smrzla bi se.

Neposredna veza do poruke: 574
21.9.2017 14:35:56   
lejla80
Anandi pa dobra si, ti već grijalicu uspjela upaliti. Jest jutros bilo posvjeze. Mi smo se svi učarapili hah..inače hodamo bosonogi stalno.
I sinoć je bilo svježije, ono ugodno ispod jorgana. Skontala sam da moram bebana malo bolje oblačiti. Do sada je spavao u bodiju kratkih rukava i donjem dijelu pidžame al ne da se pokriti nikako lopuza mala.

2011.
2016.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:

image
bejbibi
Pharmalife proizvodi-Preporuka svima!
Mi smo imali priliku koristiti Pharmalife proizvode i veoma smo zadovoljni :) Od Fitobalma i Broncamil sirupa u slučaju kašlja, Mapez spreja ljeti protiv komaraca, do Apis gola sprej-a kod grlobolje ...  Više >>
image

Anketa

Lanina vremenska prognoza
sporty mamaa

Sto mislite o Laninoj vremenskoj prognozi?

Svida mi se (24%)

Uzasna je (34%)

Sramotno zaista (42%)

Broj svih glasova: 144

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *