LH trakice i folikuli (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


PeggiSue -> LH trakice i folikuli (25.7.2017 11:50:24)

Zdravo drage moje,

Pitanje za sve iskusne koje su prošle folikumetriju i testiranje LH trakicama..
Dokotrica je u petak na uzv vidjela i pokazala mi folikul na jednom jajniku od 21 mm, i endometrijum 8 mm. I rekla da je idealno, a prije toga sam na terapiji tri mjeseca bila, letrox 50, dostinex i siofor. I još uvijek pijem. I taj dan mi je rekla da je cak ovulacija i uradile smo LH trakicu koja je bila pozitivna, i kada sam dosla kuci i ja sam jednu LH trakicu uradila oko 18:00 sati i bila je pozitivna, a odmah u subotu kada sam radila trakicu bila je negativna. Jel to znači da je O prošla već?

I jel ako dodje do trudnoce sedam dana nakon O moram osjetiti neke simptome ako je doslo do oplodnje ili je to individualno i mogu ne osjetiti nista?[sm=zmeden.gif]




Galicia -> RE: LH trakice i folikuli (25.7.2017 16:29:47)

Da prosla je O.

Sto se tice zaceca, to neka ti druge odgovore, nemam iskustva tu.
Sretno.




eminaja -> RE: LH trakice i folikuli (30.7.2017 20:36:18)

simptomi su individualni..ali moguce je odmah nakon 6-7 dana osjetit promjene...ja sam npr i sa prvim imala odmah simptome pa su me ubijedili da je to sve psihicki,da umisljam...ali i drugi put sam odmah imala promjene cim je doslo do zaceca....
neki period kad krenu simptomi su oko 4 sedmice t to je neki prosjek koliko ja znam....
Zelim ti svu srecu [sm=smiley1.gif]




PeggiSue -> RE: LH trakice i folikuli (31.7.2017 18:44:02)

Emina, kakve promjene?[sm=zmeden.gif] ja samo osjetila na kratko kao treperenje na lijevoj strani ali gtrajalo je isuvise kratko da bih povezana sa tim. Bolne grudi nemam, 10-ti dan je od O. Ali prije dva dana jesam imala jak žig i probolo me s lijevog jajnika kroz polni organ. I pojačan bijeli mliječni iscjedak to je sve :(




eminaja -> RE: LH trakice i folikuli (31.7.2017 20:55:20)

osjetljivost na mirise,moze i stomak da boli,sto se tice tog iscjedka cesto bude smedjkasti a to obicno u vrijeme mens pa vecinom trudnice povezu da je mens...to mi j3 bilo prvi put a drugi nije....uglavnom sacekaj do mens pa aBd da ugledas plusic [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]