Skolski pribor (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Visnja RR -> Skolski pribor (8.9.2017 15:41:19)

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Pa da :)
pored Ekskluziva on su mi jedini izbor...

sad se nešto pitam a zašto ne kupujem u Svjetlosti??? valjda mi nije na ruku


ja to sve imam u lokalnoj knjižari...ona što ima sve knjige za vašu školu...teta je show...mala knjižara a nagurali u nju svega


pa jeste ...Teta Lidija je extra... i tu kupim uvijek nešto od pribora kad kupujem udžbenike....




soloamina -> RE: Skolski pribor (10.9.2017 10:28:20)

Evo mene s jos jednim pitanjem, dali vasa djeca od 9 god koriste smartphone? Koju tarifu I u kojoj mrezi ih stavite? Da lì imaju gigabyte na mobitel ili ih koriste samo u wi-fi. Moja koristi Snapchat, video i slike, Messenger videopozive, Istagram slike i video i YouTube... Naravno brdo gigabyta.


post prebaen na temi

djeca i mobitel




Visnja RR -> RE: Skolski pribor (10.9.2017 11:42:30)

[sm=smiley1.gif]
moja ima mobitel i broj koji dopunimo samo kako se ne bi isključio....
korisiti wifi samo u stanu---ne nosi mobitel vani ni u kakvim situacijama osim ako s ne dogovori s rođakom kad ide kod njega da ponese....
šta korisiti...viber - mada joj je jako mrsko odgovarati...njeni odgovori su uglavnom sa DA. NE . OK i slično
prati neke jutjubere na engleskom...ne znam zašto ali na ex yu jezicima ne voli da prati... mašta da postane jutjuberka i sama pravi neke videozapise koji su često jako smješni ...najčešće su na engleskom.... [sm=smiley36.gif]
za FB, instagram i slično je premala ...ima 9 godina....
Inače kad je škola mobitel korisiti najviše sat dnevno radnim danima ...vikendom ako ima vremena od drugih obaveza može duže

post prebaen na temu

Djeca i mobitel




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]