Danas kuhamo-April (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


bejbibi -> Danas kuhamo-April (2.4.2018 8:56:09)

Evo da otvorim novu temu za novi mjesec [sm=bravo.gif]
Sta se krcka ?
Ja jos nemam ideje sta cu praviti . Imam neku teletinu pa cu vjerovatno to ispeci .prilog neko povrce mozda[sm=zmeden.gif]
Vidjet cu
Hajmo ideje [sm=bravo.gif]




ijaa -> RE: Danas kuhamo-April (3.4.2018 13:03:39)

jucer pogacice sa suhim mesommmm




ijaa -> RE: Danas kuhamo-April (4.4.2018 10:14:51)

spagete i bolonjez jucer




bejbibi -> RE: Danas kuhamo-April (4.4.2018 22:00:41)

Ja sam danas pohovala edamer , pohovala pileci file i pojovala punjeni pileci file sa sirom i sudzukom[sm=smiley36.gif] ...i to je to .kiseli krastavci i umaci neki kupljeni[sm=smiley36.gif] dosta od mene ..ispatila sam se dok sam punila file [sm=smiley36.gif]

Juce se pocastili cevapima jer je mm zaboravio u nabavku [sm=smiley36.gif] a meni svanulo sto nisam kuhala [sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: Danas kuhamo-April (7.4.2018 8:50:00)

Danas bataci i krilca iz rerne fino zapeceni i rezanci skuhani prethodno a kasnije stavit u meso u tom saftu da upiju [sm=smiley1.gif] jamii




Daenerys -> RE: Danas kuhamo-April (20.4.2018 11:48:18)

Je li iko ista jeo zadnjih 15 dana ili svi samo hodate i uživate u proljeću?[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ijaa -> RE: Danas kuhamo-April (20.4.2018 12:22:49)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Je li iko ista jeo zadnjih 15 dana ili svi samo hodate i uživate u proljeću?[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


😂😂😂 evo preksinoc pizza, a sinoc umak sa gljivama, piletinom prilog riza...bio je tu grah u medjuvremenu, ne na um pada mi vise sta sam kuhala....ja pracila sam kupus sa teletinom iskuhala




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (20.4.2018 12:43:51)

Ja sam pravila prekjuce gulas pravila, mirna sam danas, samoprilog riza i zdravvoooooo
Ima salate i mladog luka, ma ljepota [sm=bravo.gif]

Sutra smo kod svekrve na rucku, ostavim djecui kidam u zivot [sm=smiley36.gif] skontacu jos sta cu za ponedjeljak




Daenerys -> RE: Danas kuhamo-April (20.4.2018 13:10:15)

Jučer smo jeli tjesteninu s umakom od crvene leće....njamiiii....Recept uzeli s Kulinarke.
Djeca puno bolje prihvataju leću u ovom obliku, nego kada je pravimo kao neko varivo




ijaa -> RE: Danas kuhamo-April (20.4.2018 14:13:42)

I da muzu neki dan zinula guza pa kupio losos, kako je bila dobar ....eto ideja idu lete




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:25:20)

danas piletina i pire, slata od kuposa i pradajz i krastavice, supica...
sutra ce biti gulas, skuhacu veceras pa sam opet mirna 2 dana [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Visnja RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:28:18)

treba praviti meni kad je klikanje i meni kad nema klikanja

kad se klika sve potrpati u šerpu nek se krčka ...za dva , tri četiri , pet dana [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:31:01)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba praviti meni kad je klikanje i meni kad nema klikanja

kad se klika sve potrpati u šerpu nek se krčka ...za dva , tri četiri , pet dana [sm=smiley36.gif]

tako ce mi i biti, imam gulas 2 dana [sm=smiley36.gif] danas ce ovo biti brzinski [sm=smiley36.gif] petak dostava jos za 2 dana da skontam isto nesto brzinski i na konju sam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Visnja RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:32:39)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba praviti meni kad je klikanje i meni kad nema klikanja

kad se klika sve potrpati u šerpu nek se krčka ...za dva , tri četiri , pet dana [sm=smiley36.gif]

tako ce mi i biti, imam gulas 2 dana [sm=smiley36.gif] danas ce ovo biti brzinski [sm=smiley36.gif] petak dostava jos za 2 dana da skontam isto nesto brzinski i na konju sam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



i u Ma'ab-u si [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:34:49)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba praviti meni kad je klikanje i meni kad nema klikanja

kad se klika sve potrpati u šerpu nek se krčka ...za dva , tri četiri , pet dana [sm=smiley36.gif]

tako ce mi i biti, imam gulas 2 dana [sm=smiley36.gif] danas ce ovo biti brzinski [sm=smiley36.gif] petak dostava jos za 2 dana da skontam isto nesto brzinski i na konju sam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



i u Ma'ab-u si [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ma dabogda [sm=smiley36.gif]
a ne skontah sta je glavna nagrada [sm=smiley1.gif]




Visnja RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 8:36:54)

pogledaj na chatu




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (23.4.2018 23:21:37)

Gulas za sutra i cetvrtak gotov, trebam skontat jos nesto za srijedu dok ova igra traje...petak ce biti nesto letece [sm=smiley36.gif] u skladu sa obavezama




aidana -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 0:36:25)

Danas jeli vani. Sutra sarme iz zamrzivaca.




aidana -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 0:41:14)


IZVORNA PORUKA: ijaa

I da muzu neki dan zinula guza pa kupio losos, kako je bila dobar ....eto ideja idu lete


I nama je mm nedavno uzeo losos ali je posteno pretjerao sa kolicinom. Jeli smo ga 2 dana. Prvi dan iz grill tave a drugi sa spagetama u bijelom sosu. Oba dana smo se ubili...bilo nam zao da propadne[sm=smiley36.gif]
I s ovom recenicom se prebacujem na temu "Mrsajmo.zajedno"[sm=smiley36.gif] Odoh se pitati od kud mi visak[sm=smiley36.gif]




ijaa -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 11:45:24)

Gdje losos da propadne, to se ne smije dogoditi 😂
A kod mene sinoc krompiraca. Prekjucer jagnjetinu svekrva pekla ja ostatak spremila, krompir, salate i ostalo....




bejbibi -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 13:06:37)

Grah evo skuham ..ima ga za 3 dana [sm=smiley36.gif]

Bice i salata od mladog luka sa pavlakom jamiiiii...ima da sjwdne uz grah samo tako[sm=smiley1.gif]

I naravno meni ce trebat jedan citav hljeb uz grah [sm=smiley36.gif] da se ubijem [sm=jezicek.gif]




bejbibi -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 13:10:11)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

Jučer smo jeli tjesteninu s umakom od crvene leće....njamiiii....Recept uzeli s Kulinarke.
Djeca puno bolje prihvataju leću u ovom obliku, nego kada je pravimo kao neko varivo


Kod nas ako nema mesa ne racuna sr rucak [sm=hudicek1.gif] naravno zbog mog dragog [sm=hudicek1.gif] ja i djeca moz3mo i bez [sm=smiley36.gif] ionak nas mm zeze da smo ko zecevi samo mrkva,salate grickmo [sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 13:14:53)

Danas onaj gulas, samo cu da skuham rizu kad dodjem s posla.
Sutra sam kontala sirnicu i salatu i imam domaci kefir (nabavila sam gljivu pa sad svaki dan deveram oko kefira)
U cetvrtak opet gulas sa pireom i salata a petak cu da skontam jos...nesto letece,petak je




bejbibi -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 14:41:50)

LTM ti se naoruzala dobro [sm=smiley36.gif]rucak gotov za 3 dana . Sad samo klikanje [sm=smiley36.gif] pametno ti je to moram priznati .ja evo grah skuhala i bice ga i sutra ..prekosutra vidjet cemo [sm=smiley36.gif] mozda i ne skuham nista [sm=jezicek.gif]




LieToMe RR -> RE: Danas kuhamo-April (24.4.2018 14:44:10)

ma sipak klikanje evo sam danas pravo tanko, imam kamaru posla ai lijepo vrijeme trebamo malo s djecom u skitnju...
bitno da sam juce uzela dnevnu nagradu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
tacno vise nemam volje ni nsnage da klikam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>