Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Shimmer -> Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje (5.4.2018 22:10:48)

Zdravo clanice,nova sam na forumu..
Imam par pitanja vezano za privatno zdravstveno osiguranje i trudnocu pa ako ima neka clanica da moze podijeliti svoja iskustva..
Radi se o tome da sam zakljucila privatno zdravstveno osiguranje i saznala tek u 10sedmici da sam trudna i naravno otišla ginekologu. Poslala nalaz i racun za refundiranje novca gdje meni sad osiguranje ne zeli refundirati novac jer sam navodno zakljucila osiguranje znajuci da samse trudna. Ulozila sam zalbu ..ako ne prihvate ,raskinut cu ugovor. Da li znate imali neka osiguravajuca kuca gdhe se sad sa ustanivljenom trudnocom mogu zakljuciti..izvinite na dugom postu
[sm=smiley13.gif]




Visnja RR -> RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje (5.4.2018 22:30:05)

Shimer dobrodošla [sm=bravo.gif]
zaista ti ne znam dati savjet
imam privatno osigranje godinama i mnogo prije trudnoće pa samim tim nisam imala problem...
samo mislim da je jako ružno od njih...ima li neki Zakon o tome?




Shimmer -> RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje (5.4.2018 23:58:52)

Hvala puno :-) Imaju oni svoj pravilnik i caln na koji se pozivaju..ne vjeruju oni meni da ja nisam znala za trudnocu u trenutku zakljucivanja police kao oni se drze cinjenica..stvarno mi je sad bezeve jer sam.platila vec dva mjeseca ratu za policu i sad i kad raskinem ugovor sa njima ne znam ima li nrka osguravajuca kuca gdje bi kao trudnica vec mogla zakljuciti zdravstveno. [sm=hudicek1.gif]




Shimmer -> RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje (6.4.2018 0:00:35)

Nadam se da ce se jos clanica javiti i da neko ima neko slicno iskustvo s pozitivnim ishodom :-)




Stranica: [1]