Mravi u stanu/kući (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Visnja RR -> Mravi u stanu/kući (26.4.2018 12:06:20)

Umalo da stavim temu na kućne ljubimce [sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 12:10:02)

Trebala si [sm=smiley36.gif] ja sam pisala tamo da su to moji kucni ljubimci [sm=jezicek.gif]

Eh kako maziv kaze ,mravi..kako ih se prirodno rijesit [sm=smiley1.gif] imam manji problem sa njima .. pojavili se u kupatilu.. a ne bi nekih hemikalija zbog djece .imam i bebu tako da ne dolaze u obzir sprejevi,hemija ostala ..samo prirodno ....
Spricala sam sodu bimarbonu al par dana nestamu i eto ih opet [sm=zmeden.gif]




ijaa -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 12:18:40)

ja se jutros probudila kad marsiraju po podu u spavaacoj sobi...ima ih tona do sad nisu nikad..doduse nismo u stanu godinama pa sadda da pricam da nije bilo nikad....ali evo isa u spavacu nema ih sada po koji ima zalutao ne znam gdje je izvor...ja bi rekla da je moja svekrva sipala so u bosni dole u kuci ali nisam sigurna,,,,sta cu sa soli u spavacoj po podi




LieToMe RR -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 12:45:01)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Umalo da stavim temu na kućne ljubimce [sm=smiley36.gif]

to ti ga i dodje isto [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 12:46:14)


IZVORNA PORUKA: ijaa

ja se jutros probudila kad marsiraju po podu u spavaacoj sobi...ima ih tona do sad nisu nikad..doduse nismo u stanu godinama pa sadda da pricam da nije bilo nikad....ali evo isa u spavacu nema ih sada po koji ima zalutao ne znam gdje je izvor...ja bi rekla da je moja svekrva sipala so u bosni dole u kuci ali nisam sigurna,,,,sta cu sa soli u spavacoj po podi

mislim da ima to da se sipa so
ali imas i bruku ovih preparata
mojoj svekrvi su ulazi sa balkona, ima puno cvijeca i zardinjeru i otkriven je balkon...
ona je kupila neki prah i sipala i nakon par dana povukli se iz satana skroz




bejbibi -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 14:04:57)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

ja se jutros probudila kad marsiraju po podu u spavaacoj sobi...ima ih tona do sad nisu nikad..doduse nismo u stanu godinama pa sadda da pricam da nije bilo nikad....ali evo isa u spavacu nema ih sada po koji ima zalutao ne znam gdje je izvor...ja bi rekla da je moja svekrva sipala so u bosni dole u kuci ali nisam sigurna,,,,sta cu sa soli u spavacoj po podi

mislim da ima to da se sipa so
ali imas i bruku ovih preparata
mojoj svekrvi su ulazi sa balkona, ima puno cvijeca i zardinjeru i otkriven je balkon...
ona je kupila neki prah i sipala i nakon par dana povukli se iz satana skroz

Ne bi ja tih hemikalija zbog djece .probat cu so ,biber,cimet al to je sve kratkotrajno a ne mogu izvor naci




salmy -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 15:38:58)

Ja sam se rijesila svojih ljubimaca...zute sitne bestije u spavacoj po prozoru[sm=smiley36.gif]
Kupila u bingu onaj prah za gamad i posula....
Jesam ih porokala svi mrtvi....i evo nema ih vec duugo




LieToMe RR -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 15:42:58)


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

ja se jutros probudila kad marsiraju po podu u spavaacoj sobi...ima ih tona do sad nisu nikad..doduse nismo u stanu godinama pa sadda da pricam da nije bilo nikad....ali evo isa u spavacu nema ih sada po koji ima zalutao ne znam gdje je izvor...ja bi rekla da je moja svekrva sipala so u bosni dole u kuci ali nisam sigurna,,,,sta cu sa soli u spavacoj po podi

mislim da ima to da se sipa so
ali imas i bruku ovih preparata
mojoj svekrvi su ulazi sa balkona, ima puno cvijeca i zardinjeru i otkriven je balkon...
ona je kupila neki prah i sipala i nakon par dana povukli se iz satana skroz

Ne bi ja tih hemikalija zbog djece .probat cu so ,biber,cimet al to je sve kratkotrajno a ne mogu izvor naci

do duse svekrva nema male djece ali su one isle vikendom is pavale samo im je rekla dane diraju i nisu dirale




LieToMe RR -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 15:43:19)


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam se rijesila svojih ljubimaca...zute sitne bestije u spavacoj po prozoru[sm=smiley36.gif]
Kupila u bingu onaj prah za gamad i posula....
Jesam ih porokala svi mrtvi....i evo nema ih vec duugo

tvoji mravi ce ostati debelo zapamceni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




ijaa -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 15:57:07)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sam se rijesila svojih ljubimaca...zute sitne bestije u spavacoj po prozoru[sm=smiley36.gif]
Kupila u bingu onaj prah za gamad i posula....
Jesam ih porokala svi mrtvi....i evo nema ih vec duugo

tvoji mravi ce ostati debelo zapamceni [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

porokala kraljica




salmy -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 16:06:34)

Hahaha...ovo su bili neki cudni zuti...sitni ...
E jesam im dohakala[sm=smiley36.gif]




ijaa -> RE: Mravi u stanu/kući (26.4.2018 18:45:41)


IZVORNA PORUKA: salmy

Hahaha...ovo su bili neki cudni zuti...sitni ...
E jesam im dohakala[sm=smiley36.gif]

Moji su neki nocni po danu ih nema




Stranica: [1]