Problem sa ostajanjem u drugom stanju drugo dijete (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


pandica -> Problem sa ostajanjem u drugom stanju drugo dijete (2.10.2018 13:47:03)

Poštovane članice, molim za iskustvo. Imam djecaka od 3 godine, unazad godinu dana pokusavam da ostanem trudna ali bezuspjesno. Imam inzulinsku rezistenciju i hipoi haši. Trenutno sam na eutoroxu, TSH na zadnjoj kontroli 3. Za inzulinsku pijem glukofage xr 2000 mg uvečer. Ginekolog me prati svaki mjesec, ovulacije uglavnom imam, primala pregnil vise puta, ciljani odnosi, al sve bezuspjesno. Sa suprugom sve ok. Ima li ko slično iskustvo, šta mi je činiti dalje? Doktorica mi kaze ukoliko ne bude u naredna dva ciklusa nista da idem na HSG pa na vantjelesnu. Za to ne mogu da se odlučim jer nisam u situaciji da istu finansiram. Ima li neki saborac, koji je prosao slično, a da je na kraju urodilo plodom na prirodan nacin??[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




mina23 -> RE: Problem sa ostajanjem u drugom stanju drugo dijete (28.10.2018 13:10:51)

Pandice
Evo malo da te pokusam ohrabriti.
ja sam prije svoga sina imala 2 spontana, poslije njega jedan u 16 nedelji trudnoce. Nakon tako nisam ostajala u drugom stanju skoro 6 godina jer nije htjelo i postala sam ocajna. Eh kada sam skoro odustala i rekla sebi ok imas jedno dijete hvala Bogu zivo i zdravo kad evo mene u 5.toj nedelji [sm=nosecka.gif]
Ne odutsaj i vjeruj da ces uspjeti.




pandica -> RE: Problem sa ostajanjem u drugom stanju drugo dijete (2.11.2018 13:53:05)

Hvala puno, iz ciklusa u ciklus sam sve očajnija i nekako sam blizu da se pomirim sa tim da imam jedno dijete. [sm=smiley19.gif] Žao mi je zbog njega samog, ali jednostavno ne ide...




Stranica: [1]