RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


vortex RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018 (28.12.2018 19:29:26)



IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Vortex, mali kofercic, jer ne znam koliko velika torba da bude da stavim sve, aBd i ja ci na. GAK, Cr..pa sam pomno procitala sve sto si pisala.. kupilaSam one chicco veelike ulozke jedan paket i Jessa iz Dm, ..Leti vrijeme...i tek smo svjesni da aBd novi zivot aBd dolazi..sako hairli do kraja sve da bude. Moji u Bahceciju kazu GAK zbog obzira na godine cekamja i sl nece da rizikuju pa da pokusam dobit odobrenje..pokusat cu al da Bog da..Ljubim te vortex i mali smotuljak..hejj koje pelene si uzela?? 1-2? Sta je od odjece ti najprakticnije sad na pocetku?? Ljubimmm te



Previdjela sam ovo za odjecu, izvini.
Meni su za spavanje najprakticniji oni "jednodjelni" kompletici jer je najmanje izmuckam i razbudim tokom presvlacenja nocu. Po danu volim hlacice sa nogavicama jer carapice znaju nazuljati a i duze traje oblacenje sto nije zgodno ako je beba gladna hehe. Gornji dijelovi uz jako grijanje po danu kratkih rukava, nocu dugih. Bas bas bas nam je vruce pa uvijek ima pelenu i jednu gornju i jednu donju benkicu ili taj kompletic, nema potrebe za vise slojeva. Po danu pokrivena samo tetra pelenom navece dekicom. 




vortex RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018 (28.12.2018 19:34:03)

Vodolija, emy... eeee lijepi trudnicki dani i pripreme. Bas mi je zao sto je moja trudnoca prosla u silnim pretragama, strahu i brizi. A to je zaista prekrasno vrijeme i posebno za prvorotke doba mastanja, uzivanja, slatke pripreme, pranja i peglanje hehe
Ljubite te stomacice, mazite.... 
Vodolija meni se beba ponasa isto kao na ultrazvucima u smislu nekih poza i drzanja rukica i nogica, a i aktivna je najvise u onim satima kada je i najvise udarala u stomaku, takodje stuca kada i u stomaku, bas preslatko...
Hvala vam sto ste se razbudile i pisale, puna mi dusa sto nam je tema zivnula




vortex RR -> RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018 (31.12.2018 11:56:29)

Drage [sm=nosecka.gif], kako ste? Ima li priprema za docek veceras?

Kod nas ce naravno biti kucna atmosfera, ali ona najdivnija sa malenom bebulinom. Prodje i ova godina, bila je predivna, naravno zbog malenog bica koje evo upravo zaplaka kraj mene, vrijeme je rucka hahahah

Zelim vam svima da u zdravlju docekate NG i da vam trudnoca bude zdrava, uredna i puna divnih pozitivnih misli.

Ljubim vas sve mnogo i cujemo se u Novoj 2019.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]