|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
26.3.2019 23:15:23   
bejbibi
Vwcer zenice .imal koja budna user posted image da sta brzinski naskrabam i ja ..nezz sta sam zadnje pisala .imali smo rockase ..E,ja i A ..svi smo posebno slavili pa smo se najeli i torti i svega user posted image ...
Vidim javljaju nam se neke clanice os prije user posted image kolko upratih Anandi i Samy lo opet trudne ...cestitke ..da aBd iznesete trudnoce do kraja sto lakse i u najboljem redu ..sto lakse porode da imate ...meni su drugi i treci super bili ..prirodno bez pucanja i rezanja . Jesam u 9mj jelq hurme i mazala se weledinim uljem dole user posted image
Toliko za vecwras.samo kratko malo .. inace sve standardno kod nas.ludilo svaki dan sa djecom ..skola,vrric,treninzi..po kuci , pa E jw bas se prolopovio .nema mira ..al nek su zivi i zdravi samo ,proci ce ,narast ce aBd a ja cu kod psihijatra dotad,na jwdnu dobru terapijuuser posted image

Laka noc 😘

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Chat djeca 2019 :)
26.3.2019 23:20:50   
Visnja RR
bejbibi neka ste lijepo proslavili martovsku dječicu...zdravi i sretni bili user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Chat djeca 2019 :)
27.3.2019 7:48:44   
bejbibi
Hvala Visnja 🤗😘

Jutro ..naspavane ? ..ja onako .. kako mi je propisao doktor neke sumece tabletw za opustanje misica,jer me ledja bole, cini mi se samo zijwvam po danu.iako ih pijem navecer pred spavanje jer uspavljuju,ne smijem vozit ako popijem .

Radila prije desetak dana rendgen donje kicme i ustanovili da je iskrivljena.kaze spondiloza..al rekao mi je samo vjezve istezanjq,fitnes,fizicka aktivnost. I dao mi neki gel da mazem . Ja se ponadala da ce mi dat uputnicu za fizotrrapeyta al jok user posted image taman reko da me masiraju malo user posted image

Ostalo sve po starom haman.. imajy djeca u subotu takmicenje neko iz karatea al ih treba malo dalje vozit pa me nwka trema user posted image put jw katastrofalan do tamo,sve krivine al na hajr.

Odo sad sredit po kuci nesto ,dorucak ,itd..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Chat djeca 2019 :)
27.3.2019 9:58:37   
orhideja2505
Djeste moje zene drage, sta ima kod vas? Nadam se da ste mi svi dobro, ne znam ni kad sam zadnji put pisala... Ne znam kud udaram, iskreno hahhaa, moji danas A i D punih 20m mjeseci veliki momci...

Ali jos skoro nista ne pricaju? Mozda samo ponekad mama i babo, onako nesto u svom svijetu vise... Da li treba da se zabrinjavam? Da ih vodim logopedu?

user posted image user posted image Nemam pojma ni sama...

_____________________________

Twins&Boys A&D 27.07.2017.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Chat djeca 2019 :)
27.3.2019 10:16:28   
Visnja RR
d.dan
orhideja sretan mali rođendanko dječaka user posted image

dječaci su obično lijeni s riječima ali ako će ti biti lakše porazgovaraj s pedijatricom pa vidi šta će ti reći...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.3.2019 10:07:07   
ijaa
Jutro, gdje ste? Kod mene D nocu zeza... MOlim Boga sa suncanije dane svaki dan bi bila vani sad kisa.  Nista od odlaska u Bosnu nisam razmilila uopste ta epidemija me razgodila. Ovi moji su magneti za viruse, ne bi ih bas direktno izlagala. 



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.3.2019 12:18:30   
Visnja RR
d.dan...
većina nas nije mogla juče i jutros ući na RR

Problemčić otklonjen

Izvinjavamo s,e ali nije do nas
I hvala na strpljenu!

vaša RR.ba

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.3.2019 19:45:16   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: orhideja2505

Djeste moje zene drage, sta ima kod vas? Nadam se da ste mi svi dobro, ne znam ni kad sam zadnji put pisala... Ne znam kud udaram, iskreno hahhaa, moji danas A i D punih 20m mjeseci veliki momci... Ali jos skoro nista ne pricaju? Mozda samo ponekad mama i babo, onako nesto u svom svijetu vise... Da li treba da se zabrinjavam? Da ih vodim logopedu? user posted image user posted image Nemam pojma ni sama...



Moj E je skroz slabo pricao...Mislim da je imao i 3 g a vrtio par rijeci...Tad je krenuo u vrtic i sa djevom dmah poceo da sastavlja rijeci...Imao je problem kod izgovora rijeci sa kvacicom do 5 godine i isli smo logopedu...Mjesec dana pjesmica crteza ucenja kako pravilno drzati jezik i problem rijesen...Ja bi logopeda svakako preporucila jer pomogne al jos su mali za to.Sacekaj jos malo...jos je rano da ista pricaju...Djecaci su lijeni po tom pitanju...A je tek sad kad je napunio 2g poceo da prica i povezuje rijeci a do 2 rod vrtio samo par rijeci...Bukvalno preko noci se to promijenilo...Rano je za brigu....



< Poruku je uredio manuela RR -- 28.3.2019 19:49:32 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 9:34:28   
ijaa
Jutro zene gdje ste. Moja M ima 4 i po godine jos uvijek ne sastavlja recenice... Veliki napredak je, ali niti izgovara jos dobro niti razumije. Imamo milion nekih termina ovdje sluh prvo provjeravaju, kao i polipi joj smetaju u nosu pa i to smo trebali operisati hocemo na more i jos jedno misljenje pa bi onda. Logopeda nam jos nisu dali, ali razmiljam da sama idem. Poslali su nas u kliniku za razvoj djece gdje je skupina ljekara koja je za to specijalizirana. Da smo u Bosni bilo bi mi lakse, ovako je njoj velila zbrka u glavi ni jedan jezik ne prica dobro dugo je bebeci pricala. 


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 9:35:56   
ijaa
I da ja kad sam M u Bosni sa 20 mjesecci vodila rekla mi ako za 6 mj ne nauci novi rijeci da je opet dovedem... I ona naucila par novi i ja vise nisam vodila i doselili se ovdje


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 11:04:01   
Visnja RR
jutrić

moram da napišem za kćerku mog rođaka.. Živjeli su u Italiji i malena do 4 g nije uopšte pričala ..ali nikako, ni kući ni u vrtću... sporazumjevala se s mimikom ili nekim glasovima ....vodali je svuda i niko nije znao zašto ne priča... a onda odjednom klik... kao da je sve riječi akumulirala u svojoj glavici i počela da brblja...kasnije je postala najveća prčalica i brbljavica, kao prava talijanka... tek tada su doktori rekli da se to često dešava kod djece gdje se u porodici priča dvo ili trojezično...

svakako uvijk treba tražiti savjet doktora i pomoć logopeda...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 21:29:36   
lejla80
Večer dame, nadam se da ste nam svi dobro i zdravo...


Nisam dugo pisala...i evo sad vidim da smo većinom svi u fazonu vakcinisanja ...Mi smo to odradili prošle sedmice, nadam se da neće biti nekih posebnih nuspojava. Nisam namjerno događala al jednostavno nikako sastaviti da niko ne slini. Doduše nisu bolesni bili al opet nisu ni za vakcinu čim imalo nosići cure. 


Ja sam bila u frci. Promijenila posao prije dva mjeseca. Sad imam puno više vremena za djecu hB al trebalo je vremena da se adaptiram na novo okruženje. Nije jednostavno promijeniti nakon 17 godina al tek sad vidim da sam budala bila što nisam i ranije.


Mala raja sluša kad im odgovara. Bebac standardno zeza. Borimo se da uspostavimo neka pravila pa valjda uspijemo.

Pusa svima, nadam se da ću biti malo aktivnija...

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 22:31:31   
Visnja RR
lejla80 user posted image

Sretno na novom poslu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.3.2019 22:49:24   
ijaa
Sretno na novom poslu. Nekad je potrebno skupiti hrabrost i usuditi se na nesto novo posebno poslije toliko godina.

Visnja ona je brljala na svom jeziku, sad se stvarno trudi ispravljamo je stalno tetu u vrticu ne zove Rosenbah, nego Bobeza.... Kepač, za kečap... Ne razumije neke stvari pa rijeci korigujem šrema nhoj... Tesko mi bude baa tesko posebno kad me ppgleda blijedo... I ona se muci.... Napredovala je puno, radi se sa njom. Nemirna je, na sistemackom sa 3 nam je pisalo motoricki nemirna... Kao hiperaktivna... Sa 4 sve noguce preglede radimo... Slabo hoce da suradjuje ima svoj pravac i to je to nema strpljenja... Radi se a njom stalno, ali mi bas tesko pada... Posebno kad vidim vrsnjake i one mladje od nje, dusa me zaboli

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 12:37:33   
lejla80
Ija ....prirodno je da se sikiraš. Vjerovatno je dodatno zbunjuje što se govori na više jezika. Držimo vam fige da riješite problem aBd ❤

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 14:32:46   
ziel
Cao zeneDa vas sve pozdravimNisam stvarno dugo ulazila na RR pa samo sam vidjela da Lejla80 ima novi posao. Pa neka je sa srecom.Ijaa samo sabur , doci ce sve na svoje, nisu sva djeca ista tako da ne mozes porediti svoju djevojcicu sa drugom djecom.
Bejbibi 😘
Moji su hvala Bogu dobro. Djevojcica je aktivnija nego sto je R bio. On je mali pametnjakovic, a ona maza, zeli paznju, ljubi nas, pa hoce od R igracke, pa place ako joj ne da nesto. I tako. 
Kod mene ima jedna novost pa da podijelim sa vama. A to je rastava braka. 
Od jucer. Frisko.
Svasta se izdesavalo da ne duljim. Na kraju je kap koja je prelila casu sipala svekrva kad mi je djeci i meni priredila jedan veliki stres koji nikad necu zaboraviti u svom zivotu. Ali je to moj bivsi dragi dozvolio. A ja vise ni dana nisam mogla provesti u onoj kuci sa onakvim osobama. 
Za djecu smo se dogovorili po 2 dana da su kod njega, 2 dana kod mene. Vidjecemo kako ce ici to sve.... trenutno sam u fazi pronalaska stana da se mogu smjestiti . Bicu do tad kod roditelja u stanu. Tijesno nam je sada alice dugo trajati...

Eto pozz za sve . Ljubim vas

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 14:46:38   
Visnja RR
Draga Ziel nedostajala si...
Žao mi je što prolaziš kroz sve to.... nadam se da je najgore iza tebe....
Želim ti sretnije dane od srca...
Ljubni dječicu i ne ostavljaj nas user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 20:17:17   
bejbibi
Vecer zenice ...
Usla da sta brzinski naskrabam i vidim post od Ziel user posted image draga bas mi je zao da si prosla i lrolazis kroz sve to .. ako nije moglo dalje tako onda bolje i razvod ...od srca ti zelim ljepse dane ,bez mnogo stresa ..lagano korak po korak samo ...kako djecica podnose sve to ? Mali su doduse jos da bilo sta kontaju ..

Lejla srerno na novom poslu ..kako voznja ?

Ija draga lagano samo ...sve ce to doc na svoje vremenom.bitno da se konsultujete sa doktorima i vidite sta ce vam rec ..

Mi smo danas isli u drugi gradic/selo.imali takmicenje iz karatea ...super je bilo .M je samo ucestvovao i dobio medalju..2 od 3 puta pobijedio protivnika user posted image ponosni smo na njega a i on na sebe ...malo mu falilo da odustane na pocetku ,uplasio se bio .
Moram se pohbalit da sam ga ja vozila , a put je katastrofaln ,sve krivine i provalije al sam uspjela hB ...to mi je inace prvi put da idem dalje a ima 20tak min voznje... isla sam juce prvi put da visim gdje je to i budem spremna za danas ...dobro je proslo...
Ja vozim a nisam jos polozila user posted image sa kartonom od autoskole mogu vozit 3g jer vec imam nasu vozacku ..priznaju 3g sa tim kartonom ...pa vidjet cemo ...

M naredne sedmice ima kurs plivanja sa skolom pa ce svaki dan ici u drugi grad sa skolom na plivanje ..to mu je obavezno da savlada jer mu ulazi u knjizicu ...pa et nadam se da ce savladati ..
U toj knjizici ulazi jos prepricavanje 3 knjiga i pjesmica ,to je obavio . Zatim rolanje,i to je obavio ..imaju plivanje ,neke aktivnosti sa loptom ,skijanje ..odnosno rolanje il skijanje ...tako da ima samo plivanje a za loptu se ne sekiram jer trenira i kosarku ...tako da smo bas aktivni hB ...
Planiramo jos i muzicku upisati al tek u maju primjeni pa cemo vidjeti imal talenta za to user posted image ako bude na babu nece dobro proci user posted image

Raspricah se ja aman user posted image
Budite dobro i laku noc 😘

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 22:01:26   
lejla80
Večer dame...

Ziel baš mi je žao što kroz sve to morate prolaziti i ti i djeca. Nekad je bolje okrenuti novu stranicu kad se već stvari ne mogu popraviti. Želim ti puno sreće i snage na daljnjem putu, aBd da sve bude puno bolje a vjerujem da hoće. Ne daj se ❤

Bejbibi kod vas baš veselo. Sviđa mi se sistem. Koliko smo mi samo zaostali u školstvu, ne mjenja se ništa godinama pihhh Jedina novost je što su dječicu dodatno opteretili još jednom školskom godinom a u biti je sve ostalo isto.Ja vozim svakodnevno evo već 7 mjeseci. Baš sam se uštelila i vezala za auto. Ne znam kako sam ranije živjela bez njega😂 Ah koliko sam sebi život olakšala, nevjerovatno. U početku sam isto kao i ti, ako moram negdje sama, odem dan ranije sa mužem da oprobam haha...Sad više i ne razmisljam. To dođe samo od sebe. Odem sama sa djecom kod mojih koji su sat vremena daleko i tak...Jos nisam savladala vožnju u štiklama,  to mi je sljedeći zadatak 😂😂😂



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 22:53:29   
ijaa
Bejbibi samo lagano, ja sam se ustelila sama voziti odkako sama idem sa autom... A prije sam vise pjeske hodala, parkiravala na poligonima gdje nikog nema 🤣sad sam ko macka svugdje se zavlačim,, sto kaze lejla ne znam kako sam zivjela bez auta... Vala ni ja.... Evo sad ce 4 godine kako sam polozila🤭 nisam ni znala da ima toliko vaj vaj vaj.... Ali picim nema veze koje auto samo neka ide... Naucila sam na starom autu sad je vec usao u kategoriju old tajmera🤣 svekrvino me zapalo... Al valjalo je eno njoj zao da propada pa svake godine registruje i ako se vozi ili ne vozi 2x ggodisnje.... 


(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.3.2019 22:57:27   
ijaa
 Ziel zao mi je sto je ipak razvodom zavrsilo, ako je tako zdravije i bolje zelim ti svu srecu svijeta u daljem zivotu...da sve prodje u najboljem redu da tvoja djeca ne osjete te tenzije i da se izvedu na pravi put i da ti dobijes snagu da izidjes sa svim na kraj


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Chat djeca 2019 :)
31.3.2019 9:54:08   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ziel

Cao zeneDa vas sve pozdravimNisam stvarno dugo ulazila na RR pa samo sam vidjela da Lejla80 ima novi posao. Pa neka je sa srecom.Ijaa samo sabur , doci ce sve na svoje, nisu sva djeca ista tako da ne mozes porediti svoju djevojcicu sa drugom djecom.
Bejbibi 😘
Moji su hvala Bogu dobro. Djevojcica je aktivnija nego sto je R bio. On je mali pametnjakovic, a ona maza, zeli paznju, ljubi nas, pa hoce od R igracke, pa place ako joj ne da nesto. I tako. 
Kod mene ima jedna novost pa da podijelim sa vama. A to je rastava braka. 
Od jucer. Frisko.
Svasta se izdesavalo da ne duljim. Na kraju je kap koja je prelila casu sipala svekrva kad mi je djeci i meni priredila jedan veliki stres koji nikad necu zaboraviti u svom zivotu. Ali je to moj bivsi dragi dozvolio. A ja vise ni dana nisam mogla provesti u onoj kuci sa onakvim osobama. 
Za djecu smo se dogovorili po 2 dana da su kod njega, 2 dana kod mene. Vidjecemo kako ce ici to sve.... trenutno sam u fazi pronalaska stana da se mogu smjestiti . Bicu do tad kod roditelja u stanu. Tijesno nam je sada alice dugo trajati...

Eto pozz za sve . Ljubim vas



Draga Ziel, prije svega da te jako zagrlim. Hvala mnogo sto si se vratila. Sigurno nemas bas mnogo vremena za RR u tom svom haosu, ali kad stignes javi nam se, bice nam bas drago, a i ti olaksas dusu.Masalice velike, bas su porasli, samo nek su zdravi i nek napreduju.Sto se tice razvoda ne znam vasu proslost, a i da znam tesko je biti pametan i dati savjet u takvoj situaciji. Na kraju svi savjeti "s vama" nisu objektivni i nekulturno se mijesati u tudji brsk. Ono sto je sigurno je bolje dobar razvod nego los brak. Ako vise nema zajednistva, srece, podrzavanja, postovanja i ljubavi, cemu zivot zajedno. Ako je zbog djece, bas tada bolje da se razidjete. Djeci, ma koliki stres to sada bio, bice lakse kasnije u zivotu da vide i cuju sretne i zadovoljne roditelje, nego da cuju uvrede, osjete napetu situaciju i uce sta ljubav i zajednisto u principu ne trebaju biti. Dok god vas 2 ne budete koristili njih za vasa prepucavanja i omalovazavanja jedno drugog, bice sve ok. 
Bice trenutaka kada ce ti biti mnogo tesko i fizicki i psihicki, kada ces preispitivati odluku, ali i onih kada ces znati da si apsolutno ispravno postupila kada se sjetis svega sto te mucilo.Sve je to normalno i dopusti sebi i uspone i padove. Samo vas 2 znate kako vam je bilo u braku i sta je tacno bilo u vasa 4 zida. Misljenja drugih vas ne smiju zanimati. Glavu gore i hrabro ako je to tvoja/vasa konacna odluka.Svi zasluzujemo biti sretni i to jedino ima smisla. 
Izvini ako sam te necim uvrijedila, ali sam osjetila potrebu da ti odgovorim.
Dan po dan, sve bude lakse. 

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Chat djeca 2019 :)
31.3.2019 9:57:24   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Bejbibi samo lagano, ja sam se ustelila sama voziti odkako sama idem sa autom... A prije sam vise pjeske hodala, parkiravala na poligonima gdje nikog nema 🤣sad sam ko macka svugdje se zavlačim,, sto kaze lejla ne znam kako sam zivjela bez auta... Vala ni ja.... Evo sad ce 4 godine kako sam polozila🤭 nisam ni znala da ima toliko vaj vaj vaj.... Ali picim nema veze koje auto samo neka ide... Naucila sam na starom autu sad je vec usao u kategoriju old tajmera🤣 svekrvino me zapalo... Al valjalo je eno njoj zao da propada pa svake godine registruje i ako se vozi ili ne vozi 2x ggodisnje.... 





Ee zene moje, vozila sam aktivno do trudnoce, i onda kako sam mirovala nisam usla u auto. Sad me takav strah od voznje hvala, uzas. Ne usudim se uci u auto, a cak ni s drugim vozacima nisam sretna da se vozim. Vjerovatno strah zbog bebe, ali moram to cim prije da izbacim iz sebe

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.4.2019 10:58:05   
Visnja RR
ne pada mi na pamet ni jedna šala user posted image
ali moram reći aprilililililili

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.4.2019 11:43:09   
ijaa


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: ijaa

Bejbibi samo lagano, ja sam se ustelila sama voziti odkako sama idem sa autom... A prije sam vise pjeske hodala, parkiravala na poligonima gdje nikog nema 🤣sad sam ko macka svugdje se zavlačim,, sto kaze lejla ne znam kako sam zivjela bez auta... Vala ni ja.... Evo sad ce 4 godine kako sam polozila🤭 nisam ni znala da ima toliko vaj vaj vaj.... Ali picim nema veze koje auto samo neka ide... Naucila sam na starom autu sad je vec usao u kategoriju old tajmera🤣 svekrvino me zapalo... Al valjalo je eno njoj zao da propada pa svake godine registruje i ako se vozi ili ne vozi 2x ggodisnje.... 





Ee zene moje, vozila sam aktivno do trudnoce, i onda kako sam mirovala nisam usla u auto. Sad me takav strah od voznje hvala, uzas. Ne usudim se uci u auto, a cak ni s drugim vozacima nisam sretna da se vozim. Vjerovatno strah zbog bebe, ali moram to cim prije da izbacim iz sebe


Vortex do zadnjeg dana trudnoce sam vozila, bila glavni taksista... Jos sam mislila da cu ja i do bolnice kako je krenulo, kad sam se porodila neobicno mi bilo sjest za volan 🤣 nema stomaka.... 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *