|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.4.2019 11:44:04   
ijaa
Msm Vortex cim sjednes bit ce to ok nemas se cega plasiti, ja sam bila takva kad sam polozila samo sam trazila da vozim 🤣


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.4.2019 11:46:37   
ijaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne pada mi na pamet ni jedna šala user posted image
ali moram reći aprilililililili


Meni poruka jutros stize od muzevog amidze kaze pokusava me nazvati njegova zena ne moze me dobit. Ja nemam propusteni nista, ali reko ona zove na viber poludi viber nekad.... Ja zenu zovem vidim spavala reko sta je bilo sto si zvala... Kaze jesam li, nisaam, sto, ma nisam... Reko pa H mi rekao... Kaze ma ne znam🤣 haj reko nista spavaj... Kad zove me za 10 min kaze ma H pusti budalu 1. April.  A i nije me smio probudit 🤣🤣🤣🤣

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.4.2019 10:45:56   
ijaa
Jutro... M kaslje, bali.... Mama moli Boga da temp ne dobije.... Zelim sunce, zelim svekijevce na godisnjem sto prije i tako to🤣


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.4.2019 21:43:08   
lejla80
Večer...
Ija svašta nešto želiš hehe....Šta je sa svekijevcima, nisu zadugo nigdje išli ha😂😂Kako M? Nadam se da nije bilo ture.

Mene danas sinusi zezaju. Jedva na oči gledam. Stariji sin kod nane već dva dana. Ovaj proljetni raspust pa ga odveli da ne bude sam kući. Evo već drugu noć plače, ko fol poželio brata. Morat ću sutra po njega, nema mi druge. On je baš vezan za nas, duša draga. 

Gdje su ostale kospoče 😁



_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.4.2019 23:11:44   
Visnja RR
d.veče... kod nas test za testom...usmeni odgovori...
ja nekakvog posla...
a konekcija me još zezala, ne znam zašto....user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.4.2019 23:19:16   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: ijaa

Msm Vortex cim sjednes bit ce to ok nemas se cega plasiti, ja sam bila takva kad sam polozila samo sam trazila da vozim 🤣




Ma vozila sam ja ranije svuda, bez ikakvih problema, ali mi porodjaj pomutio glavu skroz hahahaha. Hvala za podrsku, nadam se da ce biti sve ok, moram se pod hitno oslobadjati

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Chat djeca 2019 :)
2.4.2019 23:26:48   
vortex RR
Draga Ijaa, hitno na kakvu planinu, cist zrak, djumbir, med, limun, ehinacea, bijeli luk, crveni luk, cvekla, mrkva, inhalacije, ma sve zivo sto si ikada cula ukljuci, bas vas cesto nesto hvata...

Draga Lejla, dusa slatka pozelio brata. Jest mi to lijepo cuti, bas milina oko srca... Sretno sa sinusima, pokusaj se inhalirati pred spavanje nad kamilicom i mentom

Draga Visnja, sretno nasem skolarcu na svim tim testiranjima znanja. Reci mi da li joj se imunitet pokvari nakon sto prodju te udarne sedmice? Da li joj u tom periodu nesto dajes za imunitet?

Jao sta sam sinoc sanjala, kao organizuje RR veliku konferenciju za trudnice, porodilje, mame i srecemo se u Travniku u nekoj zlatari iznad koje je hotel. A spavamo sve u jednoj sobi koja je kao hala ogromna sa milion kreveta. I do nekih doba kafenisanje i prica, smijeh, nikad zaspati. Bas sam nesto uzivala u snu... Eto zene moje, vidite vi mog post porodjajnog zivota u snovima user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 11:36:39   
Visnja RR
draga vortex, dešavalo se kada je bila 2 i 3. razred da pada imunitet ali smo se već očeličili...
Uvijek me je nervirala obimnost gradiva u njenoj školi i čudan plan i program ali eto navikli smo se...

Danas slavimo 11. njenih divnih, a i mojih najsretnijih godina.... pa se malo prisjećam bebećih dana user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 12:35:16   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

draga vortex, dešavalo se kada je bila 2 i 3. razred da pada imunitet ali smo se već očeličili...
Uvijek me je nervirala obimnost gradiva u njenoj školi i čudan plan i program ali eto navikli smo se...

Danas slavimo 11. njenih divnih, a i mojih najsretnijih godina.... pa se malo prisjećam bebećih dana user posted image



Sretan rodjendan ljepotici, da vam je ziva, razdragana, sretna i da se ne sekira nikada radi skole i tudjeg misljenja, vec zivi sretno i po svojim kriterijima.
Ljubimo vas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 15:37:38   
zutaiskra
Visnja da docekate jos puno sretne i zajedno.
Ziel puno strpljenja zelim. Mozda se eminaja javi sa kojim korisnim savjetom
jer je skoro prosla taj period.
Ja se dugo nisam javljala. Prestali smo dojiti nakon 27mjes. Sada trebamo preci na
odvikavanje od pelena. Imate li neki koristan savjet?

Zene znam da je off topic al da slucajno neka ne zna kako se krecu barem okvirno
place inzenjera prehrambene tehnologije u Sarajevu/Tuzli?
Unaprijed hvala

Divne ste. Redovno vas citam

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 15:42:02   
Visnja RR
vortex i zutaiskra hvala <3

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 15:48:15   
Visnja RR
zutaiskra, ja zaista ne znam to za plate... al kako možeš i pretpostaviti to sve zavisi od firme gdje se radi...

ne znam može li ti ovo pomoći
https://www.plata.ba/analize/koje-diplome-su-najplacenije-u-bih/50141

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 16:10:58   
zutaiskra
Da znam da sve zavisi od firme do firme. Nazalost izgleda da zavisi i od mjesta do mjesta.
Diploma i znanje su svugdje isti ali eto tako nam je u divnoj nasoj.
Hvala za link mislim da su podaci malo stariji
😚😚

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 16:34:21   
ijaa
Visnjaa sretan rodjendan djevojcici dugo i sretno da zivi.... I da bude ponos kao i do sas vama roditeljima 😊


(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 16:35:13   
ijaa


IZVORNA PORUKA: zutaiskra

Da znam da sve zavisi od firme do firme. Nazalost izgleda da zavisi i od mjesta do mjesta.
Diploma i znanje su svugdje isti ali eto tako nam je u divnoj nasoj.
Hvala za link mislim da su podaci malo stariji
😚😚


Sve je od mjesta do mjesta. Sarajevo je akoro drzava u drzavi. Sto nije pametno nikako... Ali je istina takva

(odgovor članu zutaiskra)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Chat djeca 2019 :)
3.4.2019 16:37:39   
ijaa
Draga vortex ako iko ikakve preparate daje djeci ja sam ovu zimu smo 5kg meda pojeli odnosno M najvise 4 bocice dr Wolza praha... Mrkva, cvekla, jabuka, limun, narandza cijedjeni sok svakodnevno... Ali tako nam je klima haus.... Kise vjecito previse vlaznosti.... Ovdje su sva djeca takva ludnica


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Chat djeca 2019 :)
4.4.2019 16:12:02   
manuela RR
Ola zenice sta ima?Vidim ima novosti svakakvih...Lejla cestitke na novom poslu...Ziel zao mi je al nekad je bolje na vrijeme zavrsiti nego se citav zivot zavaravati...Koliko je curici sad ?Tesko vw biti sa dvoje male djece ali sve se covjek navikne...
Eminaja nam se ne javlja ona bi ti mogla biti od pomoci...Nadam se da se snasla...
Vortex ja trudna polagala i vozila ko taxista dok se nisam prodila i od tad nikad vise sjela za volan nisam...To je bilo prije 11 g ...Tebi je bolje sto prije da pocnes sa voznjom da ne zavrsis ko ja 😂😱



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.4.2019 12:21:13   
Visnja RR
dančić... peeetaaak user posted image
danas rođendanko sa razredom na bazenu....
djeca ushićena user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Chat djeca 2019 :)
5.4.2019 21:57:05   
vortex RR
Zenice, uzivajte u vikendu!


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.4.2019 9:34:36   
ijaa
Jutro! Gdje ste, kako ste? Evo odvela M u vrtic kad na vratima oise ima zarazeni rubeolom... Ovi noji magneti ce i to pokupit pa se nadam da cemo zakljucat sezonu😥

Jos jedan ponedjeljak i odose svekijevci na godisnji 🤣

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.4.2019 11:01:16   
Visnja RR
Dančić
Najavkjujuopet kišnu sedmicu

Kod nas standardica...danas jedan test, sutra drugi... par usmenih.... nema odmora...
djeca već lagano pucaju jer su u školi od 8.januara bez odmora a testovi i odgovaranja svake sedmice pod dva tri...
al dobro...doći će i taj 24 maj user posted image

Proslavili smo rođendanko na bazenu s rajom iz razreda.... pa smo i tu vrstu rođendana apsolovirali user posted image

odoh da je preispitam prirodu pa da je "šutnem" u školu...ah

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.4.2019 12:02:32   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Dančić
Najavkjujuopet kišnu sedmicu

Kod nas standardica...danas jedan test, sutra drugi... par usmenih.... nema odmora...
djeca već lagano pucaju jer su u školi od 8.januara bez odmora a testovi i odgovaranja svake sedmice pod dva tri...
al dobro...doći će i taj 24 maj user posted image

Proslavili smo rođendanko na bazenu s rajom iz razreda.... pa smo i tu vrstu rođendana apsolovirali user posted image

odoh da je preispitam prirodu pa da je "šutnem" u školu...ah



Sretno na testovima!
Kakvi su ti utisci sa bazena?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.4.2019 15:01:53   
Visnja RR
divni....
tri sata budu tamo...izluduju se...
muž i ja i par roditela ih malo obiđemo... sjedimo u onom dijelu gdje je restoran.... kasnije oni izađu... imaju na meniju : haburger i pomfri ili četvrtina pice i pomfri...torta, sokić....pa se opet vrate u bazen ...i onda ih jedva istjeramo....

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Chat djeca 2019 :)
8.4.2019 18:04:22   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

divni....
tri sata budu tamo...izluduju se...
muž i ja i par roditela ih malo obiđemo... sjedimo u onom dijelu gdje je restoran.... kasnije oni izađu... imaju na meniju : haburger i pomfri ili četvrtina pice i pomfri...torta, sokić....pa se opet vrate u bazen ...i onda ih jedva istjeramo....

user posted image



Svaka cas_t za ideju. Zvuci divno! Bas mi je drago da ste uzivali

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.4.2019 11:38:56   
Visnja RR
d.dan

jutro ludilo...smizla ima fotogafisanje u školi pa je to ovako izgledlo:
omg.. da li da se nasmijem otvorenh ili zatvorenih usta, ili da budem ozbiljna... ili lagani smiješak ...zašto sa podbula...odoh se umiti još jednom hladnom vodom... vidi bubuljica... nos mi kao Ajfel... ne stoji mi crna boja ili ipak bijela...možda crvenu majicu ili rozu.... kosa mi se naelektrisala... da je pustim ili stavim iza uha............ zašto sam kao ružno pače..... itd itd

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.4.2019 11:41:05 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *