RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Zer92 -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (4.9.2019 17:41:39)

Mame, kada ste pocele davati kasice svojim bebama?





Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (4.9.2019 19:01:18)

Ako isključivo dojiš i beba napreduje kreneš sa 6 mjesei...nekada mame i malo ranije

moja A je bila na flašici pa sam uključila malo prije 5. mjeseca




Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (4.9.2019 19:08:05)

Na ovoj temi smo pisali ko uvođenja hrane....šta i kako smo pripremali
Ima divnih savjeta i recepata
Mislim da ispod posta ima i koliko beba ima mjeeci pa možeš pratit

http://www.ringeraja.ba/forum/Ishrana_bebe_od_%284%2C5%29_6_do_12_m%25%25%25/m_204641/tm.htm




Zer92 -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (4.9.2019 19:19:09)

Hvala Visnja, trazila sam o temu o tome, ali mi je izgleda promaklo.





Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (18.10.2019 18:37:25)

I ove godine tražmo Zvijezdu baby kalendara, ovaj put za 20202
Prijavite svoje mališanje od 0 do 5 godina

PRIJAVA




Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (15.11.2019 15:10:39)

Mame �aljite nam fotke putem ovog linka >>KLIK<<<


[img]https://www.ringeraja.ba/lokalni/Slike/forum/images/2805518-4787.jpg[/img]




vortex RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (5.12.2019 8:26:33)

Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR




Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (5.12.2019 11:32:13)

voooortex [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

nedostaješ nam draga ....

uljepša mi dan ženo :*




Zer92 -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (28.12.2019 2:06:18)

Mame, znate li smije li se Pancicev caj kod bakterija u mokraci piti tokom dojenja?





vortex RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (28.12.2019 19:23:34)



IZVORNA PORUKA: Zer92

Mame, znate li smije li se Pancicev caj kod bakterija u mokraci piti tokom dojenja?





Smijes slobodno :*




Visnja RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2021! (22.1.2021 14:15:47)

Drage mamice, možete osvojiti odličan paket homeopatskih proizvoda za vaše mališanje.
Pročitajte kako!

https://www.ringeraja.ba/clanak/osarhin-pilule---homeopatija-za-najmlade_3316.html




manuela RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (25.1.2021 18:19:45)



IZVORNA PORUKA: vortex RR

Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR



Vortex draga navikne se covjek na tempo...I ja sam ovih  mjeseci promjenila posao naon 8g,pa au ki ovinpar  mjeseci u nekoj frvi,navikavanju na novo prosli...Al sad smo se ustabilili...Malcu za koji dan 4 g 😱




vortex RR -> RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019! (15.2.2021 21:35:36)



IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: vortex RR

Gdje ste zene, nema vas kao da cete poskupiti hehehhehe


Kod nas turbulentnih nekoliko zadnjih mjeseci, ali smo svi zivi i zdravi pa se ne smijem buniti hehehe.
Mrva mi je nekako vec velika, nema one male bebe, sad smo oko hodanja, brbljanja i naravno testiranja svih mogucih granica.
Ja uveliko radim i od prvog dana je osjecaj kao da nikada nisam mi prestala. Organizacija novog zivota se brzo sredila, usli smo u rutinu. Manje smo vremena skupa ali nekako kvalitetnije.i svi se trudimo da nadoknadimo propusteno. Kuca je malo neurednija nego inace ali uzivamo vise i bas nas briga za to.
Kako ste vi i vase mrvice. Evo zahladilo je, bas super vrijeme za solju toplog napitka i kuckanje po RR



Vortex draga navikne se covjek na tempo...I ja sam ovih  mjeseci promjenila posao naon 8g,pa au ki ovinpar  mjeseci u nekoj frvi,navikavanju na novo prosli...Al sad smo se ustabilili...Malcu za koji dan 4 g 😱




Draga Manuela, sretno novo raadno mjesto! Da bude jos sretnije, uspjesnije i bogatije iskustvo u svakom smislu. 
4 godine vec.. ljubim rucice medene..  kako vrijeme leti... bas mi nedostaju kuckanja ovdje posebno u doba prije i u toku trudnoce.
Mnogo divnih mama upoznah ovdje <3 ljubim vas punoo 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]