|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.4.2019 11:14:58   
Visnja RR
ooo ako vam zavidim na tim bebarama...
vraćate mi u naš bebeći period kad smo tražile na RR zetove i snajkice user posted image user posted image



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.4.2019 11:39:48   
ijaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ooo ako vam zavidim na tim bebarama...
vraćate mi u naš bebeći period kad smo tražile na RR zetove i snajkice user posted image user posted image




🤭 Ma evo ovaj mali nam je pravo osvjezenje.... Jucer ujutru muz u kuhinji s njima, ostavila D u hranilici ja neato radila u spavacoj, usla ja u kuhinju D je izisao iz hranilice i spuzao srecom niz zid i nije se ozlijedio muzu iza ledja... Ja i muz se samo zgledali odkud on ona podu.... Strasno je nemiran, M je bila nemirna, i motoricki ubrzana... Ali i ovaj je... Samo nas zubici muce😭

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
2.4.2019 23:35:42   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: ijaa



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ooo ako vam zavidim na tim bebarama...
vraćate mi u naš bebeći period kad smo tražile na RR zetove i snajkice user posted image user posted image




🤭 Ma evo ovaj mali nam je pravo osvjezenje.... Jucer ujutru muz u kuhinji s njima, ostavila D u hranilici ja neato radila u spavacoj, usla ja u kuhinju D je izisao iz hranilice i spuzao srecom niz zid i nije se ozlijedio muzu iza ledja... Ja i muz se samo zgledali odkud on ona podu.... Strasno je nemiran, M je bila nemirna, i motoricki ubrzana... Ali i ovaj je... Samo nas zubici muce😭


user posted image Jao mogu misliti kako ste se prepali. Mene je bas toga strah, nedavno sam pricala sa drugaricom koja ima bas starije dijete kaze eee lijepa ona vremena kad ih kao saksiju posadis na krevet i znas gdje ces ih docekati hahahaha
Nasa mala se uveliko vrti, okrece, prevrce i ogradjivanje jastucima vise i nije bas neka sigurnost. Jos malo pa ce sa mnom i u wc ici user posted image

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
3.4.2019 16:39:51   
ijaa
Ma kaze meni svekrva stavis ispred djeteta jastuk ne mice, ta tvoja kaze nemaju mira.... Ma vjeruj kupannje, wc bilo kuda moji indijanci sa mnom... Jucer htjela kolac praviti ova se starija petlja hoce ona, mali u hranilici galami pa sam umjesto seceera 150gr soli stavila.... Skrenula skroz sta bi nek su zivi i zdravi samo Boze ljepseg vremena 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.4.2019 10:53:32   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Ma kaze meni svekrva stavis ispred djeteta jastuk ne mice, ta tvoja kaze nemaju mira.... Ma vjeruj kupannje, wc bilo kuda moji indijanci sa mnom... Jucer htjela kolac praviti ova se starija petlja hoce ona, mali u hranilici galami pa sam umjesto seceera 150gr soli stavila.... Skrenula skroz sta bi nek su zivi i zdravi samo Boze ljepseg vremena 





Jooj mogu misliti kad navece sve utihne kakav je osjecaj. Ljubi djecicu milu

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.4.2019 15:25:10   
ijaa
Zivi se za oni malo minuta za sebe... Sinoc me muz zeznuo otisla ja u kupovinu rekla mu da uspava malog odma ja se vratila on ga u pola 9 uspavao i napravio problem... Pa je dernecio do iza 1....al hajde.... Zanimljivo je samo da joa amrsam sve ok🤣🤣

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.4.2019 15:25:53   
ijaa
Kontala sam traziti slane sobe da vidim ovdje ima li.... Oboje su puni slajma pomaze li sta t


(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
4.4.2019 18:50:50   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

Zivi se za oni malo minuta za sebe... Sinoc me muz zeznuo otisla ja u kupovinu rekla mu da uspava malog odma ja se vratila on ga u pola 9 uspavao i napravio problem... Pa je dernecio do iza 1....al hajde.... Zanimljivo je samo da joa amrsam sve ok🤣🤣



Meni je kupanje na kraju dana moje vrijeme. Uzivam, ispjevam se, zaboravim na sve. Ali zato mislim da mi komsije sve po spisku hahaha sta cu kad znam fino pjevati hahaha

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.4.2019 11:42:32   
ijaa
E dobro si... Ja vise nista ne stignem... S dvoje je tako da je uvijek jedno gladno, treba da se presvuce, place, krije se... Starija je problem isto... Ima ideje da Bog sacuva... Ovog malog cim vidi da ne gledamo voza cuce ga za noge ali ona ne pazi.... Kupanje mi je maratonski... Morat cu ih probat u isto vrijeme na spavanje oko 8 bi bilo taman🤣


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.4.2019 21:56:06   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: ijaa

E dobro si... Ja vise nista ne stignem... S dvoje je tako da je uvijek jedno gladno, treba da se presvuce, place, krije se... Starija je problem isto... Ima ideje da Bog sacuva... Ovog malog cim vidi da ne gledamo voza cuce ga za noge ali ona ne pazi.... Kupanje mi je maratonski... Morat cu ih probat u isto vrijeme na spavanje oko 8 bi bilo taman🤣





Obicno kazu sve bude i prodje i to je tako i strasno i divno u isto vrijeme... porastu zacas i iako iscrpe svu snagu iz covjeka, daju zivotu smisao.Duse nase

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
9.4.2019 11:59:33   
Irinea
Cao zenice.gdje ste kako ste.

Bilo je lijepo pretpostavljam da ste svi skitali.sad ova kisurina cijelu sedmicu uzas. Ja jos 3,5 mjeseca i na posao.moram do tada dnevne podoje da ukinem jedan po jedan a imam.ih tri uhh.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
9.4.2019 12:32:30   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Cao zenice.gdje ste kako ste.

Bilo je lijepo pretpostavljam da ste svi skitali.sad ova kisurina cijelu sedmicu uzas. Ja jos 3,5 mjeseca i na posao.moram do tada dnevne podoje da ukinem jedan po jedan a imam.ih tri uhh.




Hoces se izdajati i zamrzavari ili skroz ukinuti dojenje?

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
9.4.2019 12:53:18   
Irinea
Ostace mi nocni podoji do skole haha.ne bih se izdajala da je mladja pa hajde stvarno godina dovoljno joj da po danu moze bez dojenja bice mlijeko mlijecne kasice a noc sam.svakako nadrljala pa cemo to vidjeti kada ce se smilovati da prestane hahaa.

Ja sam pokusala jednom.da se izdojim i to nije ni na sta licilo jedva malo izvukla sva sam blokirala i reko ne bih to vise pokusavala.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
10.4.2019 20:22:31   
amised
Irinea cesto pomislim na tebe u zadnje vrijeme, haha, jer se i moja cura pocela bas cesto buditi navecer da doji. Prestala sam i brojati, baš je iscrpljujuce ali izdrzace se vec nekako. 

Sve se nadam da je samo faza, ali koliko vidim kod tebe se dugo drzi.Koliko vi imate krutih obroka vec dnevno, ijaa i irinea?Kako ste mi sve inace, kako bebaci slušaju?Ova kisa je dosadna pravo, bas smo lijepo uzivali dok je bilo suncano.

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
10.4.2019 21:09:48   
Irinea
Draga amised iskreno se nadam da je kod tebe samo faza i da ce proci a i da nije prezivjecemo bas kako kazes samo nek su dobro.kod mene nije faza definitivno i vec sam navikla pomirila sam se s tim i znam da ce jednom prestati.imala sam ovo i sa malim i evo docekah da lijeze sam haha.

Sto se obroka tice moja sada ima dorucak rucak i veceru konkretne obroke a uskoro cu neku vocnu uzinu.sama gricka i jede rukicom kad joj dam i puno mi je samostalnija od sina kojeg znam.i dan.danas da hranim.haha sto su muski.jojj.Kako kod tebe bebica i sta ces za posao amised.

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
10.4.2019 21:24:04   
amised
Bebica je dobro, zivahna je bas i vesela, samo se eto malo pokvarila navecer, hehe.
Uskoro planiramo poceti i sa dohranom.



Odlucila sam se vratiti na posao, bice joj aBd skoro osam mjeseci, zao mi je da ostanem bez posla.Imam mogućnost da izdajam mlijeko pa snaci cemo se valjda. Mama ce je cuvati u stanu tako da nemam ni te brige. Vec tad bi trebala da fino i jede krutu hranu. Jest mi zao i da je ostavljam, ali vjerojatno bi mi bilo koliko god da bude imala. 
Nadam se da ce proci sto je bezbolnije moguce.

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
14.4.2019 10:01:38   
vortex RR
Drage moje, koje ste igracke prve davale i sa koliko mjeseci?
Moja malena trenutno najvise voli glodalicu i iz one igraonice suskavu igracku koju joj skinem pa se igra s njom. Ostalo sve je veoma kratko zanimljivo.
Kada ste pocinjale sa igrackama poput cuke sveznalice, nekih prepoznavanja oblika, boja, tekstura? Koje su vam se pokazale kao dobre?





(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
14.4.2019 10:30:43   
amised
Moja ima nekoliko igracaka s kojim se bas zabavi, sve su uglavnom mekane, prilagodjene njenom uzrastu, moze ih uzeti u ruke, vladati s njima. 


Sestrin maleni je imao psica sveznalicu i kad smo kod njih sestra joj ga donese, bas joj je zanimljiv.
A uglavnom sve sto je jako šareno joj privlaci paznju. Imamo i onu jednu kao knjigu, sa razlicitim teksturama, igra se i sa njom, pogotovo kad nadje onaj suskavi dio. 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.4.2019 8:20:50   
Irinea
Za igrackice isto tako u tom uzrastu ko vase volila suskavo sareno zvucno.etikete posebno i maramice je jela haha.sada su to vec konkretnije igracke gkeda prebacuje iz ruke u ruku baca ide po njih.knjigice lista pipa i tako.brat daje auta pa vrti tockove prsticima.za lutke ne znam nijednu nemam moracu joj uzeti.

Ti psici i slicno je takodjer super ja imam fisher gusjenicu i isto prica pritisces je i stvarno se zabavi.mada znate da je to sve kratkog daha dosadi pa daj drugu.ja sam pocela sakrivat igracke pa prodje neko vrijeme i izvadim da se iznenadi ono kao nove haha ali i to nece dugo provalice.tako sam i malom do nekih godinu i po i onda skontao haha.

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.4.2019 8:23:24   
Irinea
Vortex a za oblike ima super onih kao velikih kocki sa rupama pa se tu ubacuju oblici i to je odlicno za nekih godinu dana.moja trenuttno te oblike udara jedan od drugi i baca a rano je da skontaji kroz koju rupu ide koji mislim oko godinu da ide to zaboravila sam ali je super igracka


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.4.2019 9:03:00   
vortex RR
Hvala puno drage moje, znaci kod svih je suskavac glavni hehe
Ima par noci pocela mi se buditi po 2x u toku noci da jede. Ne znam da li je do zubica, do uvodjenja cvrste hrane... nadam se samo da je faza, a ne navika jer je bas rano pocela da spava cijelu noc i to nam je svima bio spas


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.4.2019 10:06:23   
Irinea
Nadam se iskreno da je faza ovo sa budjenjem ne bih nikomw pozelila.jutros od tri do sest budila se sest puta malo podudls i zaspe.uhh.

Vortex jesu li poceli zubici jel izbio neki

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.4.2019 10:31:43   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Nadam se iskreno da je faza ovo sa budjenjem ne bih nikomw pozelila.jutros od tri do sest budila se sest puta malo podudls i zaspe.uhh.

Vortex jesu li poceli zubici jel izbio neki



Sve kontam da su zubici jer je nervoznija a sad i to budjenje po noci, ali ne vidim jos nista :(
Nadamo se skupa da je faza... danas sam dobro, juce sam jedva izdrzala dan...

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.4.2019 21:20:25   
amised
Ja sam vec pisala da je i moja ucestala sa nocnim dojenjem, ali evo vec unazad par noci se bas probudi, pocne da se smije, guguce. Ne zna covjek sta bi joj. Ja jedva gledam a ona bi da se igra. 

Sinoc dojila, vratim je u krevetic, ona se probudi i smije se, pola 4 :-). Uzmem je iz krevetica i stavim kod sebe u krevet, malo se mazila i zaspala.Nadam se iskreno da su ovo sve prolazne faze.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.4.2019 23:10:56   
vortex RR
Nekad razmisljam samo je jednom mala, neka je, neka me ima 1000% za sebe, pa makar ja kao zombi hodala. A nekada me jednostavno umor tako savlada da je jedva cujem kako place pa se krivim kako sam neodgovorna jer ona place a ja spavam user posted image user posted image ne znajuci da li je tek tad stvarno zaplakala ili place vec 10minuta. Nekad pomislim hocu li se ikada naspavati, a cim ona nazad legne i zaspe nedostaje mi hahahaha

Sta hormoni i majcinstvo radi od uma to je cudo hahahaha

Ko bi nas uhvatio sve nase faze, partnerove faze, bebine faze, mjeseceve faze hahahaha

(odgovor članu amised)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *