Kasljanje kod bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


TekSad -> Kasljanje kod bebe (18.6.2019 21:38:43)

Zdravo... zene draga da li je neka imala problem sa kasljanjem kod bebe? Mali mi ima 4 mjeseca i kad smo kod kuce kasljuca i ima  mu slinica bas u nosu , nos mu se zacas napuni skinicama.. bili smo vise puta kod doktora nije upala, nema.temperature, veleo je igra se guce doji... ja ne znam vise kome da ga vodim za nos :( 





Visnja RR -> RE: Kasljanje kod bebe (19.6.2019 0:49:08)

Da li uspjevaš da izvučeš te slinice? od njih sigurno i kasljuca ako mu se sljeva u grlo... možda je neki vid alergije na nešto u stanu?




TekSad -> RE: Kasljanje kod bebe (19.6.2019 13:05:47)

Uspijem izvucem ih bas punoo... a sve sto su mi rekli sklonila sam iz stana :( 





bejbibi -> RE: Kasljanje kod bebe (20.6.2019 20:21:23)

Joooj napisah post i neode arggg[sm=hudicek1.gif]

Draga samo nos cisti redovno i nece bit kaslja .. skoncentrisi se na nos ..slobodno po 2,5 ml u svaku nozdrvu fizioloske naspricaj .ostavi malo pa izvuci nosisetom(moja preporuka) ...pumpa koja ide na usisvac il mozes na usta pa izvuces slinice..ne boj se nece nista uletit u usta [sm=smiley36.gif]
Bez panike samo ..shvatam ako ti je prvo dijetw ,svi panicimo al nema potrebe za tim ... redovno naspricaj fizioloske i bice sve ok .
Kod mog , ima 2,5g, cesto se cuje duboko da ima nesto al samo fizioloske naspricam, izvucem nosisetom ako ima sta i mir .




TekSad -> RE: Kasljanje kod bebe (20.6.2019 20:35:56)

Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 




canim -> RE: Kasljanje kod bebe (20.6.2019 21:52:10)

Ma samo cisti redovno i nece biti problema, ja se sjecam da smo min 2 puta dnevno izvlacili slinice onim usisivacem, jednom u toku dana, i jednom prije spavanja. Naprskaj fizioloskom i ocisti.




bejbibi -> RE: Kasljanje kod bebe (22.6.2019 15:44:28)


IZVORNA PORUKA: TekSad

Hvala dragaa.. jest prva mi je beba :( pa sam malo zabrinuta zasto ne prolazi... hvalaa puno bas, lakse mi je... 


Ma nema na cemu ,tu smo da se pomognemo [sm=smiley1.gif] znam kako je sa prvim, panika oko svega al vec kod treceg ne obazires se vise ni na nos ni na kasalj.samo kad kihnu pa sve iz njih izlije [sm=smiley36.gif] malo sale ,ql istina je da se drugim,trecim,...opustenije ponasamo ..
Bice to dobro ;)




Stranica: [1]