Da li je moguce ? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


Maly90 -> Da li je moguce ? (5.7.2019 15:14:58)

Cao svima. Izvinjavam se za otvaranje nove teme ali nisam uspjela pronaci nista slicno.
Mm i ja zelimo bebu. Radimo na tome i nadamo se da ce uroditi plodom uskoro. Zanima me ako smo imali odnos dan -dva poslije moje ovulacije "kalendarski" , da li je moguce da dodje do zaceca? Ciklusi su mi inace uvijek bili redovni, svakih 28 dana , medjutim od januara ove godine to se malo promijenilo i desavalo se da kasni po par dana ili cak skoro pola mjeseca . Zadnja dva mjeseca mi je uredna i kako bi trebala da bude a kalendar kaze da je ovulacija bila 1.7 a mi smo odnose imali 3.7. Sljedeca mens bi trebala da bude oko 15-16.7. Da li postoji ikakva mogucnost da dodje do zaceca iako je po kalendaru prosla ovulacija a moguce da kalendar i ne kaze tacno 😁😁😁




Visnja RR -> RE: Da li je moguce ? (6.7.2019 2:05:02)

Sve je moguće jer ti ne možeš 100% tačno znati kada ti je ovulacija tj plodni dani....
Evo npr kažu da su plodni dani od 10 dana (ako računamo od prvog dana menstruacije)...a ja sam zatrudnila 8 dana ....što znači i plodni dani i ovulacija su se desili mnogo ranije od onog kalendarskog školskog računanja....
nadam se da ćeš nas uskoro obradovati s lijepim vijestima.... i naravno dobrodošla...
Sretno!




Maly90 -> RE: Da li je moguce ? (6.7.2019 9:44:37)

Nadam se i ja da ce uskoro biti + 🤗🤗 hvala na dobrodoslici 😊😊





Maly90 -> RE: Da li je moguce ? (9.7.2019 13:41:35)

Ja sve imam osjecaj kao da sam trudna 😊 ne znam da li je zbog zelje za bebom ali... nisam do sada imala ovakav osjecaj. Do mens imam jos 5-6 dana i nadam se da nece doci 😊😊😊




Visnja RR -> RE: Da li je moguce ? (9.7.2019 16:38:38)

Isčekujemo zajedno [sm=smiley31.gif]




Maly90 -> RE: Da li je moguce ? (9.7.2019 17:35:06)

Ne znam kako cu docekati da vidim da li ce kasniti , nestrpljiva sam skrooooozzz




manuela RR -> RE: Da li je moguce ? (9.7.2019 21:58:36)

Naravno da je moguce zatrudniti i poslije ovulacije...

Plodni dani su ti prije na dan ovulacine i dva dana poslije ovulacije...Najvece su sanse svakako na dan ovulacije al i ovi dani su takoder plodni,tako da drzim ti palceve da ugledas plus...




Anoniman -> RE: Da li je moguce ? (23.8.2019 1:01:09)

Zdravo svima 🙋‍♀️, ja sam nova, morala sam se uclanit vec dugo vremena citam ovaj forum, vec 4 mj pokusavam ostat trudna ali nista ovaj mjesec mi kasni vec dva dana, prije 7 dana sam imala krvarenje al vrlo malo bio je smedji iscjedak to je trajalo tri dana i prestalo, 19 (prije ocekivane menstruacije) sam napravila test i izasle su dve linije al ova druga je bila blijeda pa sam opet slj dan uradila test i bio je negativan da li je moguce ne znam sta da radim pomoc curke 😐





Visnja RR -> RE: Da li je moguce ? (23.8.2019 10:12:22)

Teško je dati odgovor.... Najpametnije je da odeš svom ginekologu
Malo neobično da je test u dva dana pokazao različit rezultat.... Ili pričekaj još par dana pa ponovi test...
Sretno! I javi nam!




Anoniman -> RE: Da li je moguce ? (23.8.2019 13:30:48)

Vazi, Hvala puno. Sutra idem gin. Imam zakazano.Javit cu se naravno ☺️ 




Visnja RR -> RE: Da li je moguce ? (23.8.2019 15:17:01)

Sretno! [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Da li je moguce ? (26.8.2019 12:07:40)

Zdravo, bila sam gin. Radila mi je uz. medjutim kaze da vidi nesto u maternici. Trazila je da hitno vadim bhcg al mi je i taj test bio negativan ostala je zacudjena, rekla je da odem peti dan menst. Ali nista od mens. I danas je nema niti imam kakvih simp. Da cu dobit 😕 danas je peti dan sto kasni. 




Stranica: [1]