|      
Želiš odustati?
Prije nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa posljedicama tog čina.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj lični računar ćemo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tokom takmičenja (10. - 14.06.2013.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja Ringerajinih stabala odnosno kontrole uz desnu ivicu ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, a bodove će izgubiti i Ringeraja. Nažalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Da l još želiš da odustaneš?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ko je +- 20 sedmica trudnoce?
27.5.2009 9:47:56   
pjesmica
Cao cao,

20 sam sedmica i sve je hvala bogu super. Medjutim, imam kao neke blage bolove, grceve ali bukvalno na nasem zenskom organu. Mama mi kaze da je to nakakva zlijezda, sa nekim komplikovanim imanom koja trudnice zna pravo maltretirati, pa me interesuje zna li ko za to i ima li iko sa slicnim preblemom?

Sta se jos desava kod vas trudnice u ovom periodu trudnoce????
Udebljala sam se 7 kg do sada, jel to puno?

Pravo sam radoznala i zato pisite mi sve...... pusa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ko je +- 20 sedmica trudnoce?
27.5.2009 10:09:30   
Atarka
Cao Pjesmice,

Cestitam ti i zelim laganu drugu polovicu trudnoce. Ja sam 22.sed. i isto sam dobila 7 kg do sada. Ne primjeti se puno kod mene, osim u stomaku. Ne opterecavaj se tezinom, samo jedi zdravo. Bolovi sto spominjes mogu biti od Bertolinijeve zlijezde, mislim da imas tu temu pa ukucaj u pretrazivac.
Meni se ponekad kad duze stojim znaju javiti bolovi u dnu stomaka i onda moram leci. Ali nista strasno. Aha, jos je jako bitno da jedes pahuljice ujutro, jer ces tako najbolje regulisati stolicu, znaju se pojaviti bolovi kod zatvora.
Imas i temu Drugi trimestar pa procitaj, dosta je korisna.

(odgovor članu pjesmica)
Neposredna veza do poruke: 2
27.5.2009 10:21:15   
dina_89
prvo da ti pozelim dobrodoslicu, zelim ti sto laksu trudnocu i porod,

ja sam skoro imala problema sa bartolinijevom zlijezdom ali hB prosli su, mene nije bolila ali je bila vidljiva pa sam se bila zabrinula i odmah posjetila ljekara dobila sam neke antibiotike, stavljala obloge od kamilice, i povukla je se i onda poslije samo jednog dana pojavila se i na drugoj strani, ali nisam panicila kao sa prvom nastavila sa oblogama i ona je prosla sad je sve uredu i nadam se da ce tako ostati jer sam u 39 sedmici user posted image

tebi bi preporucila da posjetis ljekara jer on ce ti nabolje reci da li se radi od bartolinijevoj ako jeste ona moza biti apces a moze cista, nemoj se plasiti nije opasno nista ali mozda se uopce ne radi o zlijezdi mozda je samo urasla dlacica....

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 3
27.5.2009 12:59:54   
pjesmica
hvala puno.....

Definitivno nije urasla dlacica, mora da je to ta zlijezda. Ma nisu to strasni bolovi samo osjetim ko blago peckanje povremeno. Nije konstantno!

A pahuljice moram uvesti jer mi je stolica grozna. Vjerujte da nesmijem da se napnem, sve kontam izletit ce mi beba, heheh

(odgovor članu pjesmica)
Neposredna veza do poruke: 4
27.5.2009 14:27:28   
ena26
cao pjesmice...

Da te utjesim nisi jedina koja je dobila 7kg...i ja cu sad sam u 19. a dobila sam cca 6kg:)user posted image ..Svakog dana sve vise napredujemo, beba u gramima, a ja u KILOgramimauser posted image

(odgovor članu pjesmica)
Neposredna veza do poruke: 5
17.9.2009 20:38:08   
jagodica_bobica

Pozdrav svima!

I ja samn u 19. sedmici i dobila sam oko 6 kg. Doktorica me pravo uplasila i rekla je da ne smijem dobiti ni gram vise.
A htjela sam samo da pitam koje vrste pahuljica se preporucuju? Ja ne volim musli, samo cokoladne.

(odgovor članu ena26)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na: