autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


jasmina_mm -> autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (31.5.2009 21:35:05)

upravo kao sto naslov kaze
trazim sinu ovakav autic vec dugo ali nikako da nadjem sa daljinskim upravljacem, jer bi mi to odgovaralo da ga i ja mogu vozati dok ne nauci sam da ga vozi.
Nekada u oktobru prosle godine sam naletila na jedan takav u Bagateli i nisam ga uzela, pa sad nigdje ne mogu da nadjem bar slican.
Molim vas ako ovdje kod nas ima gdje da mi kazete ili vi mame sto ste u Njemackoj da mi date neke linkove da pogledam da narucim jer mi od mm tetka dolazi za mjesec.
Hvala puno




demented -> RE: autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (31.5.2009 23:06:48)

Mi smo baš prije par dana dobili jedan za rođendan. Ne znam gdje su kupili ali ću pitati pa ti javim čim saznam ako se neko prije ne javi. 




jasmina_mm -> RE: autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (1.6.2009 0:52:46)

e hvala ti puno [sm=smiley1.gif]




demented -> RE: autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (2.6.2009 20:25:00)

Eh evo javljam kao što sam i obećala[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Uzeli su u nekoj dječijoj radnji malo prije fis viteza. Misli da se zove Bocca ili nešto tako nisu sigurni jer su i oni samo jednom bili tamo. Nadam se da će ti biti od pomoći.




jasmina_mm -> RE: autici na akumulator sa daljinskim upravljacem (3.6.2009 10:51:20)

hvala puno na informacijama




Stranica: [1]