|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.4.2013 11:56:05   
_ayla_
ee super nek išta valja, iskreno se nadam da ce i ovo ostalo biti prije nego sto ti odes, jer oni rade bas keramiku i renoviraju wc i kupatila... vjeruj da mogu ikako utjecati da ubrzaju bi user posted image - nisam, ovo mi je prva trudnoća, ali čitam baš na ovoj temi utiske žena koje jesu... nema na cemu, ako jos sta saznam prije tvog termina javim...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Porodiliste u Bihacu
5.4.2013 14:33:09   
tijuška
Super informacijauser posted image user posted image bas ste me obradovale cureuser posted image
ja gostujem u nasem porodilistu u devetom mjesecu, a do tad bi trebalo sve biti cakum pakumuser posted image valjda.

(odgovor članu _ayla_)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Porodiliste u Bihacu
6.4.2013 15:31:16   
_ayla_

IZVORNA PORUKA: tijuška

Super informacijauser posted image user posted image bas ste me obradovale cureuser posted image
ja gostujem u nasem porodilistu u devetom mjesecu, a do tad bi trebalo sve biti cakum pakumuser posted image valjda.


i ja u devetom tijuska, mozda se vidimo... user posted image

(odgovor članu tijuška)
Neposredna veza do poruke: 78
   [Obrisana poruka]
8.6.2013 18:32:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu _ayla_)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Porodiliste u Bihacu
8.6.2013 19:03:08   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Iman83

Evo da napisem koju dok su dojmovi jos uvijek svjezi.

Drugi krug, četiri dana u porodilistu i imam samo rijeci hvale za bihacko porodiliste. user posted image

S obzirom na uslove pod kojima rade, nemam rijeci.

Svaka častuser posted image

drago mi je to čutiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Porodiliste u Bihacu
9.8.2013 16:40:01   
lana del ray
Ima li ko da se javi s iskustvima poslije pozara, kakva je situacija???

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Porodiliste u Bihacu
17.9.2013 23:33:17   
semka
lijep pozdrav svima, kao novog clana i mene zanima kakvo je stanje u Bihackom porodilistu? Tek sam doselila u Bihac,a za 10 dana sam u 9 mjesecu trudnoceuser posted image druga beba, tako da bas tragam za informacijama... Prvu bebu sam rodila u Sarajevu, a i ovu trudnocu vodila u Sa...
kakvo je stanje gore, kome otici na pregled...strah meuser posted image

(odgovor članu lana del ray)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Porodiliste u Bihacu
17.9.2013 23:36:58   
škorpija
semka ne mogu ti baš puno pomoći, moju seku je porodila jedna mlada dr. i ona je zadovoljna, ali to je bilo prije požara, ne znam kakava je sad situacija, vjerovatno će ti se javiti i neko sa svježim infomacijama, a ako ne raspitat ću se ja pa ti pišem sutra

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu semka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Porodiliste u Bihacu
17.10.2013 12:19:31   
SdZ
Ja sam dosad na obicne ginekoloske preglede isla kod dr. Velagica.
Cini mi se dobar i jednostavan.

I trudnocu cu pratiti kod njega.
Slijedece sedmice cu ga posjetiti, aBd. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Porodiliste u Bihacu
23.2.2014 16:30:58   
Bubydina
Drage mame,imali iko kakvih informacija o stanju na porodilištu???? user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Porodiliste u Bihacu
24.2.2014 0:24:40   
bebica23
i mene zanima da li ima iko kakvih informacija o sadasnjem stanju prodilista u Bihacu,da li su ista uspjeli srediti? posto mi je prva trudnoca pa nisam nikad bila na odjelu a sad me jos vise zanima nakon pozara kakvo je stanje?user posted image user posted image

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Porodiliste u Bihacu
24.2.2014 14:28:15   
Bubydina
Izgleda ćemo teško do informacija user posted image ,nema nas puno koji trebamo u Bihać user posted image
I meni je prva trudnoca,i baš nam informacije dobro došle...
Kad imaš termin?user posted image user posted image

(odgovor članu bebica23)
Neposredna veza do poruke: 87
   [Obrisana poruka]
24.2.2014 14:31:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Bubydina)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Porodiliste u Bihacu
24.2.2014 21:23:51   
Bubydina
user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 1:41:24   
mriska
Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?user posted image user posted image

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 12:04:50   
SdZ
Informaciju koju sam ja dobila prije 1-2 mjeseca od jedne medicinske sestre je: "Do tvog termina ce sve biti kako je i bilo, nista se ne brini". user posted image user posted image

Moj termin je 24.6.



< Poruku je uredio SdZ -- 3.3.2014 12:05:30 >


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 91
   [Obrisana poruka]
3.3.2014 12:14:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 12:18:49   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Iman83

Iskustva imate na stranicama prije.
A ne znam zašto vam je problem ići na vježbe kod babice Arife koja radi u porodilištu? Sve što vas zanima dobijete iz prve ruke a žena je divna, puna savjeta, pripremi porodilje tako da se vidi razlika između onih koje su išle na vježbe kod nje i one koje nisu išle nikako.




Imancice, kako i gdje se odrzavaju te vjezbe?user posted image


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 12:43:04   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: mriska

Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?user posted image user posted image


Draga,i ja cekam hoce li se vise Krajina ukljuciti,a malo žena,ili se ne sretnemo,user posted image ,ja imam termin 28.8.2014.,tako da nije uskoro,ali tražim informacije,jer prva mi je trudnoca,a do sad sam bila samo na operacijskom odjelu,pa ne znam kako je na porodilištu...
Kad imaš termin poroda???
Ako saznam kakve informacije,javim ti...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 13:01:20   
SdZ

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: mriska

Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?user posted image user posted image


Draga,i ja cekam hoce li se vise Krajina ukljuciti,a malo žena,ili se ne sretnemo,user posted image ,ja imam termin 28.8.2014.,tako da nije uskoro,ali tražim informacije,jer prva mi je trudnoca,a do sad sam bila samo na operacijskom odjelu,pa ne znam kako je na porodilištu...
Kad imaš termin poroda???
Ako saznam kakve informacije,javim ti...user posted image user posted image user posted image



Na prethodnim stranicama ima forumasica koje su prenijele svoje iskustvo.

I meni je prva trudnoca, ali sam optimisticna.
Mislim da nista ne moze biti lose ako sami sebi to ne ucinimo losim.

Iskustva su razlicita.
I zato ja vise niti pitam niti pamtim kad mi neko prica "bilo mi je ovako/onako".

Mislim da je jako bitno da se prilagodimo onome sto nas doceka, da slusamo one koje ce nam najvise pomoci.
I ono kroz sta je proslo toliko zena/majki mogu i ja (uz Boziju pomoc prije svega).



Ja sam prije trudnoce uvijek razumisljala o carskom. Nije bilo spomena o prirodnom porodu, a sad se sve promijenilo. Sad molim Allaha da mi olaksa, da trudnocu iznesem do kraja i da one jake, slatke muke prodju sto brze (bezbolno ne mogu). I jako, jako zelim da se porodim prirodno, naravno bez nepotrebnih muka i mojih i bebinih.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 13:42:19   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: SdZ

Na prethodnim stranicama ima forumasica koje su prenijele svoje iskustvo.

I meni je prva trudnoca, ali sam optimisticna.
Mislim da nista ne moze biti lose ako sami sebi to ne ucinimo losim.

Iskustva su razlicita.
I zato ja vise niti pitam niti pamtim kad mi neko prica "bilo mi je ovako/onako".

Mislim da je jako bitno da se prilagodimo onome sto nas doceka, da slusamo one koje ce nam najvise pomoci.
I ono kroz sta je proslo toliko zena/majki mogu i ja (uz Boziju pomoc prije svega).



Ja sam prije trudnoce uvijek razumisljala o carskom. Nije bilo spomena o prirodnom porodu, a sad se sve promijenilo. Sad molim Allaha da mi olaksa, da trudnocu iznesem do kraja i da one jake, slatke muke prodju sto brze (bezbolno ne mogu). I jako, jako zelim da se porodim prirodno, naravno bez nepotrebnih muka i mojih i bebinih.


Ma to znam svaka žena je razlicita,i ni jedan porod ne moze biti isti,kod jedne zene budu dva poroda razlicita,
ja nisam bas mislila na tu temi,
vec vise kako je sad u bolnici poslije pozara,
sta treba ponijeti,
i tako te informacije...

A ja sam se više plasila poroda prije,sad isto nekako imam strah,ali bit ce dobro ako Bog da,
samo da dobijemo svoje bebe u rukeuser posted image
i ja bih isto voljela prirodno,da bar znam kako je to,user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.3.2014 21:32:57   
mriska
Termin mi je pocetkom maja pa i ja tragam za sto vise informacija o odjelu nakon pozara, a da budem iskrena nije da me nije strah, prva beba, previse nekih bezveze prica koje i ne zelis da slusas, ali eto nekako dodju do tebe, ali dat ce Bog da to prodje sve ok user posted image user posted image Rado bih isla i na te vjezbe za trudnice, ali nisam iz Bihaca, nazalost user posted image

< Poruku je uredio mriska -- 3.3.2014 21:35:19 >

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Porodiliste u Bihacu
4.3.2014 9:26:49   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: mriska

Termin mi je pocetkom maja pa i ja tragam za sto vise informacija o odjelu nakon pozara, a da budem iskrena nije da me nije strah, prva beba, previse nekih bezveze prica koje i ne zelis da slusas, ali eto nekako dodju do tebe, ali dat ce Bog da to prodje sve ok user posted image user posted image Rado bih isla i na te vjezbe za trudnice, ali nisam iz Bihaca, nazalost user posted image


valjda cemo doci do informacija,ako nesto saznam javim ti,brzo ce to tebi,mi smo tek kraj augusta,,,ni ja nisam tacno iz bihaca,ali stavila sam pod mjesto nebi lli lakse nasla neke od nas,,,,tako da i ja necu moci na te vjezbe,daleko mi...a nemoj svasta ni slusati,bitno je da znas sta ponijeti i tako te informacije,a ostale price o porodu i ostale nemoj ni slusati,nije svako isti,tako da ni svaka zena nije ista,sve ce to ako Bog da biti dobro....

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu mriska)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Porodiliste u Bihacu
9.3.2014 20:53:03   
bebica23
Bubydina user posted image meni je termin 14.08 a nacula sam na kontroli kod doktora od drugih trudnica da su namjestili odjel i da sad ima u svakoj sobi po 2-3 kreveta da nije pretrpano kao nekad i da svaka soba ima svoje kupatilo i da je renovirano sve user posted image e nadam se da su ove informacije tacne ili da ce nam ovo potvrditi buduce mame koje ce roditi prije nasuser posted image user posted image

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 99
   [Obrisana poruka]
9.3.2014 21:07:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebica23)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *