RE: Porodiliste u Bihacu (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


_ayla_ -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.4.2013 11:56:05)

ee super nek išta valja, iskreno se nadam da ce i ovo ostalo biti prije nego sto ti odes, jer oni rade bas keramiku i renoviraju wc i kupatila... vjeruj da mogu ikako utjecati da ubrzaju bi [sm=smiley36.gif] - nisam, ovo mi je prva trudnoća, ali čitam baš na ovoj temi utiske žena koje jesu... nema na cemu, ako jos sta saznam prije tvog termina javim...




tijuška -> RE: Porodiliste u Bihacu (5.4.2013 14:33:09)

Super informacija[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bas ste me obradovale cure[sm=bravo.gif]
ja gostujem u nasem porodilistu u devetom mjesecu, a do tad bi trebalo sve biti cakum pakum[sm=smiley1.gif] valjda.




_ayla_ -> RE: Porodiliste u Bihacu (6.4.2013 15:31:16)


IZVORNA PORUKA: tijuška

Super informacija[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] bas ste me obradovale cure[sm=bravo.gif]
ja gostujem u nasem porodilistu u devetom mjesecu, a do tad bi trebalo sve biti cakum pakum[sm=smiley1.gif] valjda.


i ja u devetom tijuska, mozda se vidimo... [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (8.6.2013 18:32:30)

[Sadržaj poruke je obrisan]




škorpija -> RE: Porodiliste u Bihacu (8.6.2013 19:03:08)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Evo da napisem koju dok su dojmovi jos uvijek svjezi.

Drugi krug, četiri dana u porodilistu i imam samo rijeci hvale za bihacko porodiliste. [sm=bravo.gif]

S obzirom na uslove pod kojima rade, nemam rijeci.

Svaka čast[sm=bravo.gif]

drago mi je to čuti[sm=bravo.gif]




lana del ray -> RE: Porodiliste u Bihacu (9.8.2013 16:40:01)

Ima li ko da se javi s iskustvima poslije pozara, kakva je situacija???




semka -> RE: Porodiliste u Bihacu (17.9.2013 23:33:17)

lijep pozdrav svima, kao novog clana i mene zanima kakvo je stanje u Bihackom porodilistu? Tek sam doselila u Bihac,a za 10 dana sam u 9 mjesecu trudnoce[sm=duda.gif] druga beba, tako da bas tragam za informacijama... Prvu bebu sam rodila u Sarajevu, a i ovu trudnocu vodila u Sa...
kakvo je stanje gore, kome otici na pregled...strah me[sm=smiley13.gif]




škorpija -> RE: Porodiliste u Bihacu (17.9.2013 23:36:58)

semka ne mogu ti baš puno pomoći, moju seku je porodila jedna mlada dr. i ona je zadovoljna, ali to je bilo prije požara, ne znam kakava je sad situacija, vjerovatno će ti se javiti i neko sa svježim infomacijama, a ako ne raspitat ću se ja pa ti pišem sutra




SdZ -> RE: Porodiliste u Bihacu (17.10.2013 12:19:31)

Ja sam dosad na obicne ginekoloske preglede isla kod dr. Velagica.
Cini mi se dobar i jednostavan.

I trudnocu cu pratiti kod njega.
Slijedece sedmice cu ga posjetiti, aBd. [sm=smiley1.gif]




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (23.2.2014 16:30:58)

Drage mame,imali iko kakvih informacija o stanju na porodilištu???? [sm=zmeden.gif]




bebica23 -> RE: Porodiliste u Bihacu (24.2.2014 0:24:40)

i mene zanima da li ima iko kakvih informacija o sadasnjem stanju prodilista u Bihacu,da li su ista uspjeli srediti? posto mi je prva trudnoca pa nisam nikad bila na odjelu a sad me jos vise zanima nakon pozara kakvo je stanje?[sm=smiley1.gif] [sm=duda.gif]




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (24.2.2014 14:28:15)

Izgleda ćemo teško do informacija [sm=smiley13.gif] ,nema nas puno koji trebamo u Bihać [sm=smiley19.gif]
I meni je prva trudnoca,i baš nam informacije dobro došle...
Kad imaš termin?[sm=duda.gif][sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (24.2.2014 14:31:24)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (24.2.2014 21:23:51)

[sm=bravo.gif]

[sm=smiley1.gif]




mriska -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 1:41:24)

Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?[sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif]




SdZ -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 12:04:50)

Informaciju koju sam ja dobila prije 1-2 mjeseca od jedne medicinske sestre je: "Do tvog termina ce sve biti kako je i bilo, nista se ne brini". [sm=zmeden.gif][sm=smiley1.gif]

Moj termin je 24.6.





Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (3.3.2014 12:14:13)

[Sadržaj poruke je obrisan]




SdZ -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 12:18:49)


IZVORNA PORUKA: Iman83

Iskustva imate na stranicama prije.
A ne znam zašto vam je problem ići na vježbe kod babice Arife koja radi u porodilištu? Sve što vas zanima dobijete iz prve ruke a žena je divna, puna savjeta, pripremi porodilje tako da se vidi razlika između onih koje su išle na vježbe kod nje i one koje nisu išle nikako.




Imancice, kako i gdje se odrzavaju te vjezbe?[sm=smiley1.gif]




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 12:43:04)


IZVORNA PORUKA: mriska

Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?[sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif]


Draga,i ja cekam hoce li se vise Krajina ukljuciti,a malo žena,ili se ne sretnemo,[sm=smiley19.gif],ja imam termin 28.8.2014.,tako da nije uskoro,ali tražim informacije,jer prva mi je trudnoca,a do sad sam bila samo na operacijskom odjelu,pa ne znam kako je na porodilištu...
Kad imaš termin poroda???
Ako saznam kakve informacije,javim ti...[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




SdZ -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 13:01:20)


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: mriska

Ima li nas vise koje uskoro ocekujemo bebu ili mama koje bi nam prenijele svoja iskustva iz bihackog porodilista?[sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif]


Draga,i ja cekam hoce li se vise Krajina ukljuciti,a malo žena,ili se ne sretnemo,[sm=smiley19.gif],ja imam termin 28.8.2014.,tako da nije uskoro,ali tražim informacije,jer prva mi je trudnoca,a do sad sam bila samo na operacijskom odjelu,pa ne znam kako je na porodilištu...
Kad imaš termin poroda???
Ako saznam kakve informacije,javim ti...[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]



Na prethodnim stranicama ima forumasica koje su prenijele svoje iskustvo.

I meni je prva trudnoca, ali sam optimisticna.
Mislim da nista ne moze biti lose ako sami sebi to ne ucinimo losim.

Iskustva su razlicita.
I zato ja vise niti pitam niti pamtim kad mi neko prica "bilo mi je ovako/onako".

Mislim da je jako bitno da se prilagodimo onome sto nas doceka, da slusamo one koje ce nam najvise pomoci.
I ono kroz sta je proslo toliko zena/majki mogu i ja (uz Boziju pomoc prije svega).



Ja sam prije trudnoce uvijek razumisljala o carskom. Nije bilo spomena o prirodnom porodu, a sad se sve promijenilo. Sad molim Allaha da mi olaksa, da trudnocu iznesem do kraja i da one jake, slatke muke prodju sto brze (bezbolno ne mogu). I jako, jako zelim da se porodim prirodno, naravno bez nepotrebnih muka i mojih i bebinih.




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 13:42:19)


IZVORNA PORUKA: SdZ

Na prethodnim stranicama ima forumasica koje su prenijele svoje iskustvo.

I meni je prva trudnoca, ali sam optimisticna.
Mislim da nista ne moze biti lose ako sami sebi to ne ucinimo losim.

Iskustva su razlicita.
I zato ja vise niti pitam niti pamtim kad mi neko prica "bilo mi je ovako/onako".

Mislim da je jako bitno da se prilagodimo onome sto nas doceka, da slusamo one koje ce nam najvise pomoci.
I ono kroz sta je proslo toliko zena/majki mogu i ja (uz Boziju pomoc prije svega).



Ja sam prije trudnoce uvijek razumisljala o carskom. Nije bilo spomena o prirodnom porodu, a sad se sve promijenilo. Sad molim Allaha da mi olaksa, da trudnocu iznesem do kraja i da one jake, slatke muke prodju sto brze (bezbolno ne mogu). I jako, jako zelim da se porodim prirodno, naravno bez nepotrebnih muka i mojih i bebinih.


Ma to znam svaka žena je razlicita,i ni jedan porod ne moze biti isti,kod jedne zene budu dva poroda razlicita,
ja nisam bas mislila na tu temi,
vec vise kako je sad u bolnici poslije pozara,
sta treba ponijeti,
i tako te informacije...

A ja sam se više plasila poroda prije,sad isto nekako imam strah,ali bit ce dobro ako Bog da,
samo da dobijemo svoje bebe u ruke[sm=smiley36.gif]
i ja bih isto voljela prirodno,da bar znam kako je to,[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mriska -> RE: Porodiliste u Bihacu (3.3.2014 21:32:57)

Termin mi je pocetkom maja pa i ja tragam za sto vise informacija o odjelu nakon pozara, a da budem iskrena nije da me nije strah, prva beba, previse nekih bezveze prica koje i ne zelis da slusas, ali eto nekako dodju do tebe, ali dat ce Bog da to prodje sve ok [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Rado bih isla i na te vjezbe za trudnice, ali nisam iz Bihaca, nazalost [sm=smiley13.gif]




Bubydina -> RE: Porodiliste u Bihacu (4.3.2014 9:26:49)


IZVORNA PORUKA: mriska

Termin mi je pocetkom maja pa i ja tragam za sto vise informacija o odjelu nakon pozara, a da budem iskrena nije da me nije strah, prva beba, previse nekih bezveze prica koje i ne zelis da slusas, ali eto nekako dodju do tebe, ali dat ce Bog da to prodje sve ok [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Rado bih isla i na te vjezbe za trudnice, ali nisam iz Bihaca, nazalost [sm=smiley13.gif]


valjda cemo doci do informacija,ako nesto saznam javim ti,brzo ce to tebi,mi smo tek kraj augusta,,,ni ja nisam tacno iz bihaca,ali stavila sam pod mjesto nebi lli lakse nasla neke od nas,,,,tako da i ja necu moci na te vjezbe,daleko mi...a nemoj svasta ni slusati,bitno je da znas sta ponijeti i tako te informacije,a ostale price o porodu i ostale nemoj ni slusati,nije svako isti,tako da ni svaka zena nije ista,sve ce to ako Bog da biti dobro....




bebica23 -> RE: Porodiliste u Bihacu (9.3.2014 20:53:03)

Bubydina [sm=smiley1.gif] meni je termin 14.08 a nacula sam na kontroli kod doktora od drugih trudnica da su namjestili odjel i da sad ima u svakoj sobi po 2-3 kreveta da nije pretrpano kao nekad i da svaka soba ima svoje kupatilo i da je renovirano sve [sm=bravo.gif] e nadam se da su ove informacije tacne ili da ce nam ovo potvrditi buduce mame koje ce roditi prije nas[sm=smiley1.gif][sm=duda.gif]




Brisani uporabnik -> [Obrisana poruka] (9.3.2014 21:07:47)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>