|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaša zarada
22.3.2011 13:51:36   
veeseelaa
fino živimo.... trudimo se, radimo i stvaramo...
štedimo i ne raspipamo se a znamo se i zabaviti.... dom nam je lijepo uredjen, dijete ima sve u granicama normale, u uporedbi s roditeljima koji imaju duplo manja primanja čak smo i jako skromni...
npr nekom je luksuz imati dva auta, nama nije jer oboje radimo i nismo u mogućnosti stići sa jednim autom na sve strane... al zato mi je luksuz trošiti novac na razno razne svjetkovine i sl (nadam se da me razumijete)
oboje smo jako jednostavni i volimo obilježiti nama bitne dogadjaje u životu u krugu najbližih....
nikome nismo dužni, nismo đoneri, znamo kad treba počastiti, kupiti nekom hediju i sl
Dijete nam ide u privatni vrtić jer smatramo da državni nije adekvatan, želimo svojoj curici priuštiti što bolje uvjete u istom....
a otići odavde???? kad se sudarim sa zdravstvom, tužilaštvom i sl razumijem i takva razmišljanja


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:02:25   
Hanady RR
jao što je ova tema nepristojna.
pa mene ni mama ne pita koliko mjesečno zarađujemuser posted image
Bože svakakvih sloboda danasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:05:58   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image  ne bi bila strašna tema da se međosobno ne poznajemo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:07:51   
emi7908
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:08:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image  ne bi bila strašna tema da se međosobno ne poznajemo


pa nije starvno...nekulturno je...
mene mama nikada nije pitala koliko ti sine mjesečno zarađuješuser posted image
pa mama bi valjda imala to pravo, u krajnjoj liniji ona je ta koja je omogućila baš ovakva moja primanja....
a neko koga ne poznajem u svijetu virtualnom da me pita za mjesečnu zaradu...
svšat...
ja uvijek porčitam prvi post na temi da ne idem Ot...pa tako i odgovorihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:12:20   
Anoniman
Na pitanje da li sam zadovoljna mogu reci da jesam , imam za normalan zivot, ne oskudijevam ni u cemu, mogu priustiti ferije , izlete  na neka eksoticnija mjesta u drzavi u kojoj zivim...Ne zivim luksuznim zivotom ne rasipam se bespotrebno ali mogu i pored pomaganja svojoj familiji u Bosni ostaviti i neku paru nastranu....Maleni ce ici u privatnu skolu koju vec sad placam ....Stvarno ne mogu da se pozalim....Ako se zna ekonomisati sa parama onda se moze i fino zivjeti....Nemam nekih ogromnih kredita za kuce, stanove ono sto mogu placam kesom ....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:14:03   
emi7908
nisam htjela pisati ali moram reći da je baš smješno pisati o ovom... šta koga briga koliko zarađujem i kako živim... moja privatna stvar a pogotovo ovdje da razglabam o tome  mi je apsurd, ali to je samo moje mišljenje a svako ima svoje pa izvolite..user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:17:39   
Medić*
nasa zarada je nesto sto se ne tice nikoga osim mog muza i mene, hvala Bogu jako dobro funkcionisemo u skladu sa tim user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.3.2011 14:18:24 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:20:29   
veeseelaa
šta koga briga koliko zarađujem i kako živim


ajde bona reci možda sam mislila uzajmiti user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:32:36   
veeseelaa
a na ovoj temi bi ja mogla i žiranta naći user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: vaša zarada
22.3.2011 14:50:09   
klemzi
5000 evrića plus tpoli obrok i prevozuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:08:07   
Nedi
Pa eto sad ne želim da se hvalim ali nađe se. Nedavno smo kupili novi stan od 128m2. Onaj stari od 90 nam je bio mali jer nije imao 2 sobe za goste. I muž i ja smo kupili novo auto prošle godine. Pa ne ide da se vozi auto staro 3 godine ipak se dijete vozi u njemu, novo je novo. Ljetujemo i zimujemo u inostranstvu. Uštedi se od plate svaki mjesec po 2000KM ostavljamo na stranu a nekad još dodamo i nešto sitno 400-500KM ako ne stignemo potrošiti.
Da ne dužim zaradi se skromih 10.000KM ako se ista privatno ne uradi u toku mjeseca. U vezi sa gore navedenim stavljam i ovaj link da se vidi kako se teško živi.

http://www.youtube.com/watch?v=eTdSxL6HuF8

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:10:21   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nedi

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:11:30   
mala86
IZVORNA PORUKA: Nedi

Pa eto sad ne želim da se hvalim ali nađe se. Nedavno smo kupili novi stan od 128m2. Onaj stari od 90 nam je bio mali jer nije imao 2 sobe za goste. I muž i ja smo kupili novo auto prošle godine. Pa ne ide da se vozi auto staro 3 godine ipak se dijete vozi u njemu, novo je novo. Ljetujemo i zimujemo u inostranstvu. Uštedi se od plate svaki mjesec po 2000KM ostavljamo na stranu a nekad još dodamo i nešto sitno 400-500KM ako ne stignemo potrošiti.
Da ne dužim zaradi se skromih 10.000KM ako se ista privatno ne uradi u toku mjeseca. U vezi sa gore navedenim stavljam i ovaj link da se vidi kako se teško živi.

http://www.youtube.com/watch?v=eTdSxL6HuF8



joj Nedi svaka cast
de mi recite sta radite,pa obrcete ovolikim ciframa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kraljica si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:12:27   
Nedi
IZVORNA PORUKA: mala86

stavljam i ovaj link da se vidi kako se teško živi.

http://www.youtube.com/watch?v=eTdSxL6HuF8



joj Nedi svaka cast
de mi recite sta radite,pa obrcete ovolikim ciframa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kraljica si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pogledaj linkuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:40:19   
klemzi
IZVORNA PORUKA: Nedi

Pa eto sad ne želim da se hvalim ali nađe se. Nedavno smo kupili novi stan od 128m2. Onaj stari od 90 nam je bio mali jer nije imao 2 sobe za goste. I muž i ja smo kupili novo auto prošle godine. Pa ne ide da se vozi auto staro 3 godine ipak se dijete vozi u njemu, novo je novo. Ljetujemo i zimujemo u inostranstvu. Uštedi se od plate svaki mjesec po 2000KM ostavljamo na stranu a nekad još dodamo i nešto sitno 400-500KM ako ne stignemo potrošiti.
Da ne dužim zaradi se skromih 10.000KM ako se ista privatno ne uradi u toku mjeseca. U vezi sa gore navedenim stavljam i ovaj link da se vidi kako se teško živi.

http://www.youtube.com/watch?v=eTdSxL6HuF8

Nedi, draga, mora da smo upale u isti biiiizmiisuser posted image user posted image



_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:41:07   
Nedi
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: vaša zarada
22.3.2011 15:43:09   
henna ze
ja ne mogu ovdje da otovrim you tube..al kad dodjem kući...
jel to Rahman- Meni bolje bit ne može:))))
meni je Rahman -kraaaaaaaaaaaalj

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: vaša zarada
22.3.2011 16:01:02   
Emica_sa
Samo muz radi,plata mu je solidna,ali kad se uzme da smo podstanari,da imamo 2 male djece,mi ne zivimo,nego prezivljavamo,nekada mi bude tesko,ali nedam seuser posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: vaša zarada
22.3.2011 16:07:39   
Anoniman
ja samo mogu rec da solidno i fino zivimo . user posted image S obzirom da ja ne radim nemam sta rec koliko zaradjujem user posted image user posted image user posted image Posto mm samo radi njega treba pitat koliko zaradjuje .
Malo mi je bezzz tema koliko zaradjujete al eto....

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 145
   RE: vaša zarada
22.3.2011 17:27:24   
Galicia
MM i ne zna koliko ja zaradjujem. Uvijek mu kazem odprilike. Sto manje zna, to bolje. Doduse ne mogu dusu grijesiti, ne znam ni ja koliko on zaradjuje.
Al mi je tema user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: vaša zarada
22.3.2011 21:24:40   
lejla_r
Koliko god da covjek zaradjuje, uvijek je malo user posted image , i sa 10.000 mjesecno covjek bi imao kamaru neispunjenih zelja. Al potrosacko drustvo uradilo je svoje, pravo smo roblje koje samo trazi jos, i jos, samo dok jos ovo ostvarim pa cu biti rahat, a zivot ode...
Nego, nas jedan biznismen, ovo je ziva istina, odlucio da kupi helikopter sebi, da se ne zafrkava po ovim nasim gudurama, i otisao covjek u Njemacku, na sajam da sebi kupi i vratio se kuci sav s..ban, pa se zali zeni: Ja dosao da kupim helikopter a jedan seik ispred mene kupi tri ova, cetiri ona helikoptera. Zeno, koja smo mi sirotinja.

Tako da, kolika god da su primanja, najsretniji su ljudi koji su zadovoljni svojim zivotom, koliko god da imaju, i koji su racionalni u svojim potrebama.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: vaša zarada
22.3.2011 21:27:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a na ovoj temi bi ja mogla i žiranta naći user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: vaša zarada
22.3.2011 21:47:54   
salmy
Punouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejla_r)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: vaša zarada
22.3.2011 21:56:25   
Hannica
Kako kad,od 5 do 15 tisuca kmcica.user posted image Prije krize i do 20000.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *