|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:32:13   
Galicia
Jadni nasi muzevi s nama. Oni su divni i imaju 5000 srca i disu za 3 duse, a mi smo halapace. ( ovo bi mama od mm rekla )
 
user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:34:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jadni nasi muzevi s nama. Oni su divni i imaju 5000 srca i disu za 3 duse, a mi smo halapace. ( ovo bi mama od mm rekla )
 
user posted image user posted image

ih da ti je zaova umesto ''svekrve'', ovo bi ti bila sitna rečenica vjerujuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:35:41   
Anoniman
odoste OT na svakoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e hajmo sad malo na cipelice za djecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:36:40   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

odoste OT na svakoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e hajmo sad malo na cipelice za djecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:39:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

odoste OT na svakoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e hajmo sad malo na cipelice za djecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
ja ne mogu tamo, puno vrsnih stručnjaka se javilo...ja stavrno njihova naučna istraživanja dokazana imenom i prezimenom i danom i mjestom i uzorkom od 10000000 ne mogu da čitam ni komentarišem.Ipak ljudi imaju znanje ja sam duduk za specijaliste stavrno u tom području...još sam i nemajka totalna tamo šta uradih starijem djetetu invalida napravih namjerno

neka nas kod prijeteljica, ne prijatelja, ne sex-a...

ustavri koja je ovo temauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:40:36   
Galicia
Al ce neciji muzevi ovo da ciste. user posted image user posted image  (citaj moderatori/administratori/itd.)

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:41:52   
Galicia
Imal' RR chat opciju, da tamo mahalamo, mada nam je ovdje ljepse.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:42:25   
Anoniman
hanady tema je o sexuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zove se ''vasa zarada''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:42:36   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Galicia

Imal' RR chat opciju, da tamo mahalamo, mada nam je ovdje ljepse.

MA ima hanumu ali se mi na njoj ne snalazimo user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:43:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Imal' RR chat opciju, da tamo mahalamo, mada nam je ovdje ljepse.





ima Hanuma grad al ja sam seljankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:43:15   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

hanady tema je o sexuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zove se ''vasa zarada''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boga ti noa koliko ti zarađuješ user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:44:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

hanady tema je o sexuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zove se ''vasa zarada''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boga ti noa koliko ti zarađuješ user posted image user posted image user posted image user posted image





mLogouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa rekoh ti vecuser posted image user posted image user posted image user posted image umanjeno za topli oborok..naime ja ne doruckujemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:44:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Al ce neciji muzevi ovo da ciste. user posted image user posted image  (citaj moderatori/administratori/itd.)

ma isplatnije je nou banovatuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:45:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Galicia

Imal'' RR chat opciju, da tamo mahalamo, mada nam je ovdje ljepse.





ima Hanuma grad al ja sam seljankauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tamo može samo gradska raja jeluser posted image user posted image user posted image

stavrno noa koliko ti zarađuješuser posted image user posted image user posted image user posted image
mislim tem sex i zaradauser posted image user posted image user posted image

odoh spvata, opet si me navukla na OT..odbit će mi od moderatorske plateuser posted image user posted image user posted image user posted image
pa će me muž ostavit jer onda će više od mene zarađivat i neću mu trebatiuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 23.3.2011 0:46:10 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:47:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Galicia

Al ce neciji muzevi ovo da ciste. user posted image user posted image  (citaj moderatori/administratori/itd.)

ma isplatnije je nou banovatuser posted image user posted image user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva ti bi crkla bez meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: vaša zarada
23.3.2011 0:58:09   
Galicia
Koliko bona zaradjujes?


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: vaša zarada
23.3.2011 1:02:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Galicia

Koliko bona zaradjujes?





reci cu ti sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: vaša zarada
23.3.2011 4:07:51   
Ella_H
Ne zaradujem ja nego  mm mi je sponzor,
cista sam sponzorusa samo gledam interes,
nije lako biti hanuma sta da kazemuser posted image .
Hanady ti si puna ko brod osjecam od te moderatorske plate,
mm se garant slepa samo uz tebe.
Noa ti sve fol na salu a cula sam da posjedujes jahtu ogromnu.
Eh sta su ti zene sve fol na saluuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: vaša zarada
23.3.2011 8:32:39   
manuela RR
e vala gdje god da su noa i breskva zna se da je tu off topic
ccccc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: vaša zarada
23.3.2011 8:46:49   
henna ze
koliko zaradjujem?
Što bi Rahman rekao : " Meni bolje bit ne može!""
a sad za ozbiljno..kažu pokriješ se koliko ti je jorgan dug..nešto se pokupio,al bitno je da se pokrijemo preko ledjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: vaša zarada
23.3.2011 10:32:46   
Yuna
I ja sam hanuma.user posted image



_____________________________

09.08.2007. veći
27.01.2010. manji

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: vaša zarada
11.12.2015 22:29:18   
bebaa
user posted image user posted image user posted image

super tema.....ali kad bi odgovorila sve bi vas morala potamanitiuser posted image

ali se ismija vala.....naročito na pitanje ima li opcija chat.....user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Yuna)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koliko mjesečno zarađujete?!
19.2.2016 11:17:41   
pony2507
Zaradjujemo dovoljno da se mozemo fino hraniti,obuci,priustiti djetetu sve,otici u goste i docekati iste,jedno ljetovanje,zimi planina...
Vodimo jedan fin,rekla bih prosjecan zivot. Niti imam da se razbacujem nesto a nismo nikad dosli u situaciju da nam zafali. Oboje smo u stalnom radnom odnosu i ja sam zadovoljna. Mislim da je to najvaznije,da je covjek zadovoljan s onim sto ima i da to lijepo rasporedi.
Mi se uvijek nadamo boljem,nikad gorem. user posted image

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koliko mjesečno zarađujete?!
19.2.2016 11:38:12   
bebaa
user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu pony2507)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koliko mjesečno zarađujete?!
22.2.2016 12:18:33   
idana_85
Zaradjujem dovoljno. S obzirom na vrstu posla i moja primanja su nekako javna. 1500 do 2000 KM trosedmicno.
Muzeva plata je u kreditu tako da tu nemamo nista. I njemu sam sa strane napravila poslic da i on im aoko 200 KM trosedmicno.
Hvala Bogu zadovoljni smo, mogu reci da imamo sve sto nam treba, cak da i luksuzno zivimo.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *