|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2013 14:23:13   
ajla 81
Evo cure i mene malo nisam ja vas zaboravila user posted image Helga zao mi je,nego glavu gore i idemo dalje,vec te neko pitao, sta ces sada jeli ti sta dr preporucila?ja malo odmaram pa opet u maju idem user posted image ostale cure kako ste?Toncica?Smarija?Jelena?i ostale...kako vam ide?bice to dobro abd.Vi se pravo sprijateljile bas lijepo nadam se da cete jednog dana sa svojom user posted image kroz BL setat i na kafu ici ali naravno i ja sa vama heheuser posted image Ja vam drzim fige i od srca zelim da vam uspije.Lutke moje znam da ima gresaka u mome pisanju ali ja nisam ovdje isla u skolu.Ljubim vas i mislim na vas user posted image user posted image

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3426
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2013 19:22:31   
toncica
ajla 81 mila moja za sad je super vidjecemo sta ce na kraju biti. Hvala ti puno na podrsci. Moja ajla ja bih to voljela najvise na svijetu pa makar presla 400 kilom. da pijemo kafu sa nasim user posted image

(odgovor članu ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 3427
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.4.2013 19:52:47   
toncica
Zenske moje evo mene sa UZ da raportiram. Imam 10 folikula 2 po 15.5mm, 1 od 15mm, 1 od 14mm, 1 . od 13.5mm, 1 od 13mm, 2 po 12.5mmi 2 po 10.5mm. Endometrijum 6.8mm. DR. prezadovojlna a ja jos vise. Smanjila mi je meriional sa 3 na 2 i 1 cetrotide. U subotu opet UZ. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
smarija draga moja SRETNO sutra na UZ. Evo i ja danas kad sam se vracala iz BL kupila pivce ali bezalkoholno, pa da nazdravimo zivjeli za debeli endometrijum user posted image
Maja Doboj mila moja SRETNO sutra na UZ i javi se kad dodjes user posted image
Jelena86 jesi li ti bila danas na UZ user posted image
lav saturn gdje si ti sto ne raportiras user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3428
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 12:29:04   
majuša
Ej moja Tonči, ja se ubih ovdje od dosade a ti ni da se javiš. Mislila sam kaFa nam ne gine juče ali ništa pićemo je opet u Bijeljini u ICE BAR-U, kao prošli put. Treći dan mi je u BL, SMJEŠTAJ MI JE SAVRŠEN, ponijela sam računar,imam kablovsku , od vikenda par zakazanih kafa(imam školskih drugarica ovdje a juče sam upoznala jednu curu, pozvala me je na kau) ali mi je opet malo dosadno. Počela sam da tanjim novčanik , kupi ovo, ovo je povoljno i sl. Ako otvorim akciju prikupljanja pomoći za opstanak ne izdajte me cureuser posted image user posted image user posted image .Ja imam UZV u subotu takođe, u 9 h, izjutra i ne mogu da dočekam da vidim koliki su folikuli,tj kakvi su i imali ih još.One koje interesuje Dodo , nisam ga još srela ali Mladena Ivanića jesam al ne stigoh da mu se javimuser posted image user posted image user posted image .Maji Doboj neka je sretno danas , ostalim curama veliki pozdrav..

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3429
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 14:13:34   
toncica
majusa mislila sam ja da te zovem ali sa nama isla neka zena i nju smo morali voditi u KBC BL NA NEKI PREGLED. Morala sam se vratiti kuci jer mi je u 6 sati terapija . Mila moja ja imam sutra UZ u 10 i 15 pa mozemo posle piti kafu. Javicu ti se kad zavrsim a i ti si tamo u 9 sati. Nebrini nista sutra ce biti sve ok. Jesi li vidjela kako je stanje kod mene.
SUTRA user posted image . Gledala sam ja sinoc kad sam podnosila raport sa UZ ima li te , ali nisi bila prisutna user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3430
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 17:45:57   
lavsaturn
Tu sam Toncice, tu.
Bila sam juce na UZ, i stvari ovako stoje
8. dan, endometrijum 9mm, desni jajnik nemam, a na lijevom folikula od: 16; 18; 16; 15,5; 15; 13; 13,5; 15 i 17mm i dobijem pola dekapeptila i 1 menopur, pa sam imala zakazan UZ danas i stvari ovako stoje:
endometrijum je i dalje 9mm, a folikuli su od: 19,5; 18,5; 2X18; 17,5; 16,5, 17; 16mm i ima ih jos dosta malih, a primim pola dekapeptila i pola menopura, a veceras u 24h stop inekcija, a u Ned. aspiracija.
Danas sam bila haos, jedva sam docekala folikulometriju jer me lijevi jajnik mucio, tj. dodijala mi voznja, a sjediti nisam mogla jer mi jajnik pravi pritisak dole, pa kad sjedim boli me, lakse mi kad se malo zavalim, pa sam se nastojala.
Svima zelim puuuuuuuuuuno srece, zdravlja i da nam sviiiiiiiiiiiiiiima uspije, a kome nije uspjelo nema odustajanja, vrijedi se boriti.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3431
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 18:41:10   
glaxy
Helga zao mi je. Da sam na tvom mjestu potrazila bih drugo misljenje.
Ja sada primam samo Gonal F, a u ponedeljak imam zakazan prvi UZV i to na osmi dan ciklusa.
Jedva cekam da vidim kakvo je stanje.danas je četvrti dan terapijei vec pomalo osjecam lijevi jajnik
Ostale cure super za folikule, ima dosta dobrih rezultata. cini mi se da će u maju biti puno novih trudnica.
šta nam je sa jelenom ne javlja se nesto

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3432
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 19:41:13   
majuša
Jedva napisah poruku, neda i neda i gotovo.TONČICEuser posted image user posted image user posted image , LAVSATURNuser posted image user posted image user posted image . Smarija kako ti, Maja Doboj šta ima, Jelena 86 jesi živa, Helga kako si nam djevojko! Javljajte se cure sa izvještajima!

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3433
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 19:44:25   
toncica
lavsaturnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za folikule. Stanje ti je super.Eto tebi tvoje user posted image
SRETNO mila u nedelju na aspiraciji da bude punoooooo jajnih celija. Hvala ti mila na lijepim zeljama i ja tebi isto zelim da ti uspije.
Mora li se kod njih primiti stop injekcijauser posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3434
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 19:55:38   
lavsaturn
Ne mora, dajes sama sebi kao i ostalo, pravi se kao menopur ( bar je kod mene takav slucaj-2 praha+1 voda ) i dajem si tacno u ponoc.
Hvala na lijepim zeljama, srece ce trebati puuuuno, kako meni, tako i svima.
Lezim, mirujem, jajnik me boli, pa mi je lakse kad lezim, manje pritisak osjetim dole.
Javim se u Ned. kad dodjem kuci.
SRETNO SVIMA!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3435
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 20:00:06   
toncica
glaxy mila sretno u ponedeljak na UZ, da bude puno folikulica. Koliko primas gonalauser posted image
Mozda nam Jelene nema racunar u BL pa nemoze da se javi.
Hajmo zenske koje su danas bile na UZ brzo na raport/ Nije fer da neko ide na raport a neko neide. user posted image
smarija da nisi prepila pa nemozes da se javisuser posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3436
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 20:08:04   
toncica
lavsaturn hvala ti mila na informaciji. Samo ti lezi i odmaraj i javni se kad dodjes . Ja idem sutra na UZ pa cemo vidjeti sta ce reci.
SRETNO JOS JEDNOM i ne mrdaj odavde user posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3437
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 20:36:45   
M1984
Drage moje da vam se požalim. MM ima opstruktivnu azospermiju ( zapušnje sjemovode), danas samo bili u Medico s na konsultacijama kod dr Hajdera. POrpisao je mm terapiju koju treba ispiti do sredine 6-tog mjeseca, kada bi trebala biti punkcija, koja košta oko 1000,00 km. A na žalost to fond ne snosi. Ima li neka od ženica da je bila u situaciji kao ja, treba da primi od 12-15 menopura a jedan košta 50,50 KM, pored tofa neki fertil plus i l-arginin.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3438
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 20:59:50   
Maja Doboj
hej djevojke....današnju UZ:
endiometrium 12mm, folikolia između 19-15 okolo 15...jedva sjedim, sutra moram ponovo na UZ, neznam zašto idem dva dana za redom ali tako mi je dr.rekla...zakazana sam u 11.3h...sve u svemu dobro je...

lavsaturn...UZ ti je savršen user posted image

curke čujemo se sutrauser posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3439
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 21:34:07   
toncica
M1984 zao mi je mila sto je takxa situacija kod tvog muza. Ja nisam bila u toj situaciji pa neznam , mozda ima neka zenica koja jeste pa ce ti sigurno objasnitiuser posted image
Maja Dobojuser posted image user posted image user posted image user posted image za UZ. Izvini nemogu da skontam sta ti je ovo izmedju 19-15 okolo 15 . Sretno mila sutra na UZ . Ja sam sutra na UZ u 10 sati. user posted image

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 3440
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 21:43:59   
smarija
tu sam ja ali situacija nije nesto pretjerano obecavajuca,danas endic 6,2mm u nedelju ponovo uz,vise ni sama ne znam sta da radim da li da prekinem postupak i ponovo krenem sa sledecom menstruacijom.

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3441
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 22:37:50   
Maja Doboj
toncice ...nisam dobro napisala...imam oko 15 folikula na lijevom i desnom jajniku sve skupa, veličine od 15mm do 19mm( da ne pišem sada koje sve veličine imam i koliko kojih) endiometruium mi je sada 12mm...

nadam se da sam sada dobro objasnila user posted image vjerovatno se nećemo sresti na UZ user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3442
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 22:54:48   
toncica
smarija mila zao mi je , mozda ce u nedelju biti bolje, Neznam sta bih ti rekla tu nemozes biti pametan. Jesi li pricala sa DR. sta ona misliuser posted image user posted image user posted image
Maja Doboj pretpostavljala sam , ali nisam bila sigurna..
Znas li ti sta nam je sa Jeleneuser posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3443
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 23:02:26   
Jelena86
drage moje, koliko sam puta pomislila na vas ovih dana, dok nisam dobila priključak za net..nisam znala šta se dešava kod vas, tako da ste mi bile u mislima stalno. pošto me nije bilo 5 dana, svašta se izdešavalo, ne znam napamet ko je u koj fazi, ali šaljem vam kolektivnu vibru i čuvaj jakooo fige da namovaj mjesec bude THE mjesec :)
smarija, toncice, maja doboj, majuša, m1984, lavsaturn, i ostalie djevojke, navijam za vas user posted image
helga, draga moja, žao mi je, užasno mi je žao :( ali skupi snagu i ubrzo, znam, da ćeš biti u novoj bitki uskoro.

eh, ja sam imala jedan uz jučer, sutra ide novi. od moja 4 postupka, ovaj je bio najbolji, naravno, ima tu ulogu i činjenica da je ovaj put bio kratki protokol. imam 6 folikulića od 10-13 mm, i 2 od 5,5 mm...endometrij 6,7 mm...sve u svemu i dr i ja zadovoljna, jer s obzirom da sam ja low responder, ovo je extra...samo da tako nastave rasti. terapija mi je smanjena sa 4 na 3 merionala i uveden je po 1 cetrotide. ujutro, 8 dc imam novi uz,pa vam javim da li su mi ovi folikulići poslušniji od predhodnih i da li su nastavili lijepo rasti.
ivana91 user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3444
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 23:14:31   
toncica
Jelena86 gdje si ti zenska nema te da raportiras stanje sa UZ. kako si mi , jesi li se rijesila one bestije. Jesi li ti isla na UZ. Svi pitaju za tebe a tebe nema user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3445
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 23:25:42   
toncica
Jelena86 mila moja dok sam ja tebi pisala ti vec postavila post , ali neme veze. Ovo ti je bio 6-i dc jel da . To je super za 6-i dan. Sretno mila sutra na UZ i da ih bude jos vise i da narastu. Ja isto ujutru idem na UZ u 10 sati , kad ti ides, mozda se i sretnemo user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3446
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.4.2013 23:32:31   
Jelena86
ja sam ti draga naručena u 9.15, tako da je moguće da se sretnemo :)
ovaj put ćemo se prepoznati, sigurno :)
jeste, to je 6 dc, i ja se nadam da će biti sve ok...tebi također, želim najljepši uz sutra...

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3447
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 9:03:50   
mia81
M1984 moj muz je takodjer koristio terapiju mjesec dana od dr. Hajdera i uspjeli smo dobiti refundaciju od fonda nakon par mjeseci. Racun iz apoteke (u Medico-s ne daju racun pa je bolje da kupis u apoteci ali sestre ce ti reci sve kako to ide) zahtjev i nalaz od dr. Hjadera predas u fond i nama je bio pozitivan odgovor. Vrijedi pokusati. Mi isto trebamo to za juni. Pozdrav i sretno curama u kojoj god fazi bile.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3448
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 10:32:01   
M1984
Hvala mia81, a kaži mi hoće li mi to uticat na br.besplatnih pokušaja. Meni je tek prvi

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3449
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 11:15:46   
Jelena86
evo mene sa uzv...stanje je iznenađujuće dobro. danas mi je 8 dc..imam 7 folikula od 13-15 mm, endometrij 8 mm...sutra opet uzv user posted image

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 3450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  136 137 [138] 139 140   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *