|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 16:25:52   
glaxy
Toncice koristim svaki dan po 3 gonala veceras ce biti peti dan terapije. Osjecam pomalo lijevi jajnik desni jos ne, pa imam pitanje za maja doboj, lavsaturn , toncicu i ostale cure sa puno folikula kada ste pocele osjecati bol u jajnicima, tj. Koji dan terapije ili ciklusa
Jelena super reakcija, kratki protokol je nas :)

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3451
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 16:27:06   
mia81
Ne, ne M1984 to nema nista sa tim.....mi smo dobili svoje besplatne pokusaje a ovo je posebno. Naj bitnije u tome je da prilozite nalaz od dr. Hajdera gdje navodi problem kod muza i da je terapija neophodna za pokusaj. Sretno i nadam se pozitivnom odgovoru :)

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3452
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 16:40:58   
Jelena86
glaxy, ja do ovoga postupka nisam osjećala bol u jajnicima, jer je reakcija bila slaba. sada osjetim blagu bol, od jučer, znači od 7 dc, tj.6 dan terapije. nije to jaka bol, kao neki blag pritisak pred menstruaciju. kada si na uzv? čuvam fige da bude dobra reakcija ~~~~~~~~~~~~~~~~~ user posted image
tončice?

(odgovor članu mia81)
Neposredna veza do poruke: 3453
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 17:39:31   
toncica
Jelena86 to je super. user posted image
SRETNO mila sutra na UZ da ih bude jos vise. user posted image
Evo i mene sa UZ. Stanje je super imam 11 folikula od 13-19.5mm. Veceras u 9 i 30 primam stop injekciju . Punkcija u ponedeljak u 8 i 30.
Ostale zene na raport. Ja sam danas pila kafu sa majusom.
Drage moje sretno svima i sve najbolje. Zelim vam sto vise folikula i jos vise jajnih celija user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3454
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 19:43:29   
majuša
Ljudi kafa je bila divna. I kod mene folikumetrija nije loša; nisam baš zlatna koka kao neke ali mogu proći kao vrabac.Punkcija mi je u utorak ujutro.Valja i to preživjeti.Vjerovatno sam neke od vas jutros i vidjela jer sam bila u klinici od 15 do 9 do 10 i 15.U svakom slučaju svima , kao i sebi želim sreću najveću.Pozdrav za sve iz BL.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3455
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 20:29:32   
toncica
majusauser posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3456
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 20:34:13   
toncica
glaxy jeli ti to ne koristis ni kontracepcijuuser posted image . Mene je isto pocelo da boli cetvrti, peti dan od terapije. ma bice to super vidjeces. Drzim ti fige za UZ user posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3457
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 20:56:30   
Maja Doboj
hej djevojke... bila sam danas na ultra zvuku Folikuli si od 16-20mm ima ih jako puno, ni dr ih nije prebrojala user posted image večeras primam stop inekciju a punkcija u ponedeljak u 9.00h...

toncice vidjela sam te danas...ja sam ušla i sjela kada si ti izlazila iz ordinacije, bila sam u bijelo-rozoj trenerki a ti si bila u ljubičastoj košulji , zar ne? Izgleda da će mo zajedno ležati u sobi s obzirom na naše vrijeme punkcije user posted image

lavsaturn....sretno mila i čuvaj se...

jelena86...takođe sretno nam bilo...


(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3458
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 22:18:27   
toncica
Maja Doboj ja te uopste nisam vidjela. Moj muz je rekao meni i majusi da je tebe vidio , ali nije bio siguran, a to nam je rekao tek posle kad smo pile kafu. Ja sam ga pitala sto odmah nisi rekao dok smo bili u ordinaciji , on kaze zaboravio , a mogla si sa nama na kafu. Jesam mila to sam bila ja. Makar cemo zajedno biti na punkcijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
SRETNO mila moja i da imas sto vise jajnih celijauser posted image user posted image user posted image
lavsaeurn draga moja SRETNO i tebi sutra na punkcijiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3459
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 23:19:31   
pahuljica1
auuu puno lijepih vijesti u roku od dva dana kako me nije bilo...cestitam svima na lijepim rezultatima sa UZ.
Toncica,Maja Doboj,Lavsaturn, Majusa rezultati su zaista dobri, bice to sve ok,vidjecete.

Ja jos cekam user posted image pa da konacno pocnem sa terapijom. Kad sam 05.04. bila na UZ stanje je bilo ovako... endometrijum 6.3 mm , troslojan bez razdvajanja , desni jajnik 6 manjih folikula , lijevi jajnik 1 vodeci folikul velicine 26 *20 mm.Utoku postupka planira mi ukljuciti intralipidnu infuziju.Da li je ikome od vas doktorica ukljucivala intralipidnu infuziju, trebaju se primiti 3 , jedna pre terapije,jedna u toku terapije, jedna nakon punkcije ,ako sam ju dobro razumjela to je infuzija da bi endometrijum bio sto bolji, ako grijesim ispravite me.
Radila ja juce lipidni status,AST,ALT,i biliruibin i hvala bogu sve je u redu.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3460
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 23:35:06   
glaxy
Toncice miila ne koristim ni kontracapciju. Krenula sam sa terapijom kada je pocela prirodna m.

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3461
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.4.2013 23:38:01   
pahuljica1
Glaxy
jel samo koristis gonal?

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3462
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 13:14:29   
toncica
pahuljica1 koji ti je to dan bio do ciklusa kad si isla na UZ..Stanje ti je extra.
Hvala mila na lijepim zeljamauser posted image
Ja iskreno da ti kazem nikad nisam ni cula za tu infuziju.
glaxy i bolje ti je sto ih nisi koeistila. SRETNO mila moja na UZ. Zelim ti punooooo vlikih folikulauser posted image
Ostale zenske kako ste mi , kako su mi user posted image
lavsaturn javi se mila kad dodjes sa punkcije user posted image

(odgovor članu pahuljica1)
Neposredna veza do poruke: 3463
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 17:40:38   
helga78
Evo i mene.. dva dana sam tugovala, onda par dana uzivala u lijepom vremenu i malo dosla sebi user posted image
Citam vase raporte sa uz i stvaaaarno su odlicni user posted image user posted image Samo tako nastavite, navijam za vas user posted image user posted image user posted image Bice tu punouser posted image vidim ja..
Ja jos nisam bila kod dr na razgovoru, nemam pojma sta dalje. Glaxy, cini mi se da si mi ti savjetovala da trazim drugo misljenje - to sam i ja planirala..ali cu se prvo dooooobro odmoriti.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3464
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 18:03:10   
lavsaturn
Cao svima!!!!
Prezivjela sam, super proslo.
Nije tako strasno, kao sto sam mislila da ce biti, jest da me sada stomak boli, ali proce i to.
Izvadili mi 10 folikula, pa ce me u Uto. obavijestiti o stanju stvari.
Inace dobila sam aspirin, folnu kiselinu i utrogestan.
Bitno je samo biti opusten, a ja sam se opustila cim sam vidjela da su oni svi nasmijani, raspolozeni i da se zezaju, odma mi je bilo lakse, pa sam i ja njih malo zezala.
Mirujem, uzivam, pa vidjecemo sta dalje.
Sretno svima koji cekaju aspiraciju, samo opusteno i prije sve prodje.
user posted image user posted image , a ako Bog da bice i puno user posted image user posted image

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3465
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 18:18:01   
majuša
LAVSATURN divne vijesti donosiš.Kada pišeš o tome osmjeh mi ne silazi sa lica a u isto vrijeme hvata panika šta će sa mnom biti u utorak.Možeš ti mene tješiti kao isvi ostali ali ja ne znam učiti na tuđim greškama , samo na svojim.Divno za folikule , hvala bogu ima dosta materijala. Lezi i odmaraj pa nam se javi u utorak .Ostale cure ću da pozdravim i poželim sreću za sutra.

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3466
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 18:28:50   
majuša
jelena 86 imaš pp.

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3467
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 18:42:33   
Jelena86
majuša, odgovorila...
žene moje, ja sam i danas bila na uzv...punkcija u srijedu ujutro, smanjena terapija na 1 merional i 1 cetrotide, brzo mi narasli (4-5 folikula od 17 i 18 mm) :) toncici, maji doboj, majuši i ostalim djevojkama koje su na punkciji sutra i prekosutra, čuvam fige da prođe što bezbolnije i da folikulići budu puni jajnih stanica, i na kraju lijepo oplođenih embrija...
ljubim vas i grlim jakooo, samo hrabro, hrabrice moje user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3468
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 18:55:29   
toncica
helga78 drago mi je da si se oporavila tako itreba . Glavu gore i ides dalje. user posted image user posted image
lavsaturnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sad lezi i odmaraj i da te sto prije prestane tibo. Jesi li ti to aspiraciju radila bez anestezijeuser posted image . Zelim ti mila da imas sto vise embrionauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helga78)
Neposredna veza do poruke: 3469
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:17:02   
toncica
majusa dusice moja kako si mi ti vidim da panicaris . Nemoj paniciti rekla sam ti . Budi dobra , znas da ja sutra dolazim u BL i ako nebudes dobra dobices po guzi. Hocemo li mi sutra na kafu , ako budem u stanju.user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3470
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:21:03   
toncica
Jelena86 mila moja SRETNO u srijedu na punkcijiuser posted image i da bude puuuuuno folikula.
Hoces li ti raditi sa anestezijom ili bez. Super si reagovala na ovaj kratki protokol kao sto si i sama rekla. Bas se radujem zbog tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Svima user posted image veliki user posted image user posted image
Maja Doboj SRETNO sutra i tebi i meni trebace nam puno srece kao i svima user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3471
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:41:49   
Jelena86
sa anestezijom, definitivno...radila sam prva dva postupka bez, tako da ako mogu birati, uvijek biram anesteziju user posted image
sretno :*

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3472
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:48:22   
majuša
Ej Tonci meni sutra muž dolazi ako bog da pa nisam sigurna....Šalim se drugarica mi rekla , koja je dobila bebe, da posle stopa mirujem malo da ne pucaju folikuli.Čućemo se u svakom slučaji.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3473
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:49:25   
lavsaturn
Radila sam sa anestezijom, mila moja.
A pretpostavljam da me boli ovoliko, jer ipak imam samo jedan jajnik, a on bio pun folikulica ( hvala Bogu na materijalu ).
Bas sam pricala sa dragim, da mi je sad malo zaviriti da vidim sta rade male ribice ( folikulici-jajne celije i spermici ).
A da vidite danas, muski imali najlaksi posao, a ustrtarili se gore nego mi zene ( HAHAHA ), a kad sam se posla saliti na taj racun, muski me blijedo gledali, sigurno su mislili ova pobudalila.
Majusa samo opusteno, vidjeces.Nisam se bojala, niti me je imalo bio strah, vec neka nervoza i trema, ali kad sam vidjela ekipu da se smiju i sale, da su raspolozeni svi do jednog, i ja se ukljucim u salu s njima i odma me sve popusti.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3474
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.4.2013 19:51:11   
majuša
Ej ljudi ja imam mali problem.Maloprije kada sam ustala( a čučala sam) osjetih da mi nešto izleti(izvinite na izrazu), odem u vc i šaka bijelog pranja....user posted image user posted image user posted image ,šta da radim, mislim privatno sam u apartmanu, nemam neke mogućnosti za kućno liječenje, da li je neka upala ne znam.....Joj poludiću majke mi , gdje sad i šta sad???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  137 138 [139] 140 141   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *