|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  248 249 [250] 251 252   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 8:10:56   
kolač
emice,drago mi je zbog tončice.želim joj sreću i da se sve završi kako treba.nešto sam se skoro vratila na neke stare postove i čitala o tebi.svaka vam čast i želim vam puno sreće u odgajanju sinčića.

pozdrav ostalim ženicama!sprema li se ko za sept.?

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 6226
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 12:12:45   
mrmot
Drage moje saborke da Vam donesem jednu veoma rdosnu vijest, PORODILA SE NASA TONCICA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sve je proslo u najboljem redu, dobila je konacno najvecu bitku u zivotu, Lena je rodjena oko pola 10h jutros i teska je 3 kg. Prava curetina s obzirom da je mama Toncica mala zena. user posted image user posted image user posted image Vjeruj te mi da pisem i placem od srece. Dace Bog i nama da budemo srecne majke a Toncica ce nam uvijek sluziti kao primjer da nema odustajanja i da se samo ide dalje! Pozdrav svima i jos jedna muzika za Lenu i ponosnu mamu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6227
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 12:29:25   
ema38
jupiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretna vijest neka je sa srecom nasoj tonci da joj L ena bude zdrava i ziva dugo godina i sretna u zivotu a svima ostalima zelim da dozivite istu radost
ljubim te mrmot
i veliki pozdrav za sve cure

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6228
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 13:10:21   
ivanai
toncice cestitke od srca,da je ziva i zdrava ljepota mala

_____________________________

moja dva sunca su stigla 5 marta... hvala ti boze...

(odgovor članu ema38)
Neposredna veza do poruke: 6229
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 13:35:43   
no idea
za našu tončicu i njenu Lenu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , neka su nam žive, zdrave i vesele! puno pusa!

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 6230
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 14:16:25   
harmonika
draga naša Tončice! Čestitam ti od srca. Neka ti je zdrava i vesela cijeli život tvoja Lena! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu no idea)
Neposredna veza do poruke: 6231
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 15:59:23   
kolač
user posted image user posted image user posted image bravo za našu tončicu!neka ti je živa i zdrava!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6232
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.8.2014 21:08:27   
glaxy g
Hej cure pozdrav.
Dok nisam zaboravila da vam odgovorim na pitanja. Sto se tice lijekova dosta su povoljniji u HR, najbolje da nazovete i raspitate se, ja sam kupovala u ljekarni Pablo Ilica 191c u Zagrebu, kada smo prelazili granicu prijabili smo lijekove na HR granici zbog povrata PDVa a na nasoj naravno nismo.
Bolovanje bez obzira da li je razlog trudnoca, ivf postupak ili nesro drugo umanjuje platu za 10-30% zavisi koliko u firmi skidaju,
tek kada odete na porodiljsko imate pravo na punu platu.
sve cestitke nasoj toncici,neka je lena ziva i zdrava a da se mama brzo oporavi.
i ja sam prije nekoliko dana postala mama jednog preslatkog djecaka.
veliki pozdrav svima i zelim vam da sto prije osjetite ovu srecu

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6233
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.8.2014 8:16:42   
harmonika
galaxy draga pa čestitamo i tebi user posted image user posted image user posted image neka ti je živi zdrav tvoj dječak! divne vijesti ovih dana!

(odgovor članu glaxy g)
Neposredna veza do poruke: 6234
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.8.2014 10:26:52   
kolač
glaxy g,čestitam!neka ti je živ i zdrav!user posted image user posted image user posted image
svima puno sreće!hoćemo još user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6235
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.8.2014 10:27:18   
ringer
Tonči neka je sa srećom.I ostalima ubrzo čestitali prinove.Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6236
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.8.2014 16:18:19   
ringer
Galaxy neka je sa srećom i tebi
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6237
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.8.2014 19:51:43   
Ajla 81
Tonci user posted image cestitam od srca neka ti je zdrava i ziva puno godina,a hrabroj mami veliki pozdrav user posted image user posted image glaxy g,i tebi neka je sa srecom pozdrav za sve ostale cure,zelim vam srecu i puno user posted image user posted image

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6238
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.8.2014 19:36:38   
wery
Toncici i galaksi cestitam vam od srca neka su vam zivi,zdravi i srecni dugo godina.Nadam se da cemo se i ja kao i sve saborke ubrzo obradovati kao vas dvije.Ja sam krenula u nove pobjede.

(odgovor članu Ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 6239
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.8.2014 10:36:27   
eva30
evo me nakon dugo vremena.cestitke toncici i galaksyuser posted image user posted image user posted image user posted image .kod mene sve ok.trudni smo 15 nedelja sa dve djevojcice.zelim svima da ostvare potomstv i navijacu i dalje zauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 6240
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.8.2014 9:43:04   
Rijada
user posted image user posted image user posted image
Cestitam toncice da ste mi zive i zdrave dugo godina.
Pozdrav za sve ostale

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6241
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.8.2014 21:26:17   
ringer
Eva draga sve najbolje.Brzo će i ostali mjeseci proći.
Pozdrav svima

(odgovor članu Rijada)
Neposredna veza do poruke: 6242
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 13:00:43   
kolač
Veliki pozdrav svima!user posted image Nadam se da ste sve dobro.Ima li ko da je pod terapijom?Ja jesam i sledeće sedmice bi trebala biti aspiracija.Nisam se javljala jer me već drma trema i nekoj samuser posted image fazi.Ako sve prođe kako treba,javiću.user posted image pozz

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6243
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 14:23:51   
harmonika
kolač draga samo naprijed. držim ti fige da sve prođe u najboljem redu. koliko si dugo bila na kontracepciji? ja cekam da dobijem,sada u septembru pa su mi rekli da se javim prvi dan ciklusa i tada ce mi reci sta i kako. pošto mije prvi put,da li bi neko bio ljubazan da mi objasni šta me sve čeka. znam ugrubo,ono,stimulacija,aspiracija,transfer ali me zanimaju sve pojedinosti. hvala

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6244
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 16:06:01   
kolač
Hvala harmonika.Popila sam jednu kutiju i pocela drugu. Ja sam na kratkom protokolu.Sve se završi za 15-tak dane,od prilike.Imaš i dugi,to ne znam koliko traje.
Znaš sigurno da sa tab.prelaziš na injekc.Količina i vrsta nisu,naravno,iste za svakog.Svaki dan u isto vrijeme primiš terapiju.Možeš sama da se bockaš ili da ti neko drugi daje.Ja sam prvi put išla u med.ustanovu,a posle sam krenula da se sama bockam.Nije srašno.Prate te na utz, stalno i onda kad ti folikuli budu dovoljno veliki,primiš stop injek. i posle 36 sati ideš na aspiraciju.Pod anestezijom ili bez.Brobala oboje,bolje da spavaš.Posle čekaš drugi treći dan,može i četiri pet, da ti jave za emrione,kakvi su i koliko ih i dogovorite ET.Sreća je stići i dotle,jer može biti da prosto ne dođe do tog ET.Preživila sam i to,nekako.NADAM SE da nisam bila duga i ako sam šta zaboravila da će se neko javiti i dopuniti.Svima puno sreće.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6245
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 16:51:25   
kolač
Žurila sam pa tek sad vidim da imam par grešaka,pojedenih slova,izvinjavam se.Hamonika,zaboravih reći,da se i posle asp.i et. malo odleži u medic-u.Sve pohvala osoblju,svi su divni.Dobiješ i terapiju posle asp. folnu,aspirin i utrogestan.to koristiš do bete i posle ako je poz.Čitav postupak je neizvjestan i stresan ali se moramo truditi da se opustimo koliko je god moguće.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6246
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 17:34:48   
harmonika
hvala ti kolačiću,sada mi je sve jasnije. vjerujem da je stresno,kako i ne bi bilo kada činiš nešto za šta ćeš da živiš. mene ne još ne hvata nervoza ali poznajući sebe sigurno hoće. boriću se da je svedem na minimum.
kaži mi još da li se ide na bolovanje odmah poslije aspiracije ili poslije transfera? moram se organizovati zbog posla. voljela bih da radim,tako bih manje mislila o svemu ali ako budem morala mirovati i to ću pregrmiti.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6247
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 18:15:43   
kolač
Od 2-4 dana je u prosjeku razlika od asp.-et.ja nisam iz bl a tu moram provesti najmanje 6 dana . ne bih mogla ni da hoću da radim.ti vidi ako ti je blizu kako ćeš.a posle et.možda je bolje odmarati.zavisi kakav ti je posao.Pozz

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6248
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 18:25:47   
Nova 86
Harmonika nije to nista strasno.Ja sam se prvi put bojala samo anestezije(do tada je nisam konzumirala user posted image ),ali znam da sam dusu svoju odmorila i znam da sam ih pitala sto me bude. Prvi put sam uzela bolovanje od aspiracije do bete,ali nisam imala potrebe,jer sam sutradan posle aspi.osjecala normalno bez ikakvih bolova,doduse sve smo mi razlicite.Drugi postupak sam mirovala od ET do bete,meni je lakse da odmaram tih dana i da nisam pod stresom.Nisam citala sve postove....kada si na redu? Izvini sto sam se ubacila kao padobranac....drzim ti fige!

Samo da javim ovima koje kupuju same terapiju da sam pronasla jeftiniju apoteku od Pablo Ilica,apoteka Filipovic. Kod njih je Menopur 145kn,a Dekapeptil 45kn ,dok je u Pablu Menopur 156,36kn i Dekapep.58kn.Ako neko ima nesto jos jeftinije neka javi.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6249
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.8.2014 18:39:36   
harmonika
ne plašim se ja anestezije,nema šanse da bih radila aspiraciju bez anestezije. jao,pobjegla bih glavom bez obzira.
ja sam iz BL,sve mi je tu na dohvat ruke,što je velika prednost. posao koji radim nije pretjerano stresan,pa bih radije radila,ali naravno da ću slušati doktoricu. meni će biti gore izležavanje i razmišljanje ali dobro šta da se radi.
ja sam na programu u novembru,sada početkom septembra treba da dobijem pa su mirekli da im se javim prvi dan ciklusa da mi daju uputstva šta god to značilo.

(odgovor članu Nova 86)
Neposredna veza do poruke: 6250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  248 249 [250] 251 252   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  248 249 [250] 251 252   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *