|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  258 259 [260] 261 262   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2014 19:39:50   
harmonika
drage moje evo i mene. pokvario mi se laptop pa cvakam sa telefona,grrrrrrrrrrrrrrrrrr. ja sam ušla u samu završnicu,još 3 dana bockanja pa u ponedjeljak prva folikulometrija. nadam se da će biti sve ok,jer ako mmi dodaju još koju bocu poludjeću. dosadilo više braćo moja mila! ali sve za user posted image novim curama želim sve najbolje.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 6476
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2014 22:33:01   
ringer
O Harmonika još malo bockanja.Vidiš kako brzo prođe.Šetaj,čuvaj se.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6477
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.10.2014 23:50:15   
Maksi13
Radila sam ja nalaze pre konsultacija a tad mi je dr Brankica rekla da trebam ponoviti neke pre postupka pa ne znam jel to sad kad treba da počnem sa microginonom ili baš pred sam postupak u decembru. Kako god, sačekaću 13.11. kad idem na UZ pa ću pitati šta dalje. Još 5 dana i krećem sa microginonom....

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 6478
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 11:54:18   
zabrigu
Kako mislite ne iztezati :-/ ja sam se bas jutros onako istekla jer sam sva neka savijena mozda od lezanja, pa nece mi to nasmetati valjda? :(

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6479
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 12:44:19   
ringer
Maksi mislim da se nalazi moraju ponoviti prije mikroginona,nazovi i pitaj.
Zabrigu ne isteži se da ti je stomak zategnut,bolje je uvijek kad je malo savijen,i nemoj da čučiš.
Pozdrav svima

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6480
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 12:47:33   
kolač
u medicu kažu da se ne kače zavjese,peru prozori i tako neki poslovi,to je neko istezanje,onda bolje miruj,bar za sada,dok ne prođe beta.ne diži teško.pozz

(odgovor članu zabrigu)
Neposredna veza do poruke: 6481
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 13:45:34   
harmonika
ringer,draga,čuvam se maksimalno. što od prehlade,što od nerviranja. posao mi nije težak ni pretjerano stresan. još 2 dana decapeptila i menopura pa folikulometrija. ja se osjećam sasvim normalno. nikakve smetnje ni nelagode nisam imala od svih ovih hormona. recite mi šta ide poslije te prve folikulometrije? da li mi uključuje još nešto ili se samo prati i čeka aspiracija?

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6482
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 14:02:34   
ringer
Harmonika kad sam ja bila na prvoj folikumetriji sve je bilo u redu i samo sam nastavila dalje isto.Sve zavisi od rezultata.Ako ne budu u granicama onda se doza pojača ili još nešto uključe.Ne opterećuj se time jer čim dobro podnosiš mora biti dobro.Meni su između prve i druge folikumetrije(2 dana razmaka) toliko porasli folikuli da sam i treću folikumetriju uradila za nekoliko časova.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6483
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 14:21:22   
harmonika
ringer vjeruj mi da trenutno nisam uopšte opterećena samo me zanima šta ide sljedeće. u početku sam baš bila opterećena a sada samo kažem kako bude biće,ništa promijeniti ne mogu. dala sam sve od sebe tako da nemam za čim da požalim pa šta mi Bog da. vjerovatno ću kada budem čekala betu da vilenim ali o tom potom. to je normalno. reci mi,kako si ti? kakvi su tvoji planovi? prosto mi nevjerovatno zvuči kada čitam tvoje postove. sve išlo super a onda -ništa se nije oplodilo. mogu misliti šoka. nisam ni znala da se tako nešto može dogoditi.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6484
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 15:13:51   
ringer
Tako i treba Harmonika.Mislili smo da ćemo opet na jesen u novi postupak,zvali nebrojeno puta,ili se oni nisu javljali ili su govorili da će nazvati.I ja sam mislila da svi prođu embriotransfer,nikad do februara nisam čula da se ne može oploditi.Nedavno smo išli privatno kod urologa koji je mužu rekao da s ovakvim spermatozoidima nema nikakve šanse za vto,čovjek nam je lijepo rekao da je to samo uzimanje para i stvaranje nervoze i stresa.Predložio mu je terapiju.Odlučili smo da ćemo odmoriti do nove pa krenuti s terapijom,nadam se da će mu nekad pronaći živ i normalan spermatozoid dovoljan za vto.U BL nam nikad nisu pomenuli da je vto nemoguća sa mrtvim spermatozoidima;govorili su da je dovoljan samo jedan.I kad je bila aspiracija rekli su da je u redu jer su izvukli 4 spermatozoida.Jedva čekam da se ova godina završi,sve nam je nešto naopačke pošlo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6485
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.10.2014 15:34:06   
harmonika
uf,pa ne znam šta da kažem na sve. neka ste onda pustili ovu godinu da prodje,pametno. nisam neki ekspert ali uvijek je bila priča da je dovoljan jedan jedini gospodin plivač. pa valjda će ga pronaći kod tvog muža. uglavnom,medicina iz dana u dan napreduje tako da ima vremena i nade i za nas.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6486
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 12:24:26   
ringer
Harmonika javi se poslije folikumetrije

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6487
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 13:51:20   
kolač
čekam i ja harmoniku da se javi.gdje ste nestrpljivabl i zabrigu?da li ste radile betu?ringer čula sam da bi trebalo da od nove godine bude i treći postupak o trošku fonda.bilo bi to dobro.koliko si ti puta radila?pozz

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6488
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 14:09:31   
harmonika
evo me drage moje. čitav niz peripetija mi se dogodio. juče me zvali iz medica da danas nema moje dr.Brankice. totalno sam se isfurala ali ajde rekoh barem su mi fino javili. danas odem i evo rezultata pa mi vi kao iskusne protumačite: 10.dan ciklusa-endometrij 6,1 mm. desni jajnik 11,8 i 3 puta 7 mm a lijevi 3 od 9,5 i 4 od 8,5. doktorica koja je radila folikulom. mi je rekla da nije zadovoljna a ja glupača toliko se šokirala da je nisam pitala zašto. i još mi reče neka ti je sa srećom a ja to naravno po svom shvatila kao "nema od toga ništa" eto šta ti je konstantni stres. poslije pitam sestru koja mi je davala terapiju (pošto su mi je i danas produžili) a ona kaže imaš odličan broj folikula samo su mali. endometrij je ok za 10.dan ciklusa. i sada ja pokušavam da se smirim (ali mi baši ne ide) i sve mislim da je to zato što je moj ciklus 32 dana. i kada sam prije radila folikulometrije uvijek mi je ovulacija bila 17 ili 18.dan pa sve kontam da je ovo za moj ciklus rano. ali to su samo moje misli. sutra sam opet u BL i to koooooonačno kod dr.Sanje pa ćemo da vidimo.
i na to sve,sjedem u auto i ono ni da se javi.crko mi akumulator. pa da malo dodatnog stresa nije na odmet.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6489
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 14:42:53   
ringer
Kolač draga obradova me.Radila sam samo jednom.Muž mi sutra radi spermogram i zakazaće se kod urologa pa ćemo vidjeti kakve su nam šanse

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6490
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 14:45:52   
ringer
Harmonika draga ne brini.Tebi će do ovaluacije porasti i folikuli i endometrijum.Rekla sam ti da su meni preko noći skočili i da sam 2 folikumetrije radila samo za nekoliko časova.Ne sekiraj se.Vidjećeš da će ti prekosutra biti veći.Je li ti opet folikumetrija za 2 dana?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6491
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 14:47:04   
kolač
opusti se,još će oni da rastu,mogu ti i povećeti terapiju.biće to ok.tek je to prva folik.vidjećeš kako će to ići.pa može za dan da idu za 2,3mm a tjeraju ih 18,19.meni su radili asp.sa folik.od 17mm.sreća ti je što ih ima više.
javljaj nam i dalje.navijamo za tebe.user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6492
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.10.2014 14:58:34   
harmonika
sutra ću ponovo na folikulometriju. danas nije bilo ni dr.Sanje ni dr. Brankice pa s obzirom na rezultat vjerovatno su me zbog toga naručili opet za sutra. nije mi jasno zašto mi dr danas nije objasnila da je u pitanju samo to da su folikuli mali za taj period. samo se traumiram. Joj ne znam kako sam se dovezla kući. pritisak je ovo ogroman a ja paničar.
eto javim vam se opet sutra. hvala vam do neba! sada mi je lakše. idem da drmnem ne pola, nego cijeli ananas!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6493
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.10.2014 15:40:34   
harmonika
evo me,stigla sam. danas na folikulometriji čak 13 folikula,malo su i porasli,u prosjeku 1 mm. nastavljam sa starom terapijom do četvrtka kada imam opet zakazanu folikulometriju. dr mi najavila mogućnost hiperstimulacije ali više neću da mislim neka bude šta će biti,ne vrijedi lupati glavu. nije dobro za ljepotuuser posted image
ringer kako ste vi danas prošli kod urologa?
pozdrav za sve

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6494
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.10.2014 16:44:43   
ringer
Eto Harmonika draga vidiš da rastu.Nema brige.Nama je urolog rekao da nemamo šansi za vto,nijedan spermatozoid nije pronađen,opet dijagnoza azospermija.Muž treba da radi kariotip-hormonski status.Treba nam uputnica,nadam se da ćemo završiti za koji dan.Zna li neko nešto o tome?Ako to bude u redu opet će na neke nove nalaze,rekao mu je da će ići korak po korak do uzroka.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6495
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.10.2014 17:33:29   
harmonika
ringer,draga ja zaista ne znam ništa o tome. znam samo da mi je jednom prilikom jedna drugarica pricala da ona ima kumu čiji je muž imao dijagnozu kao i tvoj i da su radili štošta i uspjela imje vto. radili su u mariboru. znam da vam je teško ali nije sve izgubljeno,slušajte doktora i uradite sve što je u vašoj moći.
što se tiče mojih folikula valjda će biti dobro. prosto ne mogu da utičem na to i ne želim više da mislim. valjda će narasti do neke normalne veličine. uvijek sam na folikulometrijama imala 17.ili 18.dan taj folikul od poželjnih 18 mm tako da sve mislim da su mali zbog toga što je još rano prepustiću se dr znaju oni bolje nego ja. ali da je dosadilo ovo bockanje jeste.
da li je neko imao tu hiperstumulaciju?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6496
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.10.2014 15:37:25   
harmonika
kuc,kuc ima li koga??? ostavile ste me samu user posted image user posted image user posted image
bila sam i danas na folikulometriji. opet sporo rastu ovi moji folikuli. ima ih k'o u priči ali su svi tek oko 11 mm a to je malo za 13.dan ciklusa. endometrij 8 mm. produžena mi je standardna terapija a uz nju su mi dodali i gonal,pa se sada bockam sa 3 gospoje boce dnevno. ja se sve nadam da ce mi oko 17-18.dana biti dobra velicina jer mi je ciklus malo duži nego prosječan. dr.samo kaže strpljenja,strpljenja....a bila sam se baš nekako opustila,prosto nisam mogla da vjerujem koliko i sada me ovo nasekiralo momački.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6497
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.10.2014 15:40:04   
ringer
Harmonika čekala sam da se javiš.nemoj da brineš,porašće,najbitnije je da ih ima,imaš još sedmicu do ovaluacije

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6498
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.10.2014 17:00:01   
harmonika
joj nadam se da hoce. vjerovatno vas smaram ali samo me vi razumijete. ovi dani su mi bas dinamični. sa posla jurim za Banja Luku pa nazad kući,sve nekakav stres. još na to sve svaki put kad odem druga doktorica a ja se baš navikla na dr.Brankicu,nešto sam se vezala za nju a nje nije bilo. danas kad sam je vidjela kao da sam se ponovo rodila.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6499
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.10.2014 17:45:03   
ringer
Ne sekiraj se bona,biće sve dobro,nebitno koja je dr. bitno je da uspije

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  258 259 [260] 261 262   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  258 259 [260] 261 262   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *