|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 10:09:45   
mrmot
Drage moje zenice da se prijavim i ja malo na forumu. Meni je danas 5 dan ET, lezim, simptoma nemam nikakvih, opet jedna jajna celija i tako. Harmonika draga samo polako, sve ce to biti dobro, pisala sam ti kako sam ja prosla u septembru prosle god. Veliki pozz za sve, idem leci

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6501
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 14:07:51   
harmonika
mrmot,draga već sam ti poželjela sreću putem privatne poruke ali evo i ovdje da ti poželim user posted image
ja sam vam drage moje sutra po 4.put ove sedmice na folikulometriji. dr mi je najavila aspiraciju oko cetvrtka ali još će se vidjeti sutra da li ove moje gospoje folikule napreduju ili će da me totalno dotuku. pozzzz

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6502
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 14:18:19   
eva30
da se malo javimuser posted image .mrmot sretno ni ja nisam imala simptome na zadnjem et a sada me dve djevojcice sutaju.jedinii simptpm i to 10-tak dana od et je bilo probadanje u jajnicima.harmonika opusteno,ja sam imala 6 icsi i 1 aspiraciju 14 dan a ostale 16 mecu sam imala precizno na 30 dana,navijam.ringer zao mi je,ali ne odustaj.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6503
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 14:42:40   
Maksi13
Pozdrav svima opet, pošto sam nova na forumu ne mogu da skontam ko ide decembra na proceduru, kao ja? Imam 13.11. zakazan UZ i valjda mi tad kažu nešto konkretnije...

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 6504
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 15:53:43   
harmonika
maksi draga prije svega srećno ti bilo. ja sam prvi put u postupku pa ti mogu reći šta te čeka,sve mi je svježe. pretpostavljam da si počela sa mikroginonom. vjerovatno će ti na taj dan kada imaš zakazan ultrazvuk dati šemu i tada počinje bockanje. bockaš se decopeptilom do 3 dana ciklusa a onda ide pola decop.i 2 menopura do 9.dana a zatim 10.dan prva folikulometrija. meni su terapiju produžili i dodali mi još i gonal f,pa evo 2 dana primam 3 boce. sutra imam ponovo folikulometriju i mislim da mi je to dan D. imam 13 folikula,dr Sanja mi je najavila i mogućnost hiperstimulacije,ali su folikuli mali pa su mi zato dodali gonal. javim vam sutra kako sam prošla

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6505
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 15:59:02   
ringer
Žene neka ste se javile.Sretno i pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6506
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 15:59:48   
Maksi13
Harmonika hvala puno na objašnjenju, meni je prvi postupak pa zato ne znam još šta me sve očekuje, mada sam dosta čitala ovde....

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6507
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 17:47:19   
kolač
Harmonika,biće to u redu,samo polako.Vjerujem da ti je bockanje dosadilo.Ne znam da li primaš u ruke i stomak?Meni su prvi put ruke bile modre,nisu imali gdje više da bockaju,stvarale se neke gutice.Posle sam u stomak i bolje je.Držim ti fige da to sve izguraš.Mrmot,sretno.Obraduj nas malo.Nije bilo dugo prijavljenih poz.beta.Pitam se i dalje šta je sa Zabrigom i Nestrpljivom.Dak pozdrav i tebi,uživaj!Ringer,hoće li mužu dati neku terapiju?Da li je uzimao Profertil?Sve vas user posted image

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 6508
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 17:49:57   
kolač
Moja greška,nije to bila trudnica DAK,mada i nju pozdravljam,nego Eva.Za tebe važi ono"uživaj"!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6509
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 18:02:06   
ringer
Kolač draga nisu mu dali nikakvu terapiju,dok ne uradi taj kariotip.Pio je fertilplus 8 mjeseci i dr je rekao da ne pije više jer ne smije

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6510
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 18:40:26   
kolač
Valjda su te isto kao profertil.Sastav su uglavnom vitamini,minerali,amino kis.Pa daće mu sigurno nešto,posle tih nalaza.Mora da postoji nešto.Ne brini.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6511
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 19:02:44   
mrmot
Hvala Vam drage moje cure na lijepim zeljama, iskreno se nadam da cu Vas obradovati. Harmonika i sve djevojke koje su u postupku ili pripremama zelim od srca mnogo uspjeha.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6512
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 20:30:28   
harmonika
evo sad baš računam. do sada sam primila 25 decopeptila,12 menopura x2 (jer primam po 2 na dan) i 2 gonala.ne mogu se požaliti da su mi ruke stradale,ništa me ne boli i ima mjesta za još dvjesta!!! hahahahaha,malo šale. tačno je neko dobro primijetio nema odavno pozitivne bete na forumu. mrmot,sve su oči uprte u tebe. OBRADUJ NAS PLEASEEEEEE!!!

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6513
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 22:26:16   
artist
Harmonika zelim ti puno uspjeha i budi nam pozitivna kao i do sada samo opusteno i bice to sve ok.Kod mene to sve nesto kilavo ide vjerujte da neznam ni dokle sam stigla, kod mene je sve nesto bezveze ali mi je drago da barem nekom ide kako treba.Pratim ja vas redovno ali se slabo javljam

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6514
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.10.2014 22:48:11   
harmonika
artist draga,hvala ti na podršci. samo naprijed,guraj nekako,kilavo ili ne,bitno je da se nešto dešava. najgore je ne učiniti ništa a očekivati čudo. uspjeće,MORA,KAD TAD. Grlim vas sve i ljubim,zaista mi pomažete.

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 6515
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.11.2014 16:05:15   
harmonika
evo harmonikice kući. danas je raspoloženje na nivou user posted image imam 4 vodeća folikula od po 14 i 14,5 mm i još pregršt manjih oko 12 mm. endometrij 8,5 mm sve u svemu predahnula sam. i danas sam primila terapiju a i sutra ću pa u ponedjeljak opet u BL. najvjerovatnije u srijedu aspiracija ali još će se vidjeti.tako vam je to kod mene jedan dan user posted image a drugi user posted image
sve vas grlim i ljubim

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6516
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.11.2014 17:12:06   
kolač
Eto vidiš da ide sve kako treba.Ako bude u srijedu aspiracija,u ponedeljak bi trebala prestati sa terapijom i dali bi ti stop injekciju.To je 36 ili 38 sati prije asp.pa onda se uglavnom prima kasno uveče.Moguće da u pon. i primiš red.terapiju a uveče stop.Javićeš ti nama kako ide.Sretno!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6517
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.11.2014 17:48:33   
harmonika
hvala kolač,naravno da ću vam se javiti. jao nikad kraja ovim bocama. ali ajde kad sam mogla ovih 40 i kusur mogu još 6 ili 7user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6518
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.11.2014 18:29:12   
vanchi88
mene zanima samo, da li sanja svima daje bukvalno istu semu/terapiju za postupak?
pocinjes sa microginon,pa bockanje i ostalo sta slijedi? mene zanima,sta ako neko ne reaguje dobro na neku od tih stimulacija, nisu sve zene iste....pitam samo jer nisam previse upucena...jedno vrijeme sam bila pacijent dr Brankice ali bese davno.

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6519
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.11.2014 9:01:31   
mrmot
Vanchi88 ne daju svima istu terapiju. Na osnovu nalaza i slike prvog UZ oni odredjuju terapiju. Ja npr na gonal f i menopur u kombinaciji uopste nisam reagovala dok sam npr na klomifen+menopur+cetrotide odreagovala. Sve terapije su razlicite a kada se krene sa folikulometrijama oni smanjuju ili povecavaju dozu, dodaju ili izbacuju odredjeni lijek. Nista se ti ne sekiraj. Ja vec treci put prolazim kroz sve ovo i jako sam dobro upoznata sa svim.
Harmonika rekoh ti ja da se opustis i da ce sve biti ok. Drzim fige za sto vise kvalitetnih jc.

Pozdrav svima

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 6520
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.11.2014 9:02:12   
harmonika
vanchi draga puno pozdrava. koliko sam ja skontala šema je uglavnom slična. pretpostavljam da ako neko ima problem sa hormonima da mora biti u skladu sa njima a ostali na otprilike istu terapiju. ja sam na dugom protokolu. to podrazumijeva 20ak dekapeptila i 7 menopura ali kod mene su folikulo bili mali pa su mi dodali gonal f tako da mi je terapija produžena evo već 7 dana. sve to zavisi od te prve folikulometrije. ako nešto tada ne štima dodaju ti nešto a ako je sve ok onda se čeka aspiracija. uglavnom sve se to u hodu rješava. mislim da kada se radi prvi postupak da je to sve na rizik jer niko ne zna kako će neko reagovati na terapiju.

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 6521
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.11.2014 21:28:00   
ringer
Harmonika odlični rezultati.Brzo će i aspiracija i et.
A šema je dosta slična,ako nešto ne štima na prvoj folikumetriji onda mijenjaju.
Pozdrav svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6522
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 2:43:50   
vanchi88
Hvala vam na objasnjenju, cesto ja vas citam pa sam nesto pocela razmisljati o tome da li je svima ista
Divne su one doktorice, meni je samo zao sto nisam kod njih isla od pocetka nego tek pred kraj svega (odselila se za kanadu)...
Zelim vam puno srece!

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6523
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 10:59:23   
Aleksandra77
E Mrmot, pa jesmo li mi to bile isti dan? Nedelja? Evo danas je meni 6 dan od embio transfera. Takodje samo jedna jajna celija je vracena, koliko je i izvadjeno. Mene bole grudi, jajnici me zigaju, ali sam realna. Niti se nadam previse, niti odustajem.

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6524
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 12:34:25   
ringer
Aleksandra draga sretno.Jesi li prije radila vto?

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  259 260 [261] 262 263   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *