|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 21:03:18   
harmonika
Hormoni biljka H O R M O N I,kakva crna user posted image iš,vještice,iš,iš!
eh,drage moje sve se suočavamo sa istim primitivizmom. ja prođem kroz grad sa djevojčicom od mog brata ( ne trebam ni da napominjem koliko je obožavam) i svaka druga ženturina koja me sretne pita a šta ti čekaš??? ljudi ne razmišljaju šta pričaju,lupetaju,ne znaju da se nekom srce slama.
okitila sam danas jelku,ali cisto reda radi. ma ne dam dušmanima da vide da nisam baš najbolje. vratiću se ja u život,jača nego ikad!!!!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7001
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 21:20:54   
biljka
Daj Boze da je tako harmoniko.
Nego da i ja ispricam nesto. Mamina jedna od koleginica zna u kakvoj sam situaciji i prosle godine poslije laparaskopije sretne ona mene rano ujutru dobro jutro ja cu njoj, a ona jesi li trudna, nervozna ja rane jos bole, svrbe ma svasta nesto u mojoj glavi. Kazem ja njoj, sta vas boli briga, necete ga vi hraniti i otada ona me ne pozdravlja. Sta cu dodadilo mi to vise.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7002
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 21:38:50   
harmonika
E neka si joj odbrusila!!! a zašto si išla na laparaskopiju? mislim da će i mene prije drugog postupka poslati da je radim a veće kukavice na cijelom svijetu od mene nema! a još kad budem morala svima da objašnjavam gdje sam bila,šta sam i zašto radila zlo mi je!
ja danas 5 puta zvala medico s da se naručim za konsultacije,niko se ne javlja.pokušaću još dan,dva pa ako se ne jave ide harmonika kod njih lično!!!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7003
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 21:56:55   
biljka
Trazili u mediko, prohodnost jajovoda, ako je to u redu onda posalju na inseminaciju. Pisala sam da sam za svoj rodjendan imala inseminaciju i nije uspjela.
Ja radim sa 30 zena, to je da se ukokas, a nemaju pojma o zivotu, sve domacice a djeci kupuju klatise, ko ce praviti.
Neka si okitila kucu. Ja sam jelku juce, ustvari moj bosandjeros je okitio.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7004
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 22:41:21   
harmonika
E moje žene,koliko nama za sreću treba...samo trocifren broj,pozitivna beta! ja do skoro nisam ni znala šta je beta. kasnila mi user posted image dr me pošalje da radim betu,ja luda mlada nisam znala ni da pitam šta je to. uradim kad ona 520,dr mi čestita,ja zbunjena,nismo to ni planirali ali što kažu najbolje je tako,kad se ne planira. za dva dana na UZ se vidi mešak,sljedeći dan spontani,nisu mi čak ni kiretažu radili,otišlo samo od sebe. tada nisam ni slutila kakva me golgota čeka,jer pobogu ostala sam trudna i bez truda. da mi je sada takva beta,dala bih sve!
a opet kad počnem razmišljati,MORA nekad biti pozitivna,MORA!!! Kad je bila prirodno,mora i uz pomoć svih onih zaje...cija. M O R A,kad tad

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7005
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.12.2014 21:01:42   
ringer
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7006
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 9:47:41   
kolač
Biljkaaa,kako si?user posted image Brojiš sitno do bete.user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7007
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 10:40:53   
biljka
Kolacicu hvala na pitanju. Nervozno i napeto. Jutros mi krenula krv iz nosa. Nikada mi ne krvari nos. Bolje gore da je krenula nego dole. Pa sam se prepala. Kako si ti i kako su zenice sve?

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7008
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 10:42:40   
kokouli

IZVORNA PORUKA: biljka

Kolacicu hvala na pitanju. Nervozno i napeto. Jutros mi krenula krv iz nosa. Nikada mi ne krvari nos. Bolje gore da je krenula nego dole. Pa sam se prepala. Kako si ti i kako su zenice sve?

To je dobar znak ...cuvam fige za betu veliku.user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7009
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 12:04:31   
BraMar
Biljka drzim fige!!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7010
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 14:03:39   
harmonika
Biljkaaaaaaaaaaaaaaa to je definitivno dobar znak! počeću ja da sviruckam polako a u petak ću da opletem jedno kolce za bebu/bebe!!!

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 7011
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 15:12:10   
biljka
Zenice moja, hvala vam sto me bodrite, ali ja mislilm da je to od napetosti, jotros sam bas bila napeta i nervozna. Uf bas da se ukokas, ovo do bete je najgore. Ustvari, ako je docekam

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7012
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 15:16:49   
kolač
Dobro sam Biljka.Ne znam za to krvarenje iz nosa,ali ako je to neki dobar znak,onda u redu.Drži se.user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7013
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 15:21:21   
harmonika
Meni se čini da je neka od trudnica pisala da joj se isto desilo dok je čekala betu. to hormoni rade,valjda raste nivo progesterona pa zato. biljka drži se,još malo.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7014
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.12.2014 16:13:25   
kokouli
IZVORNA PORUKA: biljka

Zenice moja, hvala vam sto me bodrite, ali ja mislilm da je to od napetosti, jotros sam bas bila napeta i nervozna. Uf bas da se ukokas, ovo do bete je najgore. Ustvari, ako je docekam

Meni je to bio simptom ,jedan od kad sam bila trudna ...nije to od napetosti mila ....user posted image Izdrzi jos malo.

< Poruku je uredio kokouli -- 22.12.2014 16:14:11 >

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7015
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 12:05:58   
biljka
E moje zenice, javljam vam tuznu vijest. Beta manja od 2. Jutros mi krenulo smjedje, nazovem mediko, kazu da dodjem i uradim betu.
Sve vas puno pozdravljam i ljubim.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7016
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 12:19:09   
kolač
Moja Biljka,baš mi je žao...ne znam šta da ti kažem.Bože, pa šta je ovo?Baš sam se nadala da ćeš uspjeti
Nedaj se!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7017
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 12:53:18   
harmonika
Jao biljka,jaoooooo....šta reći a ne zaplakati. baš sam se nadala da će to tvoje ispasti na dobro. vraćene blastice,ti pozitivna,sve je nekako slutilo na pozitivno. o bože, šta se ovo dešava??? ja sam zakazala konsultacije ali ne znam,kad ovo sve čujem,možda je bolje ići negdje dalje.vidjeću još.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7018
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 13:27:29   
ringer
Biljka draga šta da ti kažem????Nemam riječi.Neće nas pa neće

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7019
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 13:44:46   
biljka
He zenice moje, nadala sam se i ja. Reko hajde icu ovdje jos jednom da me savjest ne pece, da ne ulazim u kredite kada ovdje imam besplatno. Probala sam i ovdje. Idem dalje. Sto bi ovi nasi susjedi rekli kada prodju blagdani zovem ih, ide biljka u Sloveniju.
Sto ti rece harmoniko ovo je osjecaj sto kida dusu.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7020
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 15:28:11   
kokouli

IZVORNA PORUKA: biljka

He zenice moje, nadala sam se i ja. Reko hajde icu ovdje jos jednom da me savjest ne pece, da ne ulazim u kredite kada ovdje imam besplatno. Probala sam i ovdje. Idem dalje. Sto bi ovi nasi susjedi rekli kada prodju blagdani zovem ih, ide biljka u Sloveniju.
Sto ti rece harmoniko ovo je osjecaj sto kida dusu.

Oh biljka stvarno mi je zao ,tako sam navijala za tebe od srca .Znam kako boli ,ali naprijed se mora .Nedaj se .user posted image user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7021
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 15:37:17   
harmonika
o da,razara dušu,kida srce... ja sam na dan bete bila katastrofa,muž zabranio da me iko zove i da mi dolazi i hvala mu do neba zbog toga. isplakala sam se kao nikada u životu... drugi dan kao malo bolje,pustila sam mamu da dodje,jadna umirala je zamnom. treći dan otišla na posao i to mi je bio najpametniji potez. evo prošlo je mjesec dana. vratila sam se u život. naručila sam se na konsultacije za novi postupak,a nekako mi se ne ide sve ispočetka. ali šta ću kada mi je takav put sudjen,moramno se boriti i biti jake do cilja!

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7022
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 15:48:12   
kokouli
Meni beta bila 4,5 nisam ni suzu pustila vjerujte ,precrklo nesto u meni od kad sam bebu izgubila zimus .

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7023
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 16:26:02   
biljka
Kokoulu nisam znala da si izgubila bebu, zao mi je.
Moj muzic je u vecem soku nego ja. Imao neki sastanak ranije pa je morao ici na posao, tako da sam ja otisla kod porodicnog po doznaku i kod mame. Prije nego sto sam otisla kod mame, morala sam otici kod drugarice sto ima malu bebu samo da osjetim miris bebe i lakse mi malo. Sto rece harmonika najgore mi je bilo vidjeti mamu, vidim ja da je njoj tesko, teze nego meni. Cure moja hvala vam do neba na svemu.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7024
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 17:12:08   
kokouli
Jesam ,jedva zatrudnila ,pa mised u 10 nedelji ,prirodna trudnoca ...

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prosjecna starost RR forumasice
teacher75

Zanima me kolika nam je prosjecna starosna dob, pa odgovorite: koliko imate godina?

manje od 20 (4%)

od 20-25 (19%)

od 26-30 (42%)

od 31-35 (27%)

od 36-40 (5%)

vide od 40 (3%)


Broj svih glasova: 195

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *