|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 13:46:18   
mionab
Evo i mene.ET prošao dobro.Vratila sam 3 embriona, dav dobra, treći loš ali može pomoci da se desi trudnoća.Sad odmaram.Ne treba samo ležai.Lagana i umjerena aktivnost.
Nikitan ja sam za cistu koja je bila prošli put pravila smjeu zelene gline i stavljala na jajnik kao oblogu par dana.kažu da je to jako dobro ,čisti jajnike, harmonika je u pravu za čaj.Isto trebaš koristiti.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7276
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 13:57:51   
nikitan
artist primila me dr. brankica ,bogami im je jutros bila guzva,puno zena je bilo na folikulometriji,neke su dosle i na embriotransfer,a neke i na aspiraciju,bili su jedan par radila zena betu,i bila joj 300,tako da je bilo i veselih vjesti,a jedna je zena bila isto na beti,i nista nije uspjelo,tako da je bilo i tuznih lica,svega sam se nagledala,

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7277
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:00:27   
nikitan
mionab samo mi objasni kakva glina,kako da pravim smjesu,i obloge kolko cesto da stavljam,prvi put to cujem,i probala bih sve ,samo mi objasni kako,hvala puno,i neka si vratila sva tri,tako i treba,vise embriona povecava se sansa za trudnocu,

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7278
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:00:37   
harmonika
mionab user posted image user posted image user posted image neka ti se bebe prime i da nas uskoro vučeš za nosić!!!kada je beta? znači ne mora se strogo mirovati. odlično!!!
meni iz medica uzvratili na mail,nalazi su ok ali bi bilo poželjno da ponovim tu hlamidiju.
sljedeći mjesec hormoni a usput i trombofilije. kada sam nekidan išla u BL da radim briseve odem na paprikovac da uradim trombofilije ali mi porodični napisao na uputnici da tražim nalaz na trombof.a nije precizirao koje a ja nisam imala nalaz iz medica. ja rekoh neću se sad svađati,da se ne stresiram pa ću i to da uradim kad budem hormone.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7279
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:01:17   
nikitan
harmonika molim te kazi kakav caj trebam kupiti,i to bih probala,pa nemoze mi caj odmoci

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7280
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:13:18   
harmonika
čaj od kunice imaš u svim apotekama. ja više vjerujem čajevima nego tabletama,sama sam se uvjerila u više navrata da su učinkovitiji a nema nuspojava. nalivaj se,imaj ga stalno u flašici kod sebe ako radiš,gutljaj po gutljaj,polako i vidjećeš da će cista nestati.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7281
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:17:22   
mionab
Nikitan, to je zelena glina , imaš u apoteci kupiti.Ok 5,5 km košta.Razmutiš je sa vodom i ostaviš da stoji do sat da se rastvori(uvijek pripremaš za jeda dan da bude svježa).U staklenoj posudi(čaši) sa drvenom kašikom.Nakon toga naneseš na pamućnu krpu i staviš na jajnike i mali stomak.Ja sam samo na ovaj janik gdje je cista.Stavljaj uveče prije spavanja .Ja sam i ujutru ( pošto sam išla na posao , dosjetila sam se da stavim na uložak i i zalijepim to sve finouser posted image ).
Harmonika, daj Bože da uspije.Super za briseve.Trombofilije koje na paprikovcu ne rade, zapišu ti i to odradiš u konzilijumu( ne rade čini mi se PAI i još nešto).

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7282
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:18:24   
mionab
Betu napisali za 16 dana. 15.marta.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7283
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 14:35:00   
nikitan
hvala vam puno,mionab i harmonika,

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7284
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 16:07:34   
artist
mionab drago mi je zbog tebe drzim fige za veliku beturinu.Sad cu i ja da se bacim na čajku od kunice, kod mene jos nema ciklusa ali sam danas zvala za svaki slucaj da vidim rade li sutra, pa su mi rekli da rade od 9 do 3.I rekli su mi ako danas dobijem do tri sata da dođem sutra ali tri je proslo i nista tako da preskacem nedelju vjerovatno ponedeljak

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7285
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 17:39:00   
kolač
Mionab,sretno!Nikitan,ako si u mogućnosti,nabavi čaj u apoteci dr Čurčića,za ciste.Dobar je, a obara i fsh.Sigurno i provjereno.On ima apoteke U Bijeljini,Brčkom,ne znam gdje još.Provjeri,ne znam ni odakle si.Sretno svima.Pratim vas stalno,ali nemam nekih novosti da bi ih podijelila sa vama,nažalost.Pozdrav

(odgovor članu artist)
Neposredna veza do poruke: 7286
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 19:37:22   
dobro
kod mene samo nekeo komplilkacije,od silnih pregleda u zadnje vrijeme ukljucujuci hsg,histeroskopiju dobila sam upalu materice,
pojavljivao mi se neki sukrvicast sekret pa sam par dana hodala kao luda,mislila da sam dobila ko zna kakvu bolest..otisla kod svog ginekologa propisao mi panklav i polyginax..kaze da nije cudo s obzirom cemu sam se podvrgavala..dosla danas u bl,planirala u pon.da radim briseve ponovo kad ono izgleda user posted image ..popijem jutros dabroston da odgodim menst,al izgleda bez uspjeha ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , a vec sam trebala kompletirati nalaze za medico,bojim se da me ne izbace iz protokola user posted image user posted image

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7287
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 19:51:37   
nikitan
dobro,nemoj s tolko bojati,sto bi te izbacili iz protokola,kad mognes sve nalaze skupiti ,odraditi,uvjek ce te primiti,tako je to kod sviju nas,uvjek se nesto iskomplikuje

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 7288
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 19:54:35   
nikitan
neznam otkud to da sama pijes dabroston,svako ima svoje misljenje ok,ali ja nebih tako,nije se stim igrati,neznam valjda ti opet znas sta je najbolje za tebe,

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7289
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.2.2015 20:02:51   
harmonika
Dobro,draga nemoj da se brineš i bez potrebe stresiraš,neće te izbaciti iz protokola. I ja sam u maju a samo sam briseve odradila i to hlamidiju moram ponoviti a ne brinem se,ima jos 2 mjeseca. bitno je da nalazi budu ok. kada si radila histeroskopiju?

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7290
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 0:49:45   
dobro
Ranije mi je ginekolog ukljucivao dabroston;pa sam bila slobodna ovaj put da ga sama ukljucim;ono sta su dvije tabletice progesterona u poredjenju sa onim sto slijedi.. ;) al i dalje imam tu sukrvicu;ne znam da li da odgodim briseve za sledeci pon.ako kazete da cu ipak ostati za maj iako necu imati sve nalaze u martu ili da radim ovako? Histeroskopiju sam radila u desetom mjesecu prosle godine;nadjeni su mi neki mikropolipi za koje mi je dr sanja rekla da ne mogu uticati na uspjesnost vto..a dr koji mi je to radio tad ih nije otklonio,jer je nazalost zeljeo uzeti novac dva puta,al ipak planiram do maja da ih otklonim;prosto da ako ne uspije postupak ne krivim sebe sto nisam i to uradila kad sam imala toliko vremena..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7291
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 9:02:50   
harmonika
Dobro,nema smisla da radiš briseve dok imaš sukrvicu. ja sam radila prošli ponedjeljak i pojavila se tasukrvica samo na brisu ( nije mi se vidjelo ni na vešu) i dr mi je odma rekla da će vjerovatno rezultat biti lažan ili ga neće biti tako da ti nije pametno da ih radiš jer ćeš vjerovatno morati opet da ih ponoviš.
jesi li odradila hormone?
ninuška??? kakvo je stanje?
kolačiću,a da pokušaš još jednom? ne znam šta se desilo sa onim trećim pokušajem o trošku fonda,sad su se ućutali?!
gdje nam je biljka?

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 7292
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 9:48:04   
soma
Evo i mene,dobila u petak ali idemo dalje sad se spremam za aprila ..od 3.3 pijem mycroginon pa 18 dan na ultrazvuk,sutra se moram naruciti za 20 mart

< Poruku je uredio soma -- 1.3.2015 9:52:25 >

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7293
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 9:55:13   
kolač
Draga harmonika,za sad ništa.Možda je glupo što se uopšte ponekad javim kad nemam šta novo reći,ali prosto ne mogu da vas ne pratim i možda, ako nekom mogu nekako da pomognem,kao što sam napisala za čaj Nikitan.Vama koji se spremate ili ste krenule u postupak,puno sreće!

(odgovor članu soma)
Neposredna veza do poruke: 7294
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 9:59:30   
harmonika
Soma šta da ti kažem,žao mi je. Ali glavu gore,nema mjesta za tugovanje već se što bolje opusti i pripremi za vto.
Da ti pravo kažem ja nisam htjela da radim inseminacije. Njihova uspješnost je zanemariva,samo gubim vrijeme a mnogo sam ga izgubila. Nekako logično mi je da će prije uspjeti IVF/ICSI postupak jer ti tu oni i oplode i sve odrade pa poslije kako bude a kod IUI urade ono što spermići i prirodno rade. Doduše centrifugirani spermići ali svejedno.
želim ti više sreće sada u ovom postupku.
Ima nas dosta na forumu,nadam se pozitivnim betama user posted image user posted image user posted image i user posted image user posted image user posted image
tako je prošle godine bilo u periodu od aprila do juna. dosta je žena zatrudnilo. a sada se uobrazile neće da nam jave srećne vijesti!???

(odgovor članu soma)
Neposredna veza do poruke: 7295
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 10:04:07   
harmonika
Kolač,razumijem te potpuno. Fizički,psihički a posebno finansijski smo iscrpljene sve do jedne. Neuspjeh čovjeka dotuče,da pomisliš šta je meni ovo trebalo?
Suvišno je bilo šta reći,ti najbolje znaš kako se osjećaš. Nije glupo što se javljaš. Skidam kapu,podržavaš nas i pritom činiš dobro djelo. Hvala ti do neba. Tvoje riječi su uvijek na mjestu i šta da ti kažem osim hvala!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7296
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 10:25:51   
soma
Harmonika,dr Brankica je predlozila ins.jer se muzu poboljsao sper.ja nisam ocekivala da ce uspeti tako da nisam razocarana,nego me sestra prepala da cu pauzirati ovaj mjesec,ali nemam potrebe sreca.meni rekli da jedem ananas,smokve i sjemenke..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7297
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 10:35:46   
nikitan
kolac,nemoj da mislis da nema potrebe da se javljas,javljaj se ,meni pomazete svi,puno mi znaci da se ovde na forumu druzimo,cujemo nesto korisno jedne od drugih,i lakse mi prođe vrijeme,i cjela ova borba,jer u stvarnom zivotu je malo ljudi koji to razumiju kad nemaju ovakvih problema,

(odgovor članu soma)
Neposredna veza do poruke: 7298
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 10:38:09   
nikitan
nekome uspije nekome ne,nema pravila,valjda je neka sreca u pitanju,ali dok zelim i imam zelju pokusavati,trudim se pokusavam, pa zato se i nadam da cu jednom uspjeti,valjda,kao i svima zenama ovde zelim da uspiju,da dobiju svoju bebicu,jer nema veceg blaga na svjetu,ljubim vas sve puno puno.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7299
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.3.2015 10:40:36   
mionab
Soma žao mi je ali treba se truditi , idemo dalje.Želim ti uspjeha u postupku i da sve ide kako treba.Ja odmaram, već me leđa bole od ležanjauser posted image .Gledam kakvi su mi embrioni bili prošla 2 puta.Sad su mi transfer uradili 2. dan od aspiracije a ranije 3.dan.Ne znam da li je to dobro ili loše.Kako bude, neću da se previše sekiram.Ja ove oznake za embrione ne razumijem.
Kolač samo se ti nama javi draga.Najbolje se ovdje razumijemo.

(odgovor članu soma)
Neposredna veza do poruke: 7300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *