|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  311 312 [313] 314 315   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 11:10:45   
harmonika
Mikice,žao mi je,zaista. O Bože ima li te? pa zar nikom na forumu da uspije???? lejla kako si ti? ako se ne varam ti sada čekaš betu? srećno mila.
nikitan i maksi kako bockanje?

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 7801
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 11:22:08   
lejla145
Harmonika hvala mila,trebala bih u srijedu raditi betu inače sve simptome imam kao da ću dobiti.Stvarno je tužno što na forumu nigdje pozitivne bete a ima nas.Juser posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7802
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 11:35:32   
harmonika
Lejla držim ti palčeve i navijam od srca. S obzirom da cu i ja uskoro u postupak bilo bi mi lakše kada bi na forumu bilo pozitivnih rezultata,ovako nekako imam osjećaj kao da nemam čemu da se nadam. ti simptomi su čudo. isti su i za user posted image i za user posted image na nama je samo da strpljivo čekamo i nadamo se.
ja sma krenula u svakodnevne šetnje po 4 km,izbacila sam gazirane sokove i suzbila slatkiše. eto rekoh da nešto uradim za sebe. na poslu sam se ludača prijavila za nekakav projekat za napredovanje u struci pa se sad pitam šta mi je to trebalo. mada,čini mi se najbolje funkcionišem pod stresom,zvuči suludo ali tako je. onda nemam vremena za razmišljanje o glupostima
ringer jesi li ti riješila kariotip?

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 7803
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 11:46:32   
Maksi13
Pozdrav svima, evo da se prijavim kad me harmonika spiminje. ;) Kod mene u suštini sve u redu i ništa novo. Bockam se, pijem folnu, treba da kupim ananas...malo se osećam kao balon, grudi bole...ali valjda tako treba.

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7804
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 13:33:40   
nikitan
evo da se javim,jutros bila na folikulometriji,imam 2 folikula od 8 mm,i jedan od 9 mm.endometrijum 4,2 mm,eto kupila jos jedan ananas pa cu prekosutra ujutro opet na folikulometriju,user posted image

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7805
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 14:28:34   
kolač
Mikice,user posted image žao mi je.Pa šta je ovo?

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 7806
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 17:02:17   
Maksi13
Opet ja...sa pitanjem: kad treba određenog dana dodati još jednu injekciju (gonal) jel se bocka sa obe u isto vreme (npr. u 16h) tj. prvo pola decapeptila pa onda gonal? Nešto se ne sećam da su mi rekli nešto o tome u BL osim kog datuma se dodaje gonal. Hvala unapred na odgovoru! Pozzz

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7807
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 17:18:06   
nikitan
mozes u isto vrijeme,a i nemoras,kad god tebi pase,ali vazno je da se pridrzavas njihovg protokola,tacno datum kad su ti rekli tad pocni ,nevezano u koje vrijeme,ali isto je vazno da svaki dan dajes sebi injekcije u isto vrijeme,to je vazno,isto vrijeme davanja.tako bar ja mislimuser posted image

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7808
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 17:23:02   
nikitan
mikice zao mi je, kolko se sjecam tvoji embrioni su bili zamrznuti,jel tako?kolko vidim po forumu iskustvu drugih zena,embriotransfer sa zamrznutim embrionima jako malo uspjeva,skoro nikako,ali sta mozemo kada ih bude viska onda se mora zamrznuti,nista odmori se dobro pa opet u postupak,kad mognes,

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7809
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.3.2015 23:16:30   
crvena ruza
mionab hvala puno sto si mi objasnila i ohrabrila sada cemo cekat sta ce reci urolog,ringer da desavaju se cuda ali se samo pitam zasto nije u ove tri godine ali treba biti strpljiv...samo me strah bas ovo sto jabuka21 kaze da nece biti mladi ste, i onda godina za godinom ono nista ...citam na forumu neki recept za povecanje pokretljivost napravicu,onda vitamine itd vidjecemo sta ce da bude,a koliko kosta inseminacija?Hvala sto ste ovako ljubazne,i ja vama zelim srecu

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7810
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 10:48:48   
jabuka21
Crvena ruza draga bori se i trazi sve pretrage da uradis jer njima svima je "pomrsko" progovoriti pa uputiti na pretrage. Lakse je da se samo uplati postupak. Ali hvala Bogu pa imaju eto i inseminacije(mislim da je oko 500km, ja sam tako placala, postupak VTO 4000km + lijekovi.) A ja sam radila u Tuzli.

(odgovor članu crvena ruza)
Neposredna veza do poruke: 7811
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 12:21:01   
ringer
Injekcije se daju uvijek u isto vrijeme,ne moraju zajedno.
Nisu nas još pozvali za kariotip?
Znate li da li se u Banja Luci ima negdje uraditi kariotip?

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 7812
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 12:33:23   
harmonika
Ringer nazovi info centar kliničkog centra u Banja Luci 051 343 000 oni će ti reći može li se to kod njih uraditi. Ako ne bude moglo kod njih probaj nazvati konzilijum imaš broj na njihovoj str.ne znam ga napamet.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7813
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 12:45:08   
ringer
Harmonika hvala

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7814
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 14:17:53   
kolač
Boce u isto vrijeme!Ako su dvije,bolje obje zajedno,ALI NE SASTAVITI,NEGO SE DVA PUTA BOCNUTI!Svaka za sebe.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7815
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 17:06:21   
Maksi13
Hvala žene na odgovorima, znam da je bockanje u isto vreme, samo nisam znala kad su 2 injekcije kad ide koja. Sve i da hoću ne bih mogla da sastavim obe jer je tehnički neizvodljivo zbog njihovog oblika.
user posted image

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7816
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 17:58:28   
kolač
Tako i jeste.Vjerovatno menopur i cetrotide?

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7817
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 19:40:17   
Maksi13
Decapeptil i gonal f

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7818
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 20:08:52   
tina15
A ja drugi dan ciklusa pocibjem sa menopurom tri miskam u jedan i dajem. A onda 6ti dan na UZV i onda pocinjem sa cetrotidama kada se cujem sa doktoricom u Medicos reci ce mi kada tacno da krenem. Nznm zbog cega ni je produzila mikroginon, trebala sam ga po Semi piti do 2og aprila a produzila mi je do 6og user posted image al necu da mislim, valjda imaju svoje neke razloge nzm.

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7819
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 20:16:14   
Maksi13
Tina 15 ja nikad ne dobih tvoju pp. Probala sam i ja tebi poslati ali čini mi se da ne idu. Evo ti moj mail, ako hoćeš da pišeš... m1302@yahoo.com

_____________________________

Don't walk, just fly!!

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7820
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 20:57:25   
modesti1
hello devojke,evo i ja se projavih na forum mada ga citam nazalost vec godinama.pet godina braka i nista:(,prosla sam sve analize i konacno smo nasli sta bi mogao biti problem moj muz ima smanjenu kolicinu semene tecnosti,spermici su mu super ali u lepljivoj tekucini,dr je preporucio insemenaciju.
znate li mi reci sta je sve potrebno od nalaza da udjemo u postupak?isli bi u medico s,a sta je potrebno od istih za vantelesnu?

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7821
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 21:15:31   
harmonika
Modesti dobro nam došla,nažalost sve nas je više na forumu. za vto ti trebaju nalazi za aids,hepatitise i gonoreju,svi brisevi,hormonalni status 2.ili3.dan ciklusa. nalaz hsg ili laparaskopije. za IUI vjerovatno isto,ne bih ti znala tačno reći jer sam ja to preskočila.
srećno

(odgovor članu modesti1)
Neposredna veza do poruke: 7822
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 22:13:28   
tina15
Aj pisem ti na mail... :)

(odgovor članu Maksi13)
Neposredna veza do poruke: 7823
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 23:09:24   
An Nur
Kako ste mi djevojke?
Čitam vas ali neznam šta da vam pišem.
Vidim, nažalost, društvo nam se širi.
Dobro došle, ali brzo otišle u neke ljepše forumske teme.
Mene i dalje boli "maternica" i desni jajnik i kad mokrim i usta su mi grozno suha i jako slabo vidim i oči me svrbe i ummorna sam punnno, a neznam od čega.
Sutra ću porodičnom da se malo požalim i tražim pomoć.
Vjerovatno da tražim upale i bakterije.
Valjda mi nije opet izbila eserihija. U novembru sam je imala i riješila.
Gomila bijelog luka.
Sad nemam energije za to.
MM je u svom svijetu.Ako ne spominjem postupak, dalje analize i tu problematiku, ok smo.
Kad spomenem, povuče se i ušuti.
Imam osjećaj da bi mi najradije rekao da nikud više ne idem, da se ne bodem i da me ne mrcvare ali šuti.
Jedna njegova rodica već mi je nabavila čaj od neke bakice koji je već jednoj našoj pomogao da zabebi.
Sutra ću da odem po njega.
Držim se femisan A kapi, možda upali...
Eto, tako živim dok vam ne pišem i samo vas čitam.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu tina15)
Neposredna veza do poruke: 7824
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.3.2015 23:29:02   
An Nur
harmonika
Ja sam i te testove na aids, hepatitis i gonoreju preskočila user posted image user posted image user posted image
Čitam da žene to rade ali ja nisam, nisu mi tražili.
Za inseminaciju samo briseve i uzv.
Zenice koje ulaze u bilo kakve postupke posavjetovala bi da odrade ipak što više pretraga prije svega.
Ja sam radila inzulnemiju, trombofilije, spolne i štitne hormone, 4d uzv maternice, još ću uraditi antitjela i NK stanice.
Ako i to bude ok, onda ću kariotipe. U postupak neću nespremna.
Bolje je i bezbolnije sada nego kad se desi negativna beta.
Jeste skupo i najlakše je napucavati se stimulansima i ići na oplodnje ali kad ne uspije boli i to i opet tražiš način da ideš dalje.
Tražite od doktora da nađu razlog neplodnosti, ne da vas oplođavaju.Uđite u forume, popišite sebi sve što su druge ženice radile u ponovljenim postupcima i tražite od doktora preporuke ili uputnice da odradite te analize prije ičeg.
Postupci nisu ni bezbjedni ni bezbolni. Čak se još ni ne zna kakve zdravstvene probleme nakon nekog vremena možemo imati mi koje smo primile par stotina stimulirajućih inekcija. Istina te će analize oduzeti mjesec dva ali i poslije neuspjelog postupka ćeka se bar 5-6 mjeseci da bi se radio novi.

Želim vam svima puno sreće!


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 7825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  311 312 [313] 314 315   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  311 312 [313] 314 315   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *