|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  362 363 364 365 [366]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.10.2017 12:26:45   
Anoniman
Pozdrav. Ima li neko da je skoro radio HSG u Banjaluci da prenese utiske i iskustva? Posebno me zanima, kakva je procedura ako se radi na KC Paprikovac, koji doktor radi, jel ga sami biramo ili... posto ginekologu idem privatno pa gore nikog ne znam. Koliko se ostaje u bolnici? I ako je neko radio privatno kod Arara, kakva su iskustva, koliko kosta?

(odgovor članu Razmazena)
  Neposredna veza do poruke: 9126
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.7.2018 8:48:03   
Anoniman
Ima li neko novija iskustva sa Medico S om, trebalo bi od septembra da krenem u postupak pa me zanima šta da očekujem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9127
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.8.2018 17:36:23   
duskadz
Pozdrav,poklanjam 3 kutije Estrofema i pola kutije utrogestana.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9128
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2018 10:32:17   
aopa
Pozdrav,

Ja sam radila HSG kod Arara, a radio je Dr. Milic iz Klinike Jelena. Cijena privatno je 200 KM, a u Klinici Jelena mozes i na uputnicu. Odmah nakon HSG-a mozes ici kuci, bar je tako bio slucaj sa mnom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9129
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  362 363 364 365 [366]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  362 363 364 365 [366]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *