RE: SPIRALA (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


vedada -> RE: SPIRALA (23.4.2018 11:36:59)

Što jest jest, koristila je se u prave svrhe. Trebalo bi je malo pomladit.




LieToMe RR -> RE: SPIRALA (23.4.2018 11:40:59)

malo liftinga, zatezanja i dotezanja... [sm=smiley1.gif]




Daenerys -> RE: SPIRALA (23.4.2018 11:41:18)

....i toliko toga još ima i želi da da [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




LieToMe RR -> RE: SPIRALA (23.4.2018 14:06:59)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

....i toliko toga još ima i želi da da [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ma u anjboljim godinama samo eto to tusiranje i lifting da se odradi, od viska glava ne boli




bejbibi -> RE: SPIRALA (25.4.2018 10:57:11)


IZVORNA PORUKA: manuela RR


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ahahah cuj tip top za hop[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] znam,znam ..zato prosli put kad sam bila u Sa kostalo me skoro 500 km jer sam radila tusiranje 3dana .spremila gospoju za spiralu [sm=smiley36.gif]


Prosvjetlite me ...
Ja ne znam za ovo[sm=zmeden.gif]


A majko mila komentara [sm=jezicek.gif]
Ma kakvo djevocanstvo,zatezanje i gluposti hahaha
Al ste me nasmijale[sm=smiley36.gif]
Ama tusiranje vagine se radi nekom tekucinom (jod i nesto) smedjo crvenkasta tekucina ... prvo ti radi kolposkopiju ,mikroskopom gleda grlic da nema ne daj Boze sta ,ujedno vidi i ranice .ja sam imala nekih ranica od poroda ,to haman svaka zena ima i nije strasno i onda radi to tusiranje,i lijecenje tih ranica ...
Mislila sam da cu spiralu tad pa sam zato odradkla sve ovo lijecenje :)
To bi svaka zena trebala raditi bar nakon nekoliko poroda .
Sigurno ima jeftinije kod drugih doktora ,ova moja jest malo poskupa .
Al nema veze sa ponovnim sivanjem,redjevicanstvom,lifting i ostalo [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif] pomladjivanje vagine hahahaa [sm=smiley36.gif]




vedada -> RE: SPIRALA (25.4.2018 13:45:45)

A kolposkopija, pa to sam radila, tako se pregled radi, boji se jodom da vidi kako prima.




LieToMe RR -> RE: SPIRALA (25.4.2018 13:52:53)

ama ja sam ove liftinge i ovo zatezanje, uttezanje i sivanje spomenula onako pride
treba Visnja kao nagradu da i to uvrsti
da vidis kako bi se klikalo i pisalo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
jedno vaginalno zatezanje i ovdje bi vrvilo sve od komentara i klikova [sm=smiley1.gif]




aidana -> RE: SPIRALA (25.4.2018 16:17:42)


IZVORNA PORUKA: Daenerys

....i toliko toga još ima i želi da da [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bejbibi -> RE: SPIRALA (25.4.2018 19:24:56)


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

ama ja sam ove liftinge i ovo zatezanje, uttezanje i sivanje spomenula onako pride
treba Visnja kao nagradu da i to uvrsti
da vidis kako bi se klikalo i pisalo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
jedno vaginalno zatezanje i ovdje bi vrvilo sve od komentara i klikova [sm=smiley1.gif]


Valjalo bi [sm=smiley36.gif]




Jagodicaa -> RE: SPIRALA (9.6.2023 0:36:45)

Cao! Mnogo sam citala na netu o spirali svasta nesto imA o njoj.. ja sam se stavila manje od godinu dana ima zelim da podelim sa vama o njoj. Stavila sam bakarnu sve je bilo ok malo je bolelo to je normalno.Posle 3,4 meseca telo osecala sam kako se menja dali ona nesto utice na hormone ja stvarno neznam ja se ne osecam ko pre libido 0. Znaci uzas bol u stomaku imam kad god hoceš. Nista dobro mi nije donela u julu idem na kontrole i najverovatnije cu je izvaditi. Nemora da znači da je ili da će svakoj zeni ovako biti ali eto zelela sam da podelim sa vama.... pozdrav! I ako neka ima isti problem ko ja neka napiše ako budd htela.. 




Visnja RR -> RE: SPIRALA (10.6.2023 21:28:24)

Draga Jagodica žao mi je zbog tvog problem sa spiralom... Ja sam je imala cijeli život i nikada nisam imala problem... nisam ni osjećala da je imam...
ali sam čula da neke žene ne mogu da je koriste i da im je tijelo odbija...
Svakako sve to ispričaj svom ginekologu i izvadi je... dođite do drugog rješenja zaštite....
sretno! [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]