|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.10.2009 17:18:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: salmy

Slazem se sa Vama da su detaljniji..........sto bi nas narod rekao
"koliko para toliko muzike" ali cinjenica je da privatnici oderase kozu..........narucuju i kad treba i kad neuser posted image user posted image user posted image
Ja sam misljenja da za privatnika nema potrebe, a dr. na klinikama su pretezno normalni ( naravno uvijek ima izuzetaka).Na pocetku sam isla kod Nejre Pasic ODERALA me narucivala svakih 10dana,nigdje veze.I naravno da ce biti  detaljaljna jer kad ti naplati 50 km za svaki pregled mora ti pricati.Na zadnjem pregledu je bila uzasnauser posted image user posted image user posted image da je MM poludio.Propisala mi dobroston i sad MM pita????????? ima pravouser posted image user posted image  jeli te tablete mogu da skode bebi??????????
A ona se okrene i kaze: Vidite li ovu sliku bebe? Ovo je beba od zene koja je prije Vas bila ovdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image  i isto je trudna kao i Vasa supruga,ali kod ove zene je beba MRTVA,znaci ako Vasa supruga ne bude pila tablete desice Vam se isto ovako Mi smo se sokiraliuser posted image user posted image user posted image user posted image
Poslije toga odemo u Vojnu kod dr.Masica koji me je pregledao najnormalnije,covjek je uradio sta je trebalo jer to mu je posao zato ga placaju.Zato toplo preporucujem idite u drzavne ustanove tamo su placeni da Nas pregledaju.Pustite privatnike samo gledaju kako da nas oderu A sto je najveci crnjak nemaju nikakvu odgovornost za bilo kakve posljediceuser posted image user posted image user posted image


zavisi, kako koji privatnik. mene je maja slakovic narucivala jednom mjesecno ili jednom u 2 mjeseca i bila je jako ljubazna. uvijek sam jedva cekala naredni pregled,a da ne govorim o ljepoti 3d ultrazvuka kad se beba moze vidjeti kao da je vec rodjena. imam za uspomenu predivne slike svoje bebe u 7. mjesecu. mislim da 50km jednom mjesecno ili cak jednom u 2 mjeseca nije previse za ono sto se dobije zauzvrat

< Poruku je uredio teacher75 -- 4.10.2009 17:19:05 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.1.2010 18:39:22   
Emilijana
Molim Vas može li mi neko dati broj privatne ordinacije gdje radi dr. Godinjak Zulfo na Ilidži.

Unaprijed hvala.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.2.2010 15:31:24   
HanaBana
Ako npr hoces da vodis trudnocu u Vojnoj bolnici da li se samo trebas naruciti i doci ili trebas donijeti uputnicu od dr opste prakse.
Molim za komentar jer ovo mi je jako potrebno. Imam trudnicu 6 sedmica, ali jos nije isla kod dr. Slijedece sedmice ide kod Divanovica ali bi zelila da se vodi u Vojnoj pa kako ide procedura sa tim?

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Emilijana)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.2.2010 15:36:40   
Skvo RR
Pa znas i sama da prvo ide vaginalni pregled u trudnoci...Ako je vec kod Divanovica, ja bi sacekala da bude veca trudnoca da se moze raditi preko stomaka uzv, jer zao mi da je sada cackaju dva doktora...na pocetku trudnoce!

Ovde imas o uputnicama i sl.

KLIK

< Poruku je uredio Skvo RR -- 4.2.2010 15:42:04 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.2.2010 15:39:42   
Lejla Ka
Mislim da je dovoljno da ode u Opću bolnicu i sestru na prijemnom zamoli da joj zakaže pregled kod doktora (ako želi nekog određenog) ili da kaže da joj treba pregled pa da je ona dodijeli nekome. Ja sam otišla u 9. mjesecu (vodila sam trudnoću kod privatnika) bez ikakvih uputnica i primili su me bez problema, te pratili do poroda.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.2.2010 15:41:24   
HanaBana
Meni je Divanovic radio prvi pregled u trudnoci i to vaginalni ultrazvuk i papa test bez ikakavih problema. U njega vjerujem 100%, tako da za prvi put ide kod njega samo da vidid je li sve OK.
Ali zanima me sta dalje. Volila bih da ide u Vojnu ali ne znam kakao sada ide procedura sa tim, je li treba uputnica od opsteg ili opet od ginekologa iz ambulante kojoj pripadas ili kako vec....

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
5.2.2010 12:07:34   
amanullah
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Meni je Divanovic radio prvi pregled u trudnoci i to vaginalni ultrazvuk i papa test bez ikakavih problema. U njega vjerujem 100%, tako da za prvi put ide kod njega samo da vidid je li sve OK.
Ali zanima me sta dalje. Volila bih da ide u Vojnu ali ne znam kakao sada ide procedura sa tim, je li treba uputnica od opsteg ili opet od ginekologa iz ambulante kojoj pripadas ili kako vec....


treba ti uputnica ja sam je uglavnom uzimala od ljekara opste prakse i nisam uistinu imala problema, znaci treba ti velika uputnica, a mozes i od svog ginekologa ne onog koji radi privatno već pri domu zdravlja kojem pripadas..

e jedino kada ti treba prijem za porod to ti uistinu treba od ginekoloskog odjela - u domu zdravlja kojem pripadas jer sve ide preko njih i porodiljsko odsustvo ukoliko radis.

no prije toga moras nazvati 033285285 i naručiti se kod kojeg zelis ljekara.

sretno


_____________________________

Abdullah obradovao mami 23.02.2010

Zivot bez vjere je prazan i besmislen !

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
15.2.2010 11:27:35   
Galija
Pozdrav

Citam vase postove u nadi da cu naici na nekoga kome je trudnocu vodio dr. Dekovic. Ja sam do sada bila kod dr. Begića u Kumrovcu, ali je sam za UZ narucena tek za maj kad mi je i porod, što mi je nevjerovatno i besmisleno.
Dr. Deković Mi je bio prof u srednjoj školi i znam koliko je divan, stručan i pažljiv, pa bih se htjela naručiti kod njega. Međutim, regularno, preko telefona na GAK - u ne može, nego preko valjda njegovog mobitela.
Ako iko ima broj ili informaciju kako doći do njega bila bih vam puno zahvalna i moja user posted image


(odgovor članu amanullah)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.5.2010 14:03:58   
sarajcica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mislim da je dovoljno da ode u Opću bolnicu i sestru na prijemnom zamoli da joj zakaže pregled kod doktora (ako želi nekog određenog) ili da kaže da joj treba pregled pa da je ona dodijeli nekome. Ja sam otišla u 9. mjesecu (vodila sam trudnoću kod privatnika) bez ikakvih uputnica i primili su me bez problema, te pratili do poroda.




Ej pozz

Trebam na pregled prvi put, imam 20 i kusur godina... user posted image   Zanima me koga preporucujute, adrese, telefoni da li se moram najaviti....  Kolko kosta pregled.....  ???  

Hvala unaprijed !

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
4.5.2010 14:31:46   
Dinkica
Ja idem kod dr. Amira Frljak, ordinacija na Grbavici, zgrada desno od shoping centra, tel: 033 521 461
ultrazvucni pregled je 50 Km
ginekoloski 20 km
papa test 50 km

Sve zajedno 120 a mozes i samo ultrazvuk, obzirom da je prvi put vjerovatno ce ti predloziti kompletan pregled.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
7.5.2010 22:43:09   
leptirica22
svako ko se dvoumi kod kojeg doktora da ide, ja preporucujem dr Divanovica...toliko je strpljiv i pazljiv, ja sam se osjecala isto kod nekog svog, sve ti se fino obraca sa "sine"...prekjucer sam bila na 4d UZ i pregled je trajao sat vremena..beba je bila okrenuta ledjima i on se toliko trudio da na snimi lice i ja sam se stvarno opusteno osjecala i umirala od smijeha kad je beba isplazila jezik...posto je beba bila ledjima okrenuta i nismo ja mogli vidjeti bas kako treba nije mi ni naplatio cijenu 4d UZ sto govori da mu uopce nije stalo  do toga da ti izvuce pare...ja od pocetka trudnoce idem kod njega i prezadovoljna sam...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
8.5.2010 13:24:39   
Deseo
drage moje, znate li koja je sada cijena 4D UZV u Sarajevu i koju ordinaciju preporucujete? Hvala

(odgovor članu leptirica22)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
8.5.2010 13:41:03   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Deseo

drage moje, znate li koja je sada cijena 4D UZV u Sarajevu i koju ordinaciju preporucujete? Hvala

ja sam prosle godine isla u ordinaciju dr mehmedbasica kod dr maje koja je stvarno divna. ne znam jel bio 3d ili 4d al to ti je skoro isto i kostalo je mislim 50 km


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Deseo)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
12.5.2010 21:56:28   
sarajcica


Ej curke user posted image

Isla sam ginekologu, prvi put...   i nije tako strasno kao sto pricaju, sta vise meni je bilo bas ugodno n eznam jel zbog doktorice ili...  uglavnom isla sam dr. Jadranka Dizdarevic... zena je ma sunce drago....  nevjerovatno ljubazna, fina, ugodna....   E uradila mi je papa test, i pregled... rekla je da sam zdrava ko dren...user posted image    Ono sto me je malo zbunilo jeste to da mi nije napisala nisa, tj nije mi nista dala napismeno?user posted image   Rekla mi je sve da je ok, i pitala me za kontracepciju...

Propisala mi je neke  Yaz kon. pilule...  Pa me zanima ako je neka od vas koristila ih, kakve su, da li ste imale nekih problema...nikad prije nisam koristila tako neke pilule....  Mozda sam malo zalutala sa temom, al eto nemojte zamjeriti.....  user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
12.5.2010 22:36:47   
/MMK/
sarajčice, ja ti o yasmin pilulama ne znam previše, al to ti se da izguglati sad pa sad.

Ne spominješ da ti je doktorica dala da vadiš nalaze, prije upotrebe kontracepcije, to je neophodno i veoma bitno, da se vidi stanje barem jetrenih proba.
Pretpostavljam da si mlada i zdrava, ali ipak uradi KKS i DS.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
12.5.2010 22:44:45   
sarajcica
Nije mi nista uradila nikakve nalaze i tako to...cak me nije pitala ni da li imam problema s necim?!  Samo mi ih je propisala i rekla da odlucim da li cu da ih pijem...  Imam 20 god. rekla mi je na pregledu da je sve super, mozda je tako zakljucila da je sve ok user posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
13.5.2010 8:57:01   
/MMK/
sarajčice, ona je trebala da ti napiše nalaz sa pregleda na kom preporučuje date tablete, a prije njih provjeru krvne slike ( ne može niko odokativno znati kakva ti je jetra i vrijeme zgrušavanja),pita te da li si pušač eventualno za neke nB hronične ili nasljedne bolesti, a ti onda da odeš kod dr. opće prakse da ti na osnovu tog nalaza da uputnicu za nalaze.

Moj savjet bi ti bio da ti odeš kod dr.opće prakse gdje već ideš i kažeš ženi tako i zamoliš da ti da uputnicu za nalaze.

U Australiji i Hrvatskoj su bili po jedan loš slučaj pri pijenju kontracepcije( prije godinu-dvije), to je odista rjetkost, ali bolje provjeriti.

_____________________________

09.2010.

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 11:28:15   
Hanady RR
Molim hitno da mi na PP javite broj dr. Šaćira Kapić.Lačević...hitno je i molim vas dali znate radi li subotom ili nedeljom. Hvala

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 11:31:25   
sarayka

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Molim hitno da mi na PP javite broj dr. Šaćira Kapić.Lačević...hitno je i molim vas dali znate radi li subotom ili nedeljom. Hvala



Na hayatu je stalno ta reklama...imas i na internetu broj garant ili informacije BH telecom...

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 11:33:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sarayka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Molim hitno da mi na PP javite broj dr. Šaćira Kapić.Lačević...hitno je i molim vas dali znate radi li subotom ili nedeljom. Hvala



Na hayatu je stalno ta reklama...imas i na internetu broj garant ili informacije BH telecom...

nema na telecomu ...ako ko ne javi zvaću hayat


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 11:58:53   
Anoniman
kako nema na telecomu??? evo






Kapić-Lačević

Šaćira

(033) 211-148

BOLNIČKA 32
Sarajevo


(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 15:07:43   
Hanady RR
hvala bambi ...ovo je prijvljeno kao kućno broj ne kao ordinacija...niko se ne javlja garant ne radi subotom.
hvala još jednom.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
22.5.2010 15:09:42   
Anoniman
sad cemo naci broj ordinacije... pa ne radim ja dzaba u Telecom-u... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
13.6.2010 19:06:29   
taurus
Zna li neko kakva je situacija u DZ Saraj polja na ginekologiji i kojeg bi ljekara preporučili

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
14.6.2010 11:01:12   
/MMK/
Ovako u DZ Saraj polje rade
Dr. Lačević Sadrudina  ponedjeljaki srijeda prva, utorak i četvrtak druga smjena petkom ae mijenjaju po smjenama.
Dr. Lokmić ona radi u suprotnoj smjeni od prethodne dr.
Ne znam ti ništa detaljnije reći o njima ( možda dr. Lokmić djeluje ozbiljnije), znam da se naručuje i čeka i da stalno kukaju kako imaju posla.



< Poruku je uredio /MMK/ -- 14.6.2010 11:02:25 >


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *