|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
14.6.2010 14:53:17   
taurus
MMK hvala na odgovoruuser posted image

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
11.11.2010 22:51:53   
Skvo RR
Prebacivanje postova

IZVORNA PORUKA: tukica

Evo prvi put vam se javljam, jer sam isfrustrirana zbog svojih doktora koji mi vode trudnocu, tj. nikako da nadjem nekoga ko mi odgovara... nakon par odlazaka u MUP-ovu ambulantu, gdje sam isla samo zato jer mi rodica tamo radi, dobila sam uzasan tretman, nikada nije bila tu, uvijek je kasnila i kada sam joj rekla da cu potraziti drugog doktora i zahvalila joj se, vjerovali ili ne, ta doktorica mi je samo rekla: Odj..i. ! U soku i razocarana, nazvala sam i dogovorila u Skerlicevoj pregled i zapala me dr. Rakic, pa me sad zanima hoce li mi ona do kraja voditi trudnocu ili cu do kraja ici od jednog do drugog doktorauser posted image


IZVORNA PORUKA: tukica

ma pare nisu problem, jedini razlog zasto nisam htjela privatno jeste to sto je ova divna kulturna doktorica bila moja rodica, pa mislim da ce biti super da ti neko tvoj vodi trudnocu, a dobila sam grozan tretman... puno ljudi mi je reklo da je super da me vodi i neko na ginekologiji, tako da sam gore kod nikulina,ali buduci da oni dosta sturo rade preglede (gledaju samo bebu), nista detaljno, onda sam shvatila da mi treba jos neko jer ovaj dr. zavrsi u pet minuta, ne stignem ga nista ni pitati... zato me zanima da li cu ostati kod ove dr. Rakic ili ides na preglede kako te ko zapadne


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa mislim da vsaki naredni pregled treba ranije da nazoveš i odeš kada je tvoj doktor u smjeni...
naime rekla bih plastičnije ''ganjaš'' svoga doktora, ali tako je bolje ipak isti da ti vodi trudnoću...
ali ako već ideš na Gak nema potrebe da u ostom mjesecu ideš na ultrzvuk 2 puta pa eto prati kada i kako. sretnouser posted image






IZVORNA PORUKA: rose

ja sam citavu trudnocu vodila privatno i tek u 9-om mjesecu otisla u bolnicu...i skontala da sam prethodnih 8 mjeseci vodila trudnocu u bolnici i morala cekati doktore koji imaju hitne intervencije i ne mogu da mi se posvete...bilo bi moguce jedino da sam nezaposlena...ako vec ides u bolnicu kod nikulina...onda se povremeno narucuj kod nekog privatnika, cisto radi svojih pitanja, detaljnog UZ-a...ne znam...meni je to bilo preveliko opterecenje ici na 5 strana...izabrala doktoricu i u 9-om mjesecu izabrala bolnicu i javila se doktoru za kojeg sam iskopala uglavnom dobre preporuke i to je to...evo cekam da se upoznam sa svojom princezom a u medjuvremenu svaka 2 dana sam na kontroli...i primjetila sam da me ni jedan drugi doktor ne zeli pregledati izuzev ovog kojem sam se prvom obratila...ovi drugi samo ctg urade i posalju me kuci...

mislim da se ti u skerlicevoj iskljucivo narucujes kod svoje doktorice ali te sistem narucivanja ili njena popunjenost moze dodatno frustrirati...



IZVORNA PORUKA: taurus

ja idem privatno na Uz a u skerlićevu kod dr. rakić moram ići zbog bolovanja i komisije
ja sam zadovoljna sa dr. jer je ljubazna, ali pregled se sastoji od mjerenja pritiska i vaganja, a Uz samo tri puta u cijeloj trudnoći
dr. rakić radi sa trudnicama svkog ponedjeljka od 12 i 30, a naručiš se telefonom jedno dvije sedmice prije
ako Bog da kad uđem u 9. mjesec preći ću na GAK


IZVORNA PORUKA: lepao

Bas mi je zato sto ti se to desilo i cesto cujem zene da se zale sto je bas zalosno posto ocigledno nasi doktori ne vode dovoljno racuna o trudnicama...
Ja sam u 8 mjesecu trudnoce i vodi mi trudnocu Dr. Divanovic..iskreno iako jeste malo tezak i tersas poneekad on je sigurno jedan od najdetaljnijih doktora u BiH...SVE MOGUCE NALAZE CES VADITI ali zato ces biti mirna i sigurna da je sve uredu posto on stvarno vodi racuna o svakom detalju.
Inace sam se tek prosli mjesec javila u vojnoj bolnici Dr. Puzicu koji je ok..samo sam jednom bila pa cemo vidjeti ali definitivno samo privatno idi.
Eventualno mozes probati i u Skerlicevoj posto ja idem tamo na trudnicke vjezbe i cujem da su im super doktori...
SRETNOOO



IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: tukica

Evo prvi put vam se javljam, jer sam isfrustrirana zbog svojih doktora koji mi vode trudnocu, tj. nikako da nadjem nekoga ko mi odgovara... nakon par odlazaka u MUP-ovu ambulantu, gdje sam isla samo zato jer mi rodica tamo radi, dobila sam uzasan tretman, nikada nije bila tu, uvijek je kasnila i kada sam joj rekla da cu potraziti drugog doktora i zahvalila joj se, vjerovali ili ne, ta doktorica mi je samo rekla: Odj..i. ! U soku i razocarana, nazvala sam i dogovorila u Skerlicevoj pregled i zapala me dr. Rakic, pa me sad zanima hoce li mi ona do kraja voditi trudnocu ili cu do kraja ici od jednog do drugog doktorauser posted image


Ako nemas para idi u Skerlicevu a ako imas toplo bih ti preporucila privatnika, ja sam isla kod Dr. Maje Slakovic ona radi kod Mehmedbasica u ordinaciji, uvijek su bile ljubazne,nasmijane, fino te saslusa, posavjetuje...jedan savremen pristup i pacjentu i problemu(sto je meni bilo bitno jer mi je dosta dr. starog kova)
Dodjes kao gospodja, odes kao gospodja.




IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Niina

IZVORNA PORUKA: tukica

Evo prvi put vam se javljam, jer sam isfrustrirana zbog svojih doktora koji mi vode trudnocu, tj. nikako da nadjem nekoga ko mi odgovara... nakon par odlazaka u MUP-ovu ambulantu, gdje sam isla samo zato jer mi rodica tamo radi, dobila sam uzasan tretman, nikada nije bila tu, uvijek je kasnila i kada sam joj rekla da cu potraziti drugog doktora i zahvalila joj se, vjerovali ili ne, ta doktorica mi je samo rekla: Odj..i. ! U soku i razocarana, nazvala sam i dogovorila u Skerlicevoj pregled i zapala me dr. Rakic, pa me sad zanima hoce li mi ona do kraja voditi trudnocu ili cu do kraja ici od jednog do drugog doktorauser posted image


Ako nemas para idi u Skerlicevu a ako imas toplo bih ti preporucila privatnika, ja sam isla kod Dr. Maje Slakovic ona radi kod Mehmedbasica u ordinaciji, uvijek su bile ljubazne,nasmijane, fino te saslusa, posavjetuje...jedan savremen pristup i pacjentu i problemu(sto je meni bilo bitno jer mi je dosta dr. starog kova)
Dodjes kao gospodja, odes kao gospodja.



user posted image user posted image user posted image potpisujem, i meni je vodila trudnocu do 8. mjeseca a onda sam presla kod dr murtezica koji me i porodio. divna je!user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
12.11.2010 13:00:10   
rose
ma ne bahnes na porod tek tako...ja sam do nedavno isla privatno i paralelno u 36-oj sedmici otisla u bolnicu...cuvam sve svoje nalaze, kod dr. u bolnici sam bila sigurno vec 10-ak put jer smo evo 5-i dan prenjeli...elem nije tek tako.

ja ti mogu preporuciti svoju dr. amru u clarusu...ona isto tako saradjuje s dr. murtezicem i u njenoj odsutnosti te upucuje ka njemu...


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu marimiso)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
13.11.2010 10:26:49   
marimiso
Kako se preziva ta Amra?
Ti si prenijela?! Joj pa je si li nervozna?? user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
20.11.2010 23:49:26   
BBubica
Doktorica u Clarus-u je Amra Hadzismajlovic i jako je dobra , strpljiva i detaljna
Ja sam takodje isla kod nje, dok nisam presla na kliniku-GAK
Ako izaberes doktora Sanjina Dekovica ili Borisa Nukulina neces pogrijesiti.Dobices detaljan pregled i stanje svoje bebe , uz to prijateljski odnos i odgovor na sva pitanja
Ostali-vecinom gledaju prvo sta im nosis, pa onda nakon toga shodno tome i dobijes info, cccccc...

Dr Murtezic je dobar ali jako skrt na rijecima (sto nama trudnicama sad jaaakooo puno znaci!!)

Koga god izaberes-sretno :)


(odgovor članu marimiso)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:20:43   
veeseelaa
može li mi neko pojasniti ulogu doktora na porodu???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:22:36   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neko pojasniti ulogu doktora na porodu???



mene licno je dr porodio, dakle babica se bila odmaknula

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:25:19   
Anoniman
do komplikacija moze doci u sekundi...za to doktor sluzi...i za sivanje...a dr.beciragic je u mom slucaju sluzio da mi se nacali na stomakuser posted image ...a babica da uhvati Andrejauser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:25:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neko pojasniti ulogu doktora na porodu???





meni je dr. naleg'o na stomak onim stavom sumo hrvacauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image babica zarezala i kad je beba izletila on je podigao,sacekao posteljicu i onda je uslijedilo heklanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:26:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neko pojasniti ulogu doktora na porodu???



Kod mene je doktor ovo radio- vodio mi porod skupa sa babicom, pratio mi CTG tokom poroda, rekao babici koju dozu dripa da mi ukljuci, kada je ukljucila infuziju jedno vrijeme je stajao pored mene i stimao protok na "infuziji", uradio epiziotomiju, i zasio me.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:26:58   
Skvo RR
I da da dodam doktor mi je bebu porodio, izvadio rukom posteljicu....eto...skoro sve.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:29:10   
veeseelaa
a kod mene je bilo drugačije, dr me samo izheklo pa zato pitah....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:30:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

može li mi neko pojasniti ulogu doktora na porodu???





meni je dr. naleg'o na stomak onim stavom sumo hrvacauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image babica zarezala i kad je beba izletila on je podigao,sacekao posteljicu i onda je uslijedilo heklanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

istouser posted image ...opisala si moj poroduser posted image user posted image ...e da i pratio ko kod skvo ctg...a jos je bio i zaduzen za dobro raspolozenje babicauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:34:46   
Anoniman
bjez veeseela kod tebe porod trajo sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dadada u mom slucaju sam ja nasmijavala njega i babicuuser posted image user posted image user posted image user posted image rekoh jednom da nisam bila uracunjiva,nesto je bilo u onom dripuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh zaboravih da je dr.svako malo pokusavao Noi ''odglaviti'' tintaru a da mi ne pukne grlic m.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:41:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

bjez veeseela kod tebe porod trajo sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dadada u mom slucaju sam ja nasmijavala njega i babicuuser posted image user posted image user posted image user posted image rekoh jednom da nisam bila uracunjiva,nesto je bilo u onom dripuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh zaboravih da je dr.svako malo pokusavao Noi ''odglaviti'' tintaru a da mi ne pukne grlic m.

ovaj moj me u jednom trenutku dok sam se poradjala pitao da li poznajem tog i toguser posted image user posted image ...a meni oci ispadale od napora...a on bi pricaouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:43:59   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

bjez veeseela kod tebe porod trajo sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dadada u mom slucaju sam ja nasmijavala njega i babicuuser posted image user posted image user posted image user posted image rekoh jednom da nisam bila uracunjiva,nesto je bilo u onom dripuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh zaboravih da je dr.svako malo pokusavao Noi ''odglaviti'' tintaru a da mi ne pukne grlic m.

ovaj moj me u jednom trenutku dok sam se poradjala pitao da li poznajem tog i toguser posted image user posted image ...a meni oci ispadale od napora...a on bi pricaouser posted image user posted image



Mi kao da smo imale istog doktora.user posted image user posted image user posted image ..meni je rekao tokom poroda...e sada kada rodis...neka se beba zove Izborka...user posted image user posted image user posted image Taj dan bili izbori.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:47:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Skvo pa jesi li ti obavila građansku duznost prije porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja mog dr.nebi dala nizastauser posted image user posted image user posted image user posted image jedino ziva i zdrava beba i on su ono cega se sjetim s porodauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ostalo ako ne zaboravim nema Noi brata ili sekeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
30.11.2010 11:48:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

bjez veeseela kod tebe porod trajo sat vremenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dadada u mom slucaju sam ja nasmijavala njega i babicuuser posted image user posted image user posted image user posted image rekoh jednom da nisam bila uracunjiva,nesto je bilo u onom dripuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh zaboravih da je dr.svako malo pokusavao Noi ''odglaviti'' tintaru a da mi ne pukne grlic m.

ovaj moj me u jednom trenutku dok sam se poradjala pitao da li poznajem tog i toguser posted image user posted image ...a meni oci ispadale od napora...a on bi pricaouser posted image user posted image



Mi kao da smo imale istog doktora.user posted image user posted image user posted image ..meni je rekao tokom poroda...e sada kada rodis...neka se beba zove Izborka...user posted image user posted image user posted image Taj dan bili izbori.user posted image user posted image user posted image
tvoj je ludjiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
16.12.2010 10:40:56   
colito
IZVORNA PORUKA: BBubica

Doktorica u Clarus-u je Amra Hadzismajlovic i jako je dobra , strpljiva i detaljna
Ja sam takodje isla kod nje, dok nisam presla na kliniku-GAK
Ako izaberes doktora Sanjina Dekovica ili Borisa Nukulina neces pogrijesiti.Dobices detaljan pregled i stanje svoje bebe , uz to prijateljski odnos i odgovor na sva pitanja
Ostali-vecinom gledaju prvo sta im nosis, pa onda nakon toga shodno tome i dobijes info, cccccc...

Dr Murtezic je dobar ali jako skrt na rijecima (sto nama trudnicama sad jaaakooo puno znaci!!)

Koga god izaberes-sretno :)




ja sam za Sanjina  Dekovica super dr.,meni je vodio trudnocu(i porodio mee)extra dr.samo rijeci hvalaaaa,malo je onakvih

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
28.6.2013 10:00:19   
Llea
DR.Divanovic zaista najbolji ginekolog

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
28.6.2013 13:06:28   
Arminaa
Dr. Divanović user posted image user posted image user posted image  , ali on radi samo privatno.

(odgovor članu Llea)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.9.2013 8:51:59   
scarlett
Ima li ko iskustvo sa dr. koji trenutno radi u DZ Saraj Polje - Zildžo Eskić?

Neki dan sam se jako loše osjećala, mučnine,... i otišla u taj DZ na ginekologiju. Kada su me prozvali, unutra ginekolog, hajd' nema veze, al' jedva mi je dao blovanje 7 dana. Meni je bilo toliko loše da sam na kraju dala otkaz na poslu (primljena sam na određeno), jer sam vidjela da čovjek moju muku ne shvata dovoljno ozbiljno i da ću se peglat s njim. Nije me pogledao i djeluje mi kao neko ko mrzi svoj posao.

Danas me naručio na UZ, pa se iskreno nadam da me taj prvi dojam prevario. Imal' ko iskustva s njim?


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.9.2013 20:19:37   
scarlett
Nažalost, taj prvi dojam me ipak nije prevario.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.9.2013 20:35:49   
gvendolina
Ne poznajem doticnog dr ali ne znam zasto si mu ponovo otislauser posted image trazi drugog dr idi u drugi dom zdravlja,pa neces trpiti da se neko tako odnosi pogotovo ne u user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
17.9.2013 20:59:18   
Mama_Mia
Lijep pozdrav svim forumašicama..imam pitanje al ne znam u koju bih ga temu kategorisala, al evo potrefit ću ovdje , nadam se da neću puno pogriješiti..trudnoću vodim cijelo vrijeme privatno kod dr.Jadranke D., ne idem često , svaki 1,5 mjesec ili dva.. trenutno sam mislim 6 mj. trudnoće možda malo jače (nisam sigurna), nisam odavno bila na pregledu pa me zanima dal privatni doktori preporuče nekog doktora u bolnici za porod ili ko ti se zadesi u dežuri?Ova dr. je penzionisana, pa me zanima kako bih dalje, jel ima neko savjet , a svakako namjeravam otići kod nje još koji put do poroda aBd..

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *