|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:47:09   
TonkicaPalonkica
ne znam ko je gore spomenuo, ali otac djeteta is out of the picture..


(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:48:09   
Hanady RR
Mislim da bi ti bilo najbolje otići u svoj doma zdravlja na mjestu stanovanja/opština i uraditi pregled samim tim i pretrage. Tvoja daljnja agonija samo škodi bebici. razumijemo te da si sada u fazi koja je možda pomalo srmna jer si koliko shvatih već duže trudna ali dokoti su tu zbog nas i nemaš razloga za bilo kakva daljnja razmišljanja. no ako ti to nije opcija da ideš tzv. državnom ginekologu ja ti preporučujem da u ponedjeljak ujutro nazoveš ordinaciju dr. mehmedbašića na grbavici ( preko mosta ARS AEVi odmah do kafe capuchina) i njegovoj sestrici po imenu danijela putem telefona kažeš svoj trenutni ako mogu reći problem a time ga nesmatram te zakažeš termin za pregled. Pregled je 50 KM. Daljnje analize i pretrage možeš raditi ambulantno po uputi privatnog ginekologa. Broj tel. 033 661 181. i još nebrini radi vrste pregleda tebe u ovoj fazi očekuje samo preko stomaka detaljan 3D pregled ultrazvučni.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:48:17   
zeni
pa sta ti vise treba,imas novac,beba ima tebe i nakraju imate jedno drugo,a ti sto prije dr da se uvjeris da je sve uredu

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:48:17   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: skvo

Meni je trudnocu vodio Divanovic, ali pouzdano znam da ne prima "starije" trudnice. Ti pokusaj, ali ako te odbije...imaj jos nekoga kao drugu opciju.


hm...
to je inace problem i kod ostalih privatnih doktora?

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:49:02   
meme27
ja i nemoras osjecati uvijek udaranje to je normalno da osjetis povremeno


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:50:20   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

Mislim da bi ti bilo najbolje otići u svoj doma zdravlja na mjestu stanovanja/opština i uraditi pregled samim tim i pretrage. Tvoja daljnja agonija samo škodi bebici. razumijemo te da si sada u fazi koja je možda pomalo srmna jer si koliko shvatih već duže trudna ali dokoti su tu zbog nas i nemaš razloga za bilo kakva daljnja razmišljanja. no ako ti to nije opcija da ideš tzv. državnom ginekologu ja ti preporučujem da u ponedjeljak ujutro nazoveš ordinaciju dr. mehmedbašića na grbavici ( preko mosta ARS AEVi odmah do kafe capuchina) i njegovoj sestrici po imenu danijela putem telefona kažeš svoj trenutni ako mogu reći problem a time ga nesmatram te zakažeš termin za pregled. Pregled je 50 KM. Daljnje analize i pretrage možeš raditi ambulantno po uputi privatnog ginekologa. Broj tel. 033 661 181. i još nebrini radi vrste pregleda tebe u ovoj fazi očekuje samo preko stomaka detaljan 3D pregled ultrazvučni.


Hvala mnogo. Čak i zivim na Grbavici.
Upravo ću to i uraditi u ponedjeljak.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:52:36   
Chuchi
Ocekujemo te na forumu trudnica, da vidimo kako napreduje user posted image i da li je sve uredu.
Nemas razlog da se bojis, samo hrabro, jer uskoro ces aBd postati mama, i toj maloj bebici ce biti potrebna
tvoja stalozenost, hrabrost i razum... A najvise od svega tvoja ljubav!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:52:51   
meme27
eto sve su ti dale potrebne informacije samo se uputi doktoru ipak mu objasni razlog zasto nisi posjecivala doktora pa ce sigurno imati razumjevanja prema tebi
sretno! i javi nam se poslije posjete

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:54:58   
Anoniman
i ja ti zelim puno srece, i nadam se da ces nam se javiti sa lijepim vijestima i da ces biti sa nama i dalje,pusssaaaauser posted image

(odgovor članu meme27)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:55:15   
TonkicaPalonkica
Nadam se samo da ce sve biti u redu i da nisam naudila bebi svojim odlaganjem.
Javim se nakon pregleda.

Mnogo mi znaci što sam ovo podijelila s nekim, ponekad su nepoznati ljudi tako puni razumijevanja i podrske(evo sad je udarila-nadam se da je curica).

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:57:35   
Chuchi
Ma vjeruj da je i nama svima drago kada mozemo nekome pomoci i biti tu kad nas treba.
Sretno ti na pregledu!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 20:59:28   
meme27
aaaaj bas slatko!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
bice sve uredu cim je bebica vec pocela tebe udarati
vjerujem da si pratila uz ove mame sve informacije o uzrastu  bebe o porodzaju itd
bebi je najbitnija mama pa tek sve ostalo zato pazi i na sebe a i na bebicu
i ne brini

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:11:45   
Hanady RR
Svakako ti želim sreću na pregledu i očekujem da se javiš, ovo ćemo skupa najlakše preći moje obadvije trudnoće prošle su mi puno lakše uz ringeraja.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:16:06   
Rina26
Hej koliko imaš godina

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:17:59   
TonkicaPalonkica
24 i pol :)

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:21:08   
poetesa
beba je jedna velika blagodat i budi sretna i zahvalna zbog toga! To je biće koje će te voliti bez interesa! Nadam se da ce sve biti u redu javi nam se opet

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:21:20   
Rina26
E tada si zrela da razmišljaš,otidji do doktora,zna li otac od tog djeteta da si trudna,oprosti što sam radoznala

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:23:36   
Hanady RR
ja sam mišljenja da u ovoj fazi treba da misliš samo na bebu i sbe i završiš ako Bog da sve ok u ponedeljak a nakon toga možemo razgovarati o ocu djeteta i tvom daljnjem razvoju i potrebama. sad ste bitni smo ti i bebica.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:27:16   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: poetesa

beba je jedna velika blagodat i budi sretna i zahvalna zbog toga! To je biće koje će te voliti bez interesa! Nadam se da ce sve biti u redu javi nam se opet


zahvalna sam :)

IZVORNA PORUKA: KAZA

E tada si zrela da razmišljaš,otidji do doktora,zna li otac od tog djeteta da si trudna,oprosti što sam radoznala


idem čim prije..
Otac djeteta ne zna, niti ima potrebe da zna, situacija je prilično delikatna, tako da je zaista nepotrebno da ga mijesam u ovo.


(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:28:23   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

ja sam mišljenja da u ovoj fazi treba da misliš samo na bebu i sbe i završiš ako Bog da sve ok u ponedeljak a nakon toga možemo razgovarati o ocu djeteta i tvom daljnjem razvoju i potrebama. sad ste bitni smo ti i bebica.



Imam osjecaj da ce na kraju sve biti u redu.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:28:43   
abh
TonkicePalonkice nemoj se sad opterecivati sa tim sto do sad nisi isla doktoru, i prije zene nisu isle nikako doktoru pa su radjale normalno. Ali ja sam se javila da ti kazem da odes doktoru da vidis svog meda malog na UZ i da uzivas u tome.  I ne bih ti preporucila dokotra Divanovica, s obzirom da se bojis dokotra. On je dobar doktor ali je nekako surov. Bas se pravi pametan. Mehedbasic je dobar svi kazu, ali ako hoces bas finu dokotricu ima AMira u Clarusu na Skenderiji. Ona je bas fina, pricljiva i ljubazna. Ja sam kod nje samo jednom bila isla s muzem da vidi i on bebu, jer sam inace isla u DZ Otoka, a opet je bila ljubazna sa mnom i mojim muzem iako smo dosli u poodmakloj trudnoci. I dala mi je par dobrih savjeta. Eto ako nisi pocela vec pij Prenatal vitamine za svoju bebicu. Sretno na pregledu.

_____________________________

Omar, 13.12.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=236

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:30:29   
Rina26
Možda je to tvoje mišljenje možda bi on htio biti uz to dijete ja da sam na tvom mjestu ja bih mu rekla pa sve i da je oženjen. Sa nama ovdje možeš razgovarati iako se ne poznajemo.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:31:14   
TonkicaPalonkica
Da, također sam htjela da vas pitam koliko dugo traje od narucivanja za pregled do pregleda?

Abh, hvala mnogo.

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:32:37   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: KAZA

Možda je to tvoje mišljenje možda bi on htio biti uz to dijete ja da sam na tvom mjestu ja bih mu rekla pa sve i da je oženjen. Sa nama ovdje možeš razgovarati iako se ne poznajemo.


Ne, nije ozenjen, nista takvo.
Jednostavno je samo prosao kroz moj zivot, ne zalim ni zbog cega, ali beba je samo MOJA i tako ce i ostati.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:35:30   
Rina26
Ma shvaćam ja tebe,onda sretno i dalje nam se javljaj da znamo kako napreduješ ti i tvoja beba.

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *