|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:35:41   
idana_85
Tonkice,evo vrsnjakinje smo, i ja imam 24,5 godine, ja vec imam bebicu, a ostala sam trudna odmah u januaru prosle godine. I ja sam bila preplasena i sve,ali baby je tu. Nece biti lahko, ali vjeruj mi da se se svaka briga isplatiti. Sto se tice oca, necu ti se petljati, ali mislim da mu trebas reci a on neka odluci hoce li imati ista s tim djetetom ili ne, nemoj odlucivati ni za njega ni za dijete, a mozda ti sutra ne budu ni jedan mogli oprostiti,pogotovo tvoje dijete, sto im nisi rekla.

Znaju li tvoji roditelji, s kim zivis, prijateljiii, kako reaguju, mislim vjerovatno se vec primjecuje???

Ne znam da li radis gdje zivis i sl, ali znam kad je jedan roditelj da je novac na neki nacin problem. Ne moras ici privatnom gin, mislim da nema neke razlike izmedju njih i ovih u javnim ustanovama. Moju trudnocu je vodio jedan divan doktor, Dekovic, na kosevu,nikad mu ni dinar nisam dala i sve je proslo super. pravo je prijatan,veseo,voli se nasaliti i mislim da te nece osudjivati niti te pitati zasto nisi dosla ranije i sl, ne da mislim sigurna si. ako zelis javi se na pp i dacemo ti broj.

pregled nije neugodan, samo ti radi preko stomaka uz i poslat ce te na papa test, ali vjeruj mi, kada vidis svoje bebce na uz, jedva ces cekati da ides ginekologu i nsita ti nece smetati, ne znam ti kakav pregled. Ja sam zivjela od pregleda do pregleda. Jos kad dobijes slicicu...uh...srce ti ko planeta.

takodjer, ja bas i nisam s vremenom, ali ako zelis mozemo se naci na kafici i naci cu ti se pri ruci sigurno jer se divim tvojoj hrabrosti. sigurna sam da se i ostale forumasice slazu samnom i da cemo ti pomoci kako god budemo mogle i bude trebalo. Molim te otidji sto prije doktoru i javi nam se, ne ostavljaj nas zabrinute.

pusa i pomaz i pupu


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:36:33   
Hanady RR
za tatu me nije briga.
A ti ako želiš kaći danijeli da sam te ja preporučila ( Dijana Ćirić Parla) i zamoli da ti da u istoj sedmici termin za pregled mislim da će biti brzo. Ako pitaju kako sam kaži bebe su super sve je OK :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:37:17   
Ilhana RR
nisam procitala sve postove ali mogu ti preporuciti Dr. Nejru Pasic. Ja sam prvi put na ginekoloski pregled otisla kod nje i prezadovoljna sam, i ja sam se malo bojala i tako to i rekla sam joj i ona je sve polahko njezno samnom tako da sam se opustila.

Sto se tice oca slazem se sa KAZA, trebala bih mu reci i dijete ako Bog da kad se rodi treba da zna koje otac pa kakav god bio. Svako dijete ima pravo da ima jednu mamu i jednog oca, mozda otac od djeteta nije prema tebi bio dobar al prema djetetu bude.

i upravu je abh prije zene su isle kad sumnjaju da su trudne da vide jel istina i kad se porode, ako si ti dobro i osjetis da beba se krece bice sve uredu nesikiraj se.

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:43:28   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: idana_85

Tonkice,evo vrsnjakinje smo, i ja imam 24,5 godine, ja vec imam bebicu, a ostala sam trudna odmah u januaru prosle godine. I ja sam bila preplasena i sve,ali baby je tu. Nece biti lahko, ali vjeruj mi da se se svaka briga isplatiti. Sto se tice oca, necu ti se petljati, ali mislim da mu trebas reci a on neka odluci hoce li imati ista s tim djetetom ili ne, nemoj odlucivati ni za njega ni za dijete, a mozda ti sutra ne budu ni jedan mogli oprostiti,pogotovo tvoje dijete, sto im nisi rekla.

Znaju li tvoji roditelji, s kim zivis, prijateljiii, kako reaguju, mislim vjerovatno se vec primjecuje???

Ne znam da li radis gdje zivis i sl, ali znam kad je jedan roditelj da je novac na neki nacin problem. Ne moras ici privatnom gin, mislim da nema neke razlike izmedju njih i ovih u javnim ustanovama. Moju trudnocu je vodio jedan divan doktor, Dekovic, na kosevu,nikad mu ni dinar nisam dala i sve je proslo super. pravo je prijatan,veseo,voli se nasaliti i mislim da te nece osudjivati niti te pitati zasto nisi dosla ranije i sl, ne da mislim sigurna si. ako zelis javi se na pp i dacemo ti broj.

pregled nije neugodan, samo ti radi preko stomaka uz i poslat ce te na papa test, ali vjeruj mi, kada vidis svoje bebce na uz, jedva ces cekati da ides ginekologu i nsita ti nece smetati, ne znam ti kakav pregled. Ja sam zivjela od pregleda do pregleda. Jos kad dobijes slicicu...uh...srce ti ko planeta.

takodjer, ja bas i nisam s vremenom, ali ako zelis mozemo se naci na kafici i naci cu ti se pri ruci sigurno jer se divim tvojoj hrabrosti. sigurna sam da se i ostale forumasice slazu samnom i da cemo ti pomoci kako god budemo mogle i bude trebalo. Molim te otidji sto prije doktoru i javi nam se, ne ostavljaj nas zabrinute.

pusa i pomaz i pupu



user posted image
Dakle..taj covjek ne zasluzuje da zna za bebu, nema se tu mnogo sta pricati. Kad user posted image naraste, znat ce sve, a za njega mi je svejedno hoce li mi oprostiti ili ne.

Zivim sa cimerima, a niko u mom okruzenju ne zna, jer se to jos ne primijeti. Međutim, imam divne roditelje koji jedva cekaju da imaju unuče, tako da mi to zaista nije problem. I prijatelji su jednako super, tako da sam sigurna u stopostotnu podrsku.

Radila sam do prije desetak dana, ali vise nisam mogla, jer je posao ukljucivao konstantno stajanje, a meni su noge pocele otjecati ko lude, pa sam prestala.

Molim te posalji mi broj na PP, bilo bi mi drago da se sretnemo, kad ja malo izadjem iz ovog cudnog stanja i kad budem znala na čemu sam..

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:46:15   
TonkicaPalonkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

za tatu me nije briga.
A ti ako želiš kaći danijeli da sam te ja preporučila ( Dijana Ćirić Parla) i zamoli da ti da u istoj sedmici termin za pregled mislim da će biti brzo. Ako pitaju kako sam kaži bebe su super sve je OK :)


mislim da ce to biti moj prvi izbor, ali nije lose imati nekoliko alternativa.
Budući da nisam prijavljena u sarajevu, ne mogu ici ovdje u dom zdravlja..ili to ne ide na tom principu...?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Molim vas za pomoć
6.6.2009 21:46:50   
Ilhana RR
roditeljska podrska je najbolja tako da mi je drago sto je sve uredu sa tim. Nadam se da ce ti ostatak trudnce proci dobro, a ako budes morala da radis oblaci one carape za protiv otoka, ja dok sam mogla radila sam najbolje kad sam njih nosila, oni nedaju otoku ali pred kraj trudnoce nisam mogla ni da ih navucem jer su mi noge bile katastrofa...

Sve najbolje ti zelim i nadam se da ces ostati uz nas na forumu!

pusa

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 56
   Trudna sam... kojem doktoru?
6.6.2009 21:55:37   
Amra 11
Tonkice , nemoj da se brineš mi smo tu da ti pomognemo koliko možemo , ne želim da te osuđujem niti da ti pridikujem imaš svoje razloge zašto nisi ranije otišla na pregled , znam da se bojiš  to je normalno ali shvati da je sada i bebača tu i da je potpuno ovisna o tebi , moraš se trgnuti zbog nje i skupiti snage i hrabrosti neću te lagati bit će i teških trenutaka . Ja nisam iz Srajeva tako da ti ne mogu preporučiti ljekara ali ostale mame su to već uradile.Otiđi na pregled , vidjet ćeš sreći nema kraja kad prvi put na ultrazvuku ugledaš svoju bebaču! Rekla si da imaš divne roditelje i da te podržavaju , što je super nisi sama a imaš i nas.Ne brini se bit će to sve ok samo podhitno otiđi na pregled !!!!!! Javi nam kako je prošlo! Želim ti puno sreće

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.6.2009 22:01:48 >

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 57
   Trudna sam... Kojem doktoru?
6.6.2009 22:03:12   
TonkicaPalonkica
Vi ste divne i mogu vam reći da je onaj očaj koji sam osjećala prije sat vremena skoro potpuno nestao.
Sada idem da spavam, puno puno hvala svakoj od vas, još ćemo pisati naravno, nadam se o puno svjetlijim temama nego sto je ova.

Ljubim vas, laku noć.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.6.2009 22:04:46 >

(odgovor članu Amra 11)
Neposredna veza do poruke: 58
   Trudna sam... Kojem doktoru?
6.6.2009 22:04:25   
Amra 11
Bit će to sve ok vidjet ćeš

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.6.2009 22:05:08 >

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
6.6.2009 22:09:39   
Lulu_
ooo mila moja nisi zaista  trebala tako tako dugo cekati zasto nam se nisi ranije javila user posted image

u ponedeljak odmah doktoru jer nije se sa time saliti trudnoca je ozbiljna stavr i dobro te razumijem da se plasis ginekoloskog pregleda , nije nimalo ugodan ali eto vjerovtno znas da od 3 mjeseca trudnoce  se ne radi vise vaginalni ultrazvuk vec ultrazvuk stomaka koji je takoooooooo ugodaaaaaaaaaannuser posted image
zivjela sam za te trenutke i ti ces vjeruj mi
i to ce tako razbiti tvoj strah
puno si propustila a sad brzo idi doktoru i nadoknadi sve te trenutke uzivanja dok gledas na jednom beznacajnom monitoru ono najznacajnije na svijetu sto dragi Bog moze da ti pokloni
UZIVAJ!!!



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
9.6.2009 9:18:00   
/MMK/
Tonkice želim mnogo sreće i zdravlja tebi i bebici.
Želim da kažem da nisi u pravu kada kažeš da taj čovjek ne zaslužuje da zna da će dobiti bebu. Zasluživao ili ne on će je dobiti, fakti su fakti, i bez obzira koliko si povrijeđena pokušaj se izdići iznad toga, ti si dužna zbog bebe obavjestiti oca, manje više za tebe i njega, imaš odgovornost prema bebi. Postoji nešto u onoj staroj da krv nije voda i tvoje djetešce će sigurno željeti vidjeti oca, druga je krajnost da ga mrzi, a to sigurno ne želiš u životu. Niko ne misli da ga bilo što trebaš moliti, samo obavjestiti.
Dijete ima prava od tog oca po više osnova, zašto bi mu ti to uskratila???
Još jednom polubac i svako dobro, i obavezno nam javi kako je bilo na pregledu.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 11:15:44   
TonkicaPalonkica
Evo da vas obavijestim da imam pregled danas u 13:30 kod dr. Dekovića.
Malo mi je frka, al sta da se radi.

cujemo se danas sa pojedinostima,

Vaša Tonkica

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 11:16:11   
Anoniman
sretno i javi nam se

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 20:02:45   
Chuchi
Nema nam Tonkice, ja cekam, cekam, cekam.... citav dan...user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 20:46:32   
TonkicaPalonkica
Evo me!
aaaaaaaaaaaa, tako sam uzbudjena!!!
Beba je savrseno dobro user posted image
Doktor je rekao da sve ide kako treba, bez obzira sto nisam isla na preglede, dakle nema apsolutno nikakvih problema..user posted image
DJEČAK JE!
vidjela sam mu malo lice i rukice..i bubreg maleni user posted image user posted image user posted image , srce mu kuca savrseno, protok preko pupcanika dobar. Kako sam samo plakala, tako sam sretna..

Dakle, doktor Dekovic je predivan, preljubazan, presusretljiv i sve!
Idana, hvala ti do neba na preporuci, bila sam opuštena i sve je proslo u najboljem redu. A on je i vise nego divan, dakle nemam rijeci.
Također nisam platila apsolutno jednu marku, a za danasnji dan bih dala svo bogatstvo ovog svijeta user posted image
Termin je 30.08.09.

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 20:46:59   
TonkicaPalonkica
Dobila sam i slike user posted image

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 20:51:46   
abh
Super tonkice. Bas mi je drago. Znala sam da ces se oduseviti kad vidis svog bebija. Sretno. Sad uzivaj.

_____________________________

Omar, 13.12.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=236

(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 20:52:05   
mamy Sabina
Tonkice čestitke od srca
Super, ti jos malo pa ćeš držati svoju bebicu u naručju
Divno je sve touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu TonkicaPalonkica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:06:24   
nikita
tonkice drago mi je da je sve u redu, do sada si se brinula ali od sada uzivaj u svom djecaku i njegovom lupkanju user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:14:33   
Anoniman
cestitam, tako mi je drago da je sve uredu, eto jos malo i bebica je u tvom narucju, ma vidjeces da ce to sve biti ok

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:17:20   
mina23
Cao ljudi, super mi

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:17:55   
Chuchi
Jupiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako mi je drago da je sve ok , da ste i ti i user posted image super... aBd jos malo izdrzi,
a onda ces drzati svog user posted image user posted image u rukama, to je predivan osjecaj...
user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:19:00   
mina23
Cestitke i od mene user posted image user posted image bas mi je drago da je sve ok,
Zna li mi neko reci kako se postavlja forum??
Ja bi htjela nesto o Zavaljenoj maternici postaviti jer me interesuje pa ako mi neko moze pomoci??

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:25:51   
veeseelaa
klikneš na forum (nalazi se na vrhu stranice u pod naslovu sadržaja), s lijeve strane imaš naslov Zatrudnjivanje a ispod su pod naslovi, odabereš problemi sa zatrudnjivanjem i klikneš, otvorit će ti se naslovi tema a iznad njih stoji
! nova tema, klikneš tu, daš naslov temi i napišeš pitanje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Trudna sam... Kojem doktoru?
10.6.2009 21:33:42   
TonkicaPalonkica
Hvala drage moje user posted image

ne mogu da preestanem gledati ove slike...lice se tako jasno vidiuser posted image

Posto sam bila apsolutno sigurna da je curica, sad moram da smislim ime za svoje malo user posted image zlato.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *