RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (11.7.2012 12:25:11)

U jasličkoj mlađoj grupi na Mojmilu je počela da radi divna teta. Mlada je i jako sposobna. Djeca je slušaju. A ona baš ima volje da radi s njima, barem se meni tako čini.




vjestica -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (11.7.2012 12:29:14)

meni su rekli na mojmilu u dječejme gradu da će možda od septembra ukinuti drugu smjenu [sm=smiley13.gif]
zna li iko išta detaljnije ?




selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (11.7.2012 12:30:09)

IZVORNA PORUKA: vjestica

meni su rekli na mojmilu u dječejme gradu da će možda od septembra ukinuti drugu smjenu [sm=smiley13.gif]
zna li iko išta detaljnije ?



Mogu ti ja provjeriti, ali ne sad[sm=smiley1.gif]




vjestica -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (11.7.2012 12:37:40)

nije ništa hitno naravno, ima vremena do septembra [sm=smiley36.gif]
jedino što bih voljela što raniej zanti, da znam dalje planirati
cura je primljena u dječju grad, ali ako ukinu drugu smjenu, to mi ništa ne znači, onda je svejedno moram ostaviti u ovom sada vrtiću




škorpija -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (11.7.2012 22:02:18)

znam sigurno da se u lastavici ukida druga smjena, ali nisam čula za mojmilo




Skvo RR -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (12.7.2012 23:31:34)

Kako je tema privatnih zakljucana (a mogu i oni), dajte mi info u hrasnom, cvila koji sve vrtici imaju?[sm=smiley1.gif]





selebriti -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (13.7.2012 9:04:47)

Vještice, ne zna se još ništa za drugu smjenu. U Lastavici su je, valjda, ukinuli, pa će možda i na Mojmilu, ali to još uvijek nije sigurno.




vjestica -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (13.7.2012 9:22:38)

hvala
ma to će se izgleda znati 5 do 12 [sm=smiley24.gif]




škorpija -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (15.7.2012 22:50:47)

skvo, u hrasnom imaš onaj državni vrtić  košuta, e sad ja nisam bila neki kažu umobolnica (nemojte me napadati samo citiram), drugi oduševljeni, imaš lastavicu na otoci, ja bila, nisam oduševljena, imaš privatni tete čuvalice, moj mali tu ide ja zadovoljna, imaš onaj na čengić vili, kekec, zatvoren zbog renoviranja, eto  to je to, najbolje da odeš i pogledaš svaki




hanabanana -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.7.2012 9:42:21)

IZVORNA PORUKA: škorpija

skvo, u hrasnom imaš onaj državni vrtić  košuta, e sad ja nisam bila neki kažu umobolnica (nemojte me napadati samo citiram), drugi oduševljeni, imaš lastavicu na otoci, ja bila, nisam oduševljena, imaš privatni tete čuvalice, moj mali tu ide ja zadovoljna, imaš onaj na čengić vili, kekec, zatvoren zbog renoviranja, eto  to je to, najbolje da odeš i pogledaš svaki


Evo ovako, napisala ti i na onoj temi.
Znaš gdje smo živjeli, ali i H. i S. su išle u Kekec.
Sada ga renoviraju i vjerujem da će biti odličan vrtić.
MOja H. nije htjela da ide u Lastavicu, nikako joj se nije dopao, a Košuta mi nije bila " uzput".




pocahontas -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.7.2012 9:50:40)


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kako je tema privatnih zakljucana (a mogu i oni), dajte mi info u hrasnom, cvila koji sve vrtici imaju?[sm=smiley1.gif]



skvo, ja kontam R. upisati u Tete čuvalice kod Bosmala sad na jesen..vec sam rezervisala mjesto onako na upit..zar nisam negdje mola proćitati da si bas ti ovaj vrtic kao novi preporučivala[sm=zmeden.gif] ili sam nešto pobrkala...
kako god, imas taj, dalje imaš Lastavicu koja je sasvim ok, dječak od Anidle tamo ide, pa mozes joj pp poslati da ti da detalje..mi smo primljeni u Lastavicu pa cemo jos vidjeti, mada sad za sada više sam za Tete čuvalice [sm=smiley1.gif]




škorpija -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (16.7.2012 10:02:19)

evo imam info da radovi u kekecu počinju 15. avgusta , odobren je novac i očekuju da će biti sve završeno do septembra




Dzenana_G -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 14:29:32)

Mi smo planirali curicu upisati u vrtic od septembra, mada ni to nije sigurno, ali voljela bih saznati koja je procedura?
I koji imaju drzavni vrtici negdje oko Paromlinske?




Malenaoduvijek -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 14:36:05)

Dzenana rokovi za upis u drzavne vrtice je bio u junu,jedino u privatni ili ako imaš nekoga pa da ti pogura




selmoni -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 14:50:39)

Drage moje ja bih htjela podjeliti svoje iskustvo s Jaslicama. Ja sam svoju curicu htjela upisati u drzavne jaslice i upće nisam imala problema dobila papirae i upisala je u oktobru prosle godine a kasnije prebacila u privatno jer smo se preselili i opet nije bilo problema.




kleoopatra -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 17:09:43)

zanima me iskusno s vrticem aprilski cvjetovi htjeli bih malu u septembru da upisem




coki -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 19:50:39)

Sestrine ćerkice, ..., blizankinje upravo završavaju sa boravkom u vrtiću aprilski cvjetovi. Kreću u školu. Sestra je prezadovoljna. Super se radi s njima, ..., jako puno su izlazile, ..., posjete kojekuda. Stvarno je zadovoljna.




coki -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 20:01:32)

Nego, ..., moj mali kreće u septembru u Dunje? Ima li neko iskustvo, ..., kakve su vaspitačice?




kleoopatra -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (19.7.2012 20:54:52)

a vaspitacice




djoisa -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 13:10:23)

http://www.radiosarajevo.ba/novost/86314/




vjestica -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 14:18:37)

zna li iko ali u Dječjem radu ostaje druga smjena?
govorili su da će je od septembra možda ukinuti,a meni je jako bitna druga smjena




Dzenana_G -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 14:48:39)

IZVORNA PORUKA: MALA1994

Dzenana rokovi za upis u drzavne vrtice je bio u junu,jedino u privatni ili ako imaš nekoga pa da ti pogura

Jeli to posljednji rok za upis i do sljedece godine nista ili ima opet nesto?
Nisam o ovme prije razmisljala, ali nesto kontam ako mm pocne raditi necu imati gdje djete. Svekrva radi, a mama se brine o bolesnoj nanai i dedi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Emmy -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 15:14:11)


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: MALA1994

Dzenana rokovi za upis u drzavne vrtice je bio u junu,jedino u privatni ili ako imaš nekoga pa da ti pogura

Jeli to posljednji rok za upis i do sljedece godine nista ili ima opet nesto?
Nisam o ovme prije razmisljala, ali nesto kontam ako mm pocne raditi necu imati gdje djete. Svekrva radi, a mama se brine o bolesnoj nanai i dedi [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


Dzenana pogledaj ovaj intervju sa linka iznad, izgleda da je jučer izašao drugi upisni rok za vrtiće (u kojima ima slobodnih mjesta) pa pogledaj da li neko ima novine od jučer. Ja sam tražila na internetu, ali nisam mogla naći[sm=zmeden.gif]




nanika -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 15:55:32)


IZVORNA PORUKA: coki

Nego, ..., moj mali kreće u septembru u Dunje? Ima li neko iskustvo, ..., kakve su vaspitačice?

Moja curica je isla u Dunje, sada krece u skolu. Ja sam prezadovoljna, meni su sve tete[sm=smiley20.gif]




merima_s -> RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici (27.7.2012 16:13:38)

evo konkursa:

http://www.djecasarajeva.edu.ba/home/vijesti/od01-15-082012trajedrugiupisnirokujudjecasarajevazaprimarniiobavezniprogram




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>