|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
28.7.2016 22:29:05   
Inkognito
Bas tako Priks moja, sto kazes ne znas vise ni sta napisati kad se sve vrti oko istih stvari. Meni eto taj problem s komunikacijom, bas budem napeta, nekako jedva pricam, pa mi vrucina udari u glavu pa kad dodjem kuci jos se dodatno nasikiram sto sam takva, ma samo ukrug sve isto. Skontala sam da je kod nas problem sto ne ispoljavamo ono sto nas muci, uglavnom gutamo u sebe, nista napolje ne izlazi. Ja planiram ozbiljno poceti s nellkim sportom, vise vremena posvecivati sebi, opustanju, bilo cemu sto ce mi vratiti osmijeh na lice i izgubljeni sajaj u ocima.

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6901
   RE: Anksioznost?
28.7.2016 22:48:05   
priks1
Joj Inko draga,ne pricaj mi nista o razgovoru sa drugim ljudima.Ono kad nisam totalno koncentrirana,vec u svojim nekim mislima,kod mene ti se javlja znojenje dlanova i nogu sad ljeti pa se isto tako izivciram kad nije onako kako sam zamiskila.Prije bih sebe ohrabrivala tipa"vidiš koliko si stvari napravila dok si anx. pa si prezivjela.Ali ja vise i ne vidim ovu anks kao nesto sto ide uzlaznom putanjom jer me uvijek iznenad kad se i najmanje nadam tako da bi se prije nadala nekom kraju anx,ali eto u mene ima svega i pocetka i sredine i kraja:(.Uf meni je danas bas tezak dan,cijeli dan sam plačljiva i prazna,razdražljiva...ništa me ne veseli.Ah muko moja idemo dalje,ali eto i dobila sam mjesečnicu pa se sve skupilo.Da vas pitam,da li vi kad ste onako losije na neki način "maltretirate" muža kao gdje je,kad će kući,što još nije.Ono ne volite biti same...bar ja.Nije da ga sad nešto opterećujem svojim stanjem ali dovoljno je da osjeti u mom glasu:(.Hepihipi kako je prošao odmor?Nadam se da si se baš odmorila,bar za sve nas.
zene lavice ljubim vas sveuser posted image

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6902
   RE: Anksioznost?
29.7.2016 8:34:43   
malena27 RR
Cesto vas citam i samo da vam posaljem jedan user posted image podrske...
Pricajte o tome sta vas muci, nemojte sutjeti, kad vec znate sta je u pitanju... jake ste, majke ste, zene ste, trebate i sebi i drugima...
Nema predaje...zivot je pred nama...bude teskih trenutaka koji ce svakako proci...

Ja sam jucer bas bila bezvoljna i napeta ko puska i na poslu i kod kuce. Znate onaj osjecaj da vam neko sjedi na grudima.
Imam problem sto ne mogu plakati, ne mogu se osloboditi negativnih emocija...
Onda sam se nekako poslijepodne opustila i dopustila si da se isplacem...
Jutros nova ja, jesam natecenih ociju...ali se osjecam lakse...





_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6903
   RE: Anksioznost?
29.7.2016 8:40:58   
malena27 RR
Priks, taj problem sto nema muza kuci i sto ga zelim kuci sam imala cini mi se u ceteresnici. Bilo me strah da nesto bebi ne bude.
Kasnije se povuklo - pretpostavljam da su hormoni radili svoje.
Sad povremeno imam osjecaj da ne zelim da ide, ali covjek radi u smjene pa mora i na posao user posted image Zato obavezno izadjem sa sinom da ne budem kuci ili se igram s njim, uglavnom zaokupim necim misli.
Vikendom, ako mm ne radi, obavezno budemo zajedno, pozelimo se tokom sedmice pa pokusavamo da nadoknadimo takav uzurbani tempo zivota.




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 6904
   RE: Anksioznost?
29.7.2016 19:55:56   
BB00
Zene jel iko od vas imao problem sa opadanjem kose od nervoze i anksioznosti. U zadnje vrijeme sam primjetila i to. Jest da uvijek umisljam najgore, al moguce je da je od stresa jer sam anksiozna vec 5mjeseci?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 6905
   RE: Anksioznost?
29.7.2016 22:51:27   
priks1
Iskreno ne vjerujem da ti je od anks,mislim moze sve biti,ali opet koliko nas je anksioznih pa nije se bas netko zalio na to.Ali provjeri štitnjaču,od nje zna biti.

(odgovor članu BB00)
Neposredna veza do poruke: 6906
   RE: Anksioznost?
30.7.2016 22:38:02   
Inkognito
Priks i ja volim kad mi je muz tu a ja sam u ovim svojim stanjima, nekako se sigurnije osjecam, a i smirenija sam. Ne opterecujem ga svojim stanjima, on misli da sam nekad nervozna zbog djeteta, nespavanja i umora, a ne da sam anksiozna. Ma bolje ih je sto manje uvlaciti u ovo, doduse nekad se ne mozemi kontrolisat, al ja i volim sto moj mm ne zna tacno s cim se borim, jer me generalno on smiruje svojom pojavom i naravi, pa nekako ne zelim "kvariti" tu svoju mirnu luku, tako nekako. Za oapdanje kose, moze kosa opadati od nervoze. Meni inace menstruacija kasni 20 dana, valjda zbog dojenja, pa sam zato ko tempirana bomba. Ali idemo dalje, borba se nastavlja. Veliki zagrljaj za zene lafice:)

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6907
   RE: Anksioznost?
30.7.2016 22:49:48   
BB00
Ma ja mislim isto zbog nervoze, jer su nalazi svi uradjeni
A nervoza moze dosta toga da donese. Psihicka stanja su jako konfuzna, nikad ne mozemo znat od cega je sta. Lp

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6908
   RE: Anksioznost?
31.7.2016 13:31:28   
priks1
Draga Inko dobro govoriš,ponekad je dobro ne opterecivati ih previse nego sto vise drugih tema nametati.Inko pa tebe je skroz "proslo" jel tako?Ali brzo ces se ti otrgnuti opet.Ja sam niti vamo niti tamo.B880 ma moze biti od nervoze ali eto pokusaj se ne nervirati(mislim ko ti govori).Nista drage moje drz te se!

(odgovor članu BB00)
Neposredna veza do poruke: 6909
   RE: Anksioznost?
31.7.2016 23:37:01   
Inkognito
Moja Priks, istina je da se bolje osjecam, evo i ovo sto me ovih dana drzi polako popusta, al daleko sam ja od toga da me skroz proslo, jer ovo nikad ne prolazi, samo se drzi pod kontrolom i lijepo se moze s ovim zivjeti. Meni je zivot pun tragedija, pa nekako s tim je otislo o dio mene. Ja imam osjecaj kao da mi je otvorena jedna nova dimenzija s kojom dolazi ta neka tezina koju mi nosimo i nece se vise zatvoriti, jednostavno naucimo zivjeti s tim. Ja kad sam prosla pretezak porod i skoro sama oko djeteta deveram, skontala sam da sam bas jaka, samo eto nekad pokleknem. Znaci zene moje, ma koliko nam se cini da smo drugacije i slabije od drugih, mi smo ipak heroji, feniksi koji se dignu iz pepela i nastave dalje, jos jace, jer samo mi znamo s cime sw borimo. Zato nemojmo pokleknuti i gubiti nadu, jer i ovo ce popustiit a nas ceka mnogo lijepih dana punih smijeha i veselja!!!

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6910
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 15:12:58   
priks1
Joj Inko tako si to lijepo rekla,u biti sve si kazala.Tako se nekako i ja osjećam,i meni je tata umro ima 4 mjeseca i sam Bog zna kako sam to preživjela.Kao što kažeš osjećam da je umro jedan dio mene(one razigrane i vječno optimistične cure).Ali ja nikad neću prestat vjerovat u bolje dane svojega života jer ja to zaslužujem,svatko od nas.Jer sam uvjerena da ovo "čudo" samo dobre i ranjive ljude hvata.Ohole i zločestepohlepne e te neće uvjerena sam.Često mi tata nedostaje,toliko jako da i to pokušavam zatomiti i uvjeravati se da sam dobro.Svaka od nas nosi neki križ svoga
života da je i normalno da se ovako osjećamo.Baš sam se ovih dana raspisala na forumu...nema veze neka sam.Jake smo mi


(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6911
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 15:14:48   
priks1
Oprostite na pravopisnim greškama,pišem sa mobitela.

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6912
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 16:47:25   
Inkognito
Priks moja, savrseno se razumijemo, stanja anski osoba su bas slicna, zato i jesmo ovdje jer smo slicni:) Nisam dugo bila na forumu, pa ne znam za oca, bas mi je zao. Kad covjek izgubi najveceg prijatelja onda bas ostane velika praznina. Svaka ti cast, valjalo je i to prezivjeti u ovakvim stanjima. Eto jos jedan dokaz jacine, mi smo jace od ostalih u tim teskim stanjima, al zato poslije pokleknemo, valjda dodje na naplatu to sto nismo adeivatno reagovale u pravo vrijeme.

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6913
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 16:51:01   
Inkognito
I ja se evo cesce javljam, ma cim je covjek malo losiji odmah trazi pomoc, a najbolja pomoc je meni ovdje. Treaba sto vise pisati, izbacivati iz sebe, a ne samo sutiti i gomilati, tu je nas problem. Nedavno sam citala super tekst, bas me nekako ponukao da krenem raditi nesto za sebe. Pokusacu ga zakaciti, ako ne uspijem onda cu vas uputiti kako da ga nadjete, pa procirajte ako koju zanima, jer je meni bio koristan.

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6914
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 16:54:57   
priks1
Inko meni ti je super i Ana Bučević,ako imaš facebook pronađi je...žena nije neki čarobnjak,ali njena videa i postovi te jako natjeraju na razmišljanje o sebi i promjenama..user posted image

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6915
   RE: Anksioznost?
1.8.2016 16:59:04   
Inkognito
Tetovaze, tango, seksi ves i brak sa 46? Tako nekako ide tekst, pa koga zanima nek ukuca, meni je bas super. Priks, slusala sam Anu i pokusavala jedno vrijeme meditirati uz nju, jeste super, bas je pozitiva prava :)

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6916
   RE: Anksioznost?
5.8.2016 13:05:39   
priks1
Cao zene kako ste mi?Ja evo guram nekako....Nadam se da ste sve ok posto se ne javljate bas...u mene onako naizmjence,malo sjete,tuge neke neobjasnjive,malo straha od ne znam ni ja cega ali sve u svemu nije strasno.Pokusavam se zaokupiti drugim stvarima da ne mislim o ovome pa eto duram.Pozz svima:)

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6917
   RE: Anksioznost?
6.8.2016 16:20:58   
Inkognito
Draga Priks, imala si smrtni slucaj nedavno, naravno da ima tuge i sjete, nekad nismo svjesni izvora tuge, al kod tebe je vejrovatno podsjvesno to izvor.

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6918
   RE: Anksioznost?
7.8.2016 17:28:33   
priks1
Hvala Inko draga:)I ja osjecam da je to:)

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6919
   RE: Anksioznost??
19.8.2016 14:13:49   
SPSShelp
Prijateljici je pomogla psihologinja u Mostaru
Sandra Jovanovic radi privatno u psiholoskom savjetovalistu Pro Mente mislim da je stranica: www.ProMente.biz ili www.Psiho.biz .
Bila je anksiozna "do daske", dok sada ..., poslije nekoliko odlazaka na tretman (razgovor, opusteni), izlijecila se, udala, poslije godinu i po rodila sina, i zatim curicu (sve za 4 godine).
Preporucujem magistricu nauka psihologinju Sandru
user posted image

< Poruku je uredio SPSShelp -- 19.8.2016 14:21:12 >

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 6920
   RE: Anksioznost??
23.8.2016 18:35:56   
moram biti jaka
Cao curke...evo i mene...ne javljam se cesto jer sam uvijek u nekom spidu....
Sta ima kako ste..citam postove i cini mi se da nam pred kraj ljeta svima raspolozenje opada..Pisala sam nekoliko puta ali mi post ne prodje 😕 Ja sam onako kako kad.Kad imam puno obsveza dobro sam cim imam vremena da se zapitam kako sam krene anxica...Ma ja sam se pomirila da izljecenja nema nego da je uhvatim pod ruku i kroz zivot....
Imam raznih epizoda ali hvala Bogu blazih...malo utucenost malo depresija malo anx. I tako...oprostite na greskama zurim i kucam da mi makar post prodje i da vidite da mislim na vas 😃
Volim vas....

(odgovor članu SPSShelp)
Neposredna veza do poruke: 6921
   RE: Anksioznost?
14.9.2016 18:16:16   
hepihipi
Drage moje zenice, ne mogu vjerovati da je proslo dva mjeseca od mog zadnjeg posta, kako vrijeme letiii😕vrijeme leti a ova anxi nikako da s njim odleti...tako da, na zapadu nista novo, smjenjuju se dibri i losi dani, pms, suza ko kise, obrisem i nastavim dalje.. a niko za njih ne zna osim dragog Boga i vas, bas nemam nikoga da mu olaksam dusu, toliko ljudi oko mene a ja sama sa svojim borbama...

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6922
   RE: Anksioznost?
14.9.2016 18:25:01   
hepihipi
Naizgled normalna, mozda malo vise nervozna i cangrizava, nekad prazna, nekad kao puna prividne energije, zudim da ne analiziram, da se samo prepustim, da se rijesim svoje preosjetljivosti, ali...nego kako ste mi vi, i vi ste mi se uspavale😊draga priks odmorila se kao jesam ali vec umorna i zrela za novi godisnji😋javite se, ljubim vas💗

(odgovor članu Inkognito)
Neposredna veza do poruke: 6923
   RE: Anksioznost?
15.9.2016 12:54:03   
koka i po

IZVORNA PORUKA: hepihipi

Drage moje zenice, ne mogu vjerovati da je proslo dva mjeseca od mog zadnjeg posta, kako vrijeme letiii😕vrijeme leti a ova anxi nikako da s njim odleti...tako da, na zapadu nista novo, smjenjuju se dibri i losi dani, pms, suza ko kise, obrisem i nastavim dalje.. a niko za njih ne zna osim dragog Boga i vas, bas nemam nikoga da mu olaksam dusu, toliko ljudi oko mene a ja sama sa svojim borbama...




zasto mislis da ti neko treba?.....
najveca pobjeda je pobijediti samu sebe...borba sa samim sobom i jeste najteza...
ustvari....tako sebi dokazes da si jaca od same sebe.


zvuci filozofski ali tako jeste.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6924
   RE: Anksioznost?
15.9.2016 13:07:23   
koka i po

IZVORNA PORUKA: hepihipi

Naizgled normalna, mozda malo vise nervozna i cangrizava, nekad prazna, nekad kao puna prividne energije, zudim da ne analiziram, da se samo prepustim, da se rijesim svoje preosjetljivosti, ali...nego kako ste mi vi, i vi ste mi se uspavale😊draga priks odmorila se kao jesam ali vec umorna i zrela za novi godisnji😋javite se, ljubim vas💗




neces nikada.
to je dio tebe.
svijet bi bio jako lose mjesto za zivljenje kada nebi bilo ljudi koji u svemu vide smisao.
koje sitnica i obraduje i rastuzi.
oni koje pruzanje vise ispunjava nego ono sto od drugih dobiju.
nisi ti preosjetljiva....ti imas ono sto covjeka cini covjekom...a malo je takvih.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  275 276 [277] 278 279   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *