RE: Turističke destinacije u BiH (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Hanady RR -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:32:00)

e hvala draga...našla sma nekoliko opcja...al smo svakako za ovak vikend zakansili...sad odoh porggolta i ovu tvoju preporuku[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




balasgirl -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:37:01)

Nema na čemu, vidi na netu njihovu stranicu, ima više ponuda, mi smo uzimali tzv, Anti-stres vikend, cijena 200 km po osobi (ne znam da li je i sad ista cijena). Al isplati se svakog feninga.




Hanady RR -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:42:22)

hej upravo gledam antistres čarolija[sm=smiley36.gif]
sa boravišnom taman dođe 100 Km po osobi[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

al imaju finu prvomajku ponudu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

hvala...evo i suprug mađe lavom to je to[sm=bravo.gif]

mi smo inače kontali ovaj vikend...
no može i naredni...
samo zaista smo skontali d anam povrmeno treba bježanija vikendom od svega[sm=smiley36.gif]
godilo nam je u konjicu pa i nova godina ven grada...
polako s evraćamo iz mrtvih...porasla nam djeca[sm=smiley36.gif]




M kao Mama -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:43:45)

Evo vidjeh ima i na Maldivima za prvi maj 16.000 KM, ?[sm=zmeden.gif]




Hanady RR -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:44:55)


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Evo vidjeh ima i na Maldivima za prvi maj 16.000 KM, ?[sm=zmeden.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

ti si lodaaaaaaaaaaaaaaaa...
nemam sitno za maldiva[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




M kao Mama -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:46:16)

E, vala ne može Vam se ugoditi, pa ja se satrah tražeći ponude, a ti meni tako, hahahahah

jel tamo treba viza, možda je to problem,




balasgirl -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:46:36)

eto super, samo kontaj da ste gore od petka do nedjelje popodne, to su dva noćenja, znači 200 km po osobi, vas dvoje 400. Nije baš ni jeftino, al ja ti kažem da vrijedi. Nama je isto tako baš trebao jedan takav vikend s masažama i ostalim čudima i baš smo uživali. A i apartmansko naselje je baš extra uređeno. Šta god da odlučite, lijep provod vam želim. Uživajte maksimalno.




neki x -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:52:20)


IZVORNA PORUKA: teacher75

a jeste li bili ovdje?
http://www.ecofutura.ba/
ja nisam ali sam cula da je jako lijepo. jedini nedostatak za one koji vole meso, meni je vegetarijanski

Je li ovo cijena po osobi[sm=zmeden.gif]

Kako god,al divno izgleda[sm=bravo.gif]


I ja upravo kontam o jednom mirnom vikendu udvoje...Nigdje posebno,samo da se ususkamo negdje u tisini,sami...[sm=smiley1.gif]




neki x -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 22:54:50)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

godilo nam je u konjicu


Gdje,sta,kako???[sm=smiley1.gif] Neki hotelcic,motelcic,ili??[sm=smiley1.gif]




Hanady RR -> RE: Turističke destinacije u BiH (20.4.2012 23:04:00)


IZVORNA PORUKA: neki x


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

godilo nam je u konjicu


Gdje,sta,kako???[sm=smiley1.gif] Neki hotelcic,motelcic,ili??[sm=smiley1.gif]


Hotel garden city u konjicu...imaju i oni stranicu
isto ovako vikend ponuda za dvoje...masaže, bazen, itd...itddd[sm=smiley36.gif]

tada sma išla us petembru...naletim na e-kuponu na neku ponudu i super nam bilo...
sad sma htjela tamo al ovaj vikend bi popunjen...onda reko naredni ćemo sad već porširih i potragu da ispitam i druge destinacije[sm=smiley36.gif]




Hanady RR -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (20.4.2012 23:05:46)

evo neki[sm=smiley1.gif]
http://www.gardencity.ba/loc/images/stories/katalozi/Relax%20weekend_GC.pdf

http://www.gardencity.ba/loc/images/stories/katalozi/Oasis%20of%20pleasure_GC.pdf




neki x -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (20.4.2012 23:07:42)

Blagodarim [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Ilhana RR -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (28.4.2012 22:55:43)

Evo mene na ovoj temi =)

Posto ove godine nam je godisnji odmor u znaku ljubavi =) Imamo dosta svadbi necemo imati kad da se ode na more a bili smo mislili...

zato sada trazimo gdje bi mogli otici na par dana, mozda neko etno selo =) Bili smo 3 puta u Bijeljini u etno selu i bilo nam je lijepo pa bi mozda moglo nesto tako al pod uslovom da se ima i gdje nociti tu.

Gledali smo slike razni ali voljela bih da cujem vasa iskustva... slika je jedno a reality je nesto drugo ;)

hvala unaprijed ;)




Halimaa -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (19.6.2012 15:36:47)

Pozdrav! Nisam čitala sve postove na ovoj temi, interesuje me neka destinacija u našoj BiH kamo bih mogla otici sa suprugom i djetetom. Nisam baš upućena gdje šta ima, željeli bismo se odmoriti u prirodi, malo rijeke ili jezerceta da se mali može brćčkati a opet da nije predaleko od civiilizacije :) Pa, molim ako ima prijedloga i iskustava, pišite!




mama75 -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (19.6.2012 15:43:17)


IZVORNA PORUKA: Halimaa

Pozdrav! Nisam čitala sve postove na ovoj temi, interesuje me neka destinacija u našoj BiH kamo bih mogla otici sa suprugom i djetetom. Nisam baš upućena gdje šta ima, željeli bismo se odmoriti u prirodi, malo rijeke ili jezerceta da se mali može brćčkati a opet da nije predaleko od civiilizacije :) Pa, molim ako ima prijedloga i iskustava, pišite!

Konjic [sm=smiley20.gif]




d.dita -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (24.6.2012 23:31:58)

Čitam na nekim drugim forumima da ženice idu na panonsko jezero. E sada me interesuje, da li je pogodno za dijete od 3,4 godine? Znam da su gužve ali prijateljice hoće da idemo pa meni neprijatno da ih odbijem.




niki83 -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (24.6.2012 23:46:03)

Super tema, da i ovdje pitam..Idu li zenice na Bijambare, kako vam se tamo svidja? Moze li provesti cijeli dan, moze li se rostiljati, ili ne smijete paliti vatru? Hvala




azra I ADI -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (25.6.2012 8:05:09)

Panonsko je super, za dijecu idealno-voda je konstantno topla, moj ima 3 god. i ne bi izlazio iz vode. Štimung je baš kao na moru- suncobrani, slamarice, ležaljke...Čak pored jezera sjede članovi obezbijeđenja koji ne daju divljati u vodi i sl. Ma iskoristi priliku i dođi nam..




Lulu_08 -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (25.6.2012 8:46:48)


IZVORNA PORUKA: d.dita

Čitam na nekim drugim forumima da ženice idu na panonsko jezero. E sada me interesuje, da li je pogodno za dijete od 3,4 godine? Znam da su gužve ali prijateljice hoće da idemo pa meni neprijatno da ih odbijem.


Ja sam isla sa svojom djevojcicom od kada je imala 13 mjeseci, svako ljeto obavezno idemo i super je!




niki83 -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (25.6.2012 13:32:26)


IZVORNA PORUKA: niki83

Super tema, da i ovdje pitam..Idu li zenice na Bijambare, kako vam se tamo svidja? Moze li provesti cijeli dan, moze li se rostiljati, ili ne smijete paliti vatru? Hvala

Da se citiram, ne bi li dobila neku info?[sm=smiley36.gif]




Blue rose RR -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (25.6.2012 14:12:50)

Ja sam često na Bijambarama, ali idemo gore na doručak (ponesemo od kuće termosicu sa čajem, sendviče, sokove...) i onda u vožnju rolama (kikica) i šetnju ( ja i mm) do Planinskog doma na kahvu.
A što se tiče roštiljanja - nisam sigurna da može, mada ne mogu tvrditi 100 % da je zabranjeno.
Nazovi pa pitaj. Vjerujem da imaju kontakt telefon.




niki83 -> RE: Turisti�ke destinacije u BiH (28.6.2012 8:45:27)

Hvala Blue rose[sm=smiley1.gif]




rainman -> RE: Vodopad-Kravica (22.2.2013 12:50:57)

Ispravak, ovo za uzbrdicu. Mi smo išli autobusom, đački izlet, zato nismo mogli sići dole do vodopada.
Vi ćete autom pa možete prići bliže.
Pardon, profesionalna deformacija .


__________________
RS Gold|Diablo 3 Gold|GW2 gold|WoW Gold




teacher75 -> RE: Vodopad-Kravica (31.7.2013 8:52:10)

Anti reklama za etno selo Raj u raju kod celebica. kao prvo, traze 5 km ulaz- konzumaciju na jedno pice koji su uredno htjeli i alanu naplatiti (a selo jos nije u potpunosti izgradjeno i radovi na sve strane). na kraju se umalo ne posvadjah s njima jer kao ne placaju ulaz samo djeca u kolicima. rekoh: sad cu ja u auto po kolicauser posted image na kraju platismo 15 km nas troje. hocemo da jedemo kad na meniju nema nista ispod 15 km, znaci nema pure, ustipaka, graha i slicnog vec samo riba, snicle, bitek, i tako to. kafa 3 km! narucim oradu 18km i dodje mi polu ziva- pojela je pola i ostatak se ne moze skinuti sa kostiju. kad je konobarica dosla i pitala jel sve ok, rekla sam joj da je riba bila ziva sto je mogla vidjeti i na tanjiru a ona na to rece da nije to do nje i uredno sve naplati bez izvinjenja. spavanje tamo je 50 eura za dvije osobe u onim kucicama. uglavnom, ostali smo sat vremena, islikali se (lijepo izgleda ono sto su do sad napravili), potrosismo vise od 50 km, nit se najeli nit se napili...




hanabanana -> RE: Vodopad-Kravica (31.7.2013 8:59:51)

Hvala na osvrtu teacherko, taman sam htjela za vikend put Konjica, ali sad definitivno odustajem.
Po slikama sam vidjela da je lijepo, ali ovakav odnos prema gostima me ljuti i ne želim da me neko šiša ko ovcu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>