RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


maja78 RR -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (4.12.2011 0:34:49)

Ima li neko da zeli ici sutra na zecica uplasica, imam tri karte, poklanjam, meni A bas bolestan pa necemo moci




Anoniman -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (9.12.2011 11:13:22)

Mi smo gledali Macka u cizmama 3D. Toplo preporucujem. Jednako smo uzivale i Farah i ja. 




tekja -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (9.12.2011 11:43:08)

Joj Majo, kako nisam vidjela ovaj tvoj post, nadam se da karte nisu propale...a ja zagledala ima li vas[sm=smiley1.gif]...mi smo gledali Hrabrog zeku uplascica, V. prva predstava, on se odusevio, ja bas i nisam, iskreno vise sam ocekivala[sm=smiley24.gif]...i ljepsu pricu, prijatnije lutke, bolje ozvucenje itd.

E sad za kino nisam sigurna, on voli dugometrazne crtice, ali kuci nikad ne odsjedi do kraja crtica...budu po dva-tri prekida...mozda da s tim sacekamo jos malo...




Alma_27 -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (9.12.2011 15:07:20)

mi smo prije dvije sedmice prvi put isli u pozoriste. u tuzli se prikazivala "zecja skola".

s obzirom da on nema jos ni edvije godine, mislila sam da ce biti dobro ako izdrzi i desetak min a on je odgledao sve do kraja i pljeskao i govorio bravo [sm=smiley27.gif]




maja78 RR -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (9.12.2011 15:10:12)

IZVORNA PORUKA: tekja

Joj Majo, kako nisam vidjela ovaj tvoj post, nadam se da karte nisu propale...a ja zagledala ima li vas[sm=smiley1.gif] ...mi smo gledali Hrabrog zeku uplascica, V. prva predstava, on se odusevio, ja bas i nisam, iskreno vise sam ocekivala[sm=smiley24.gif] ...i ljepsu pricu, prijatnije lutke, bolje ozvucenje itd.

E sad za kino nisam sigurna, on voli dugometrazne crtice, ali kuci nikad ne odsjedi do kraja crtica...budu po dva-tri prekida...mozda da s tim sacekamo jos malo...


jesu propale su :(




Skvo RR -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (19.12.2011 23:09:13)

Mi sutra idemo u Narodno pozoriste, na baletnu predstavu Palcica..javim utiske.[sm=smiley1.gif]




/MMK/ -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 13:47:44)

Pokušavam izguglati, ali mi ne ide.

Ako neko može neka pomogne i prosvjetli me.
Odvela bih djevojčicu prvi put u pozorište, ima 26 mj. da vidimo i probamo, voljela bih na neku lutkarsku, a može i dječija što kraća predstava.

U koje pozorište da idem, jel postoji neki repertoar, pa da proberem nije da nam se žuri.
Gdje ste vi išli i kako su vam se ponašala djeca ?




Neca xxx -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 15:57:27)

Ja sam vodila svoju kcerku prosle godine prvi put u Pozoriste mladih. Imala je 21 mjesec. Gledali smo predstavu Hrabri zecic uplasic. Gledala je lutke, pljeskala rukicama uz pjesmice i bilo joj je zabavno. Nedavno smo gledali Tigriceka i isto je ok za manju djecu. Ima pjesmica i vidim da im je to uglavnom najinteresantnije. [sm=smiley1.gif]




/MMK/ -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 18:52:31)

Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.




Hanady RR -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 19:08:41)

IZVORNA PORUKA: /MMK/

Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.



evo web pozorišta mladih u sarajevu
ovo je repertoar za novembar...
za decembar očekujemo svaki dan :)
http://www.pozoristemladih.ba/bos/rept.aspx

Iz ovoga reprtoara za djecu malenu je Hrabri zečić uplaškić, Mali Muk, kapretan dpžn piplifox, tigtiček i aladin...

ako u nekom do repretora bude mačak u čizmama ili crvenkapica na tačke naopačke i to do srca preporučujemo :)




milenium -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:33:21)

jeste li vodili vaše 3-godišnjake i 4 godišnjake u kino?ima dobrih 3D ali i drugih filmova i crtića za djecu ali traju po 2 sata i više.jesu li mogli toliko držati koncentraciju na film ili ste ipak otišli kući prije kraja filma?




Hanady RR -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:36:40)


IZVORNA PORUKA: milenium

jeste li vodili vaše 3-godišnjake i 4 godišnjake u kino?ima dobrih 3D ali i drugih filmova i crtića za djecu ali traju po 2 sata i više.jesu li mogli toliko držati koncentraciju na film ili ste ipak otišli kući prije kraja filma?


kako koje...moja starija sa 3 godine regularno prgledala ledeno doba u kinu...mlaša sa skoro 4 zvončicu sa mužem izašla u BBI a ja i starija ostale...
idnividulano je to...
mislim nekako najbolje ocjeniš sam dijete...ja sma znala da će ovako biti pa smo zato i išli u četvoro, inače koji će mi vrag muž na zvončici[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:41:02)


IZVORNA PORUKA: /MMK/

Možeš li mi molim te reći gdje mogu pogledati kad, koje i u kojem terminu imaju predstave? Koliko traju.w?
Hvala ti.



Na web sstranici Pozorista mladih.

http://pozoristemladih.ba/bos/rept.aspx




milenium -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:44:46)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

inače koji će mi vrag muž na zvončici[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=sad.gif][sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:45:24)

Nisam vidjela da je Hanady vec postavila. [sm=smiley1.gif]
Milenium, ja sam L proljetos vodila u kino da gledamo crtic Lorax, a prije 3 mjeseca smo gledali Zvoncicu. Ona bi sjedila meni u krilu i gledala, a ja bih joj tu i tamo objasnila tiho, sapcuci na uho neki dio, cisto da budem sigurna da moze da prati. Bila je mirna cijelo vrijeme i odgledala film do kraja. Tada je imala oko 2,5 godine (cak i manje prvi put).

Pokusajte, uvijek mozete izaci iz sale ako mu bas ne bude odgovaralo.




milenium -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (30.11.2012 23:59:30)

hvala neca.prvo ćemo otić na jedan obični pa onda ako bude sve uredu onda ćemo na 3 D[sm=smiley1.gif]




Nunny -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (1.12.2012 1:09:35)

ja sam mog sina u pozoriste vodila sa 2 ipo godine, bilo nam je prekrasno




škorpija -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (1.12.2012 20:24:18)

ja sam planirala da ajdina sutra da vodim na prvu predstavu, ima 3,5 godine, mislim da je krajnje vrijeme[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ada033 -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (4.12.2012 8:57:06)

Škorpija, jesi li vodila Ajdina na predstavu u nedelju, čini mi se da je bio Mali Muk?  Kakva je predstava, koliko traje?  Mi smo do sad gledali Hrabri zečić uplašić i Tigriček i super je prošlo - imamo skoro 3 godine :)




leona81 -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (4.12.2012 16:59:55)


IZVORNA PORUKA: ada033

Škorpija, jesi li vodila Ajdina na predstavu u nedelju, čini mi se da je bio Mali Muk?  Kakva je predstava, koliko traje?  Mi smo do sad gledali Hrabri zečić uplašić i Tigriček i super je prošlo - imamo skoro 3 godine :)

dobra je predstava, ne sjecam se koliko traje ali nije predugo. sve su djecije do sat vremena...




reallove -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (4.12.2012 17:05:47)


IZVORNA PORUKA: Nunny

ja sam mog sina u pozoriste vodila sa 2 ipo godine, bilo nam je prekrasno

i moj je imao ovako nesto,super je proslo[sm=bravo.gif]




škorpija -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (5.12.2012 21:44:50)

mi ne odosmo na predstavu u nedjelju, ustali u 10 sati[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley9.gif[/image] i nismo mogli stići, kafa, doručak, ovo-ono,ma stvarno ko je smislio da je predstava vikendom u 11, pa zna se da se vikendom duže spava[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image], ali sam pikiralal 23. decembra da idemo tad je na repertoaru Aladin, a kažu da je to najbolja predstava Pozorišta mladih.





leona81 -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (5.12.2012 22:10:07)


IZVORNA PORUKA: škorpija

mi ne odosmo na predstavu u nedjelju, ustali u 10 sati[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley9.gif[/image] i nismo mogli stići, kafa, doručak, ovo-ono,ma stvarno ko je smislio da je predstava vikendom u 11, pa zna se da se vikendom duže spava[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley14.gif[/image], ali sam pikiralal 23. decembra da idemo tad je na repertoaru Aladin, a kažu da je to najbolja predstava Pozorišta mladih.



i mi cemo ici ako preguramo ospice:) predobra je, ja sam je gledala 2 puta ali bez M




škorpija -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (5.12.2012 22:41:25)

leona možda se i vidimo[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image],

p.s. danas u nekim novinama čitam da su hanu hadžiavdagić udali za tvoga muža [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image], čini mi se u azri da je bilo




zagy -> RE: Kada prvi put u kino ili pozoriste? (6.12.2012 11:29:20)

I ovu nedelju ima Mali muk u 11 sati, pa smo planirali da odvedemo curicu, također i na Aladina. Kako je ova zima, to nam dođe kao super izlazak. Inače mojoj curici 3,5 godine i idemo i u požorište mladih i u kino, čak i 3D. E sad, u dilemi sam, naime, u narodnom pozorištu ima ježeva kućica, ali opera. Da li je neko od vas vodio dijete na operu ili na balet palčica i može li proći?























































































































































Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>