Abažur (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Leva -> Abažur (5.8.2009 23:13:08)

Imam divan luster od papira u trpezariji koji sam dobila na poklon ali su mi ga majstori upropastili [sm=smiley19.gif]
Ovakav abazur u Bih ne mogu kupiti pa me interesuje da li iko u gradu pravi iste po narudzbi.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima..




Anoniman -> RE: Abazur (5.8.2009 23:17:50)

de uslikaj




Leva -> RE: Abazur (6.8.2009 11:47:43)

Uslkala sam ali ne znam prebaciti sa aparata na kompic [sm=zardeva.gif][sm=zardeva.gif]
Cekam muzica da dodje s posla i stavljam fotkice mog lustera.




Leva -> RE: Abazur (6.8.2009 23:35:21)

[img]http://www4.slikomat.com/09/0806/dyd-IMG-08.jpg[/img]

Ovo je naš luster iz IKEAe. Kupljen je u Svedskoj a sestra je imala gomilu prtljage i nije kupila rezervni abazur. [sm=smiley13.gif]





leli§ -> RE: Abazur (6.8.2009 23:40:51)

leva bila je prodavnica kod druge gimnazije kada se krene niz ulicu kosevo prema predsjednistvu. oni su prodavali kugle za lustere i svakakve neke dzidze za rasvjetu. moji su nabavili neke kugle koje su se prestale proizvoditi pocetkom 80-ih...a moja mama ima luster i 79.-e:):):) oni su ih imali...ne znam da li je ta prodavnica jos tu...znas kako je kod nas: sad otvoreno-sutra zatvoreno




veeseelaa -> RE: Abazur (6.8.2009 23:43:42)

da, tu je još uvijek [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
treba naći nekog ko se bavi proizvodnjom abažura jer ne vjerujem da ćeš naći u ovoj prodavnici isti abažur ili bilo kojoj drugoj




Adana -> RE: Abazur (6.8.2009 23:47:18)

Ima teta koja pravi abazure na carsiji. u lici u kojoj se nalazi klub knjige ili tako nesto - kafic je u pitanju, i cevabdzinica 9ka, i obucar talic. teta je negdje na sredini ulice sa desne strane kada se ide od begove dzamije. nadam se da sam pomogla. i nemam pojma kakve sve abazure pravi...




Anoniman -> RE: Abazur (6.8.2009 23:49:44)

leva imas pp




Leva -> RE: Abazur (7.8.2009 9:55:59)

Hvala svima [sm=smiley1.gif]
Pogledat cu sve sto ste mi preporucile pa vam javim sta sam odgovarajuce pronasla [sm=smiley1.gif]
Za tu tetu na carsiji sam cula da pravi odlicne stvari cak ubacuje i presano cvijece unutra (ali nisam znala gdje se radnja nalazi)- hvala Adana [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]